И ето първата седмичка от ноември 31.10-6.11

  • 11 400
  • 453
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 171
Знаете ли какво ? Може би съм бременна...  Grinning  Grinning Чак не смея да го кажа на глас.... Направих си тест вчера вечерта , като че ли чертичките бяха 2...едната леко по-бледа от другата  , но все пак я имаше... Освен това ми е 36-ти ден от 28-дневен цикъл, точен като....като.... абе, швейцарските часовници ряпа да ядат.
Ако се окаже истина....незнам , сигурно ще  newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 ...октомври станаха точно 2 г. 6 месеца от началото на опитите ни... Още не мога да проумея...то не се знае , де....утре сутринта пак ще си направя тест, нали сутрин уж най-точно показвали....
Ето , не се стърпях , казах ви  newsm03

# 406
  • Мнения: 6 998
Калинке, не те познавам, ама  Laughing Честито и дано всичко е наред по-нататък  bouquet

Хера, единственият мъж в тая къща е баща ми, някак си не върви баш аз точно да го налягам Joy Той ще ходи на сватба днеси не знае каква е роклята на булката...срамота! Аз ако бях, още щом са ме поканили , щях за всички подробности да разпитам, пък той Rolling Eyes...мъже, сега чак до довечера трябва да чакам!!! Joy
Лея, мен ме кефят и рекламите на бебешки шампоани Heart Eyes
Айде аз отивам да ми купят подарък за имения ден, после ще се хваля Grinning

# 407
  • Мнения: 1 866
coccinella, стискам палци, но мисля че щом чертичките са 2 и това закъснение...Много ми става хубаво като чуя такава новина. Много ме мотивира. Честито от мен!  

# 408
  • Мнения: 171
Благодаря, момичета  newsm51 Аз наистина не съм писала твърде по форумите, в седмични теми пък въобще... Но ви чета редовно и дори имам усещането, че в някаква степен ви познавам... сигурно е нормално...
Пак казвам, че не е сигурно , ще видим теста утре какво ще покаже.... Но ми е изключително драго да споделя с вас вълненията си.  

# 409
  • Мнения: 1 029
Ео,Честит Имен Ден,миличка!Да си жива и здрава с хубавото си име!Много успехи ти желая-и професионални и с мъжлето! newsm51 Аз незнаех,че днес е такъв ден Embarassed
coccinella,желая ти лека бременност и здраво бебче накрая!Щом има 2 чертички,няма съмнение! newsm18 Tada Big Ups
Приятен ден на всички!  newsm68

# 410
  • Мнения: 6 998
Дани, благодаря, ама той именият ми ден е във вторник Mr. Green Но няма нищо, благодаря за хубавото пожелание Hug
Сега се връщам от разходка, сдобих се с вного готина блуза, ще ви я покажа на срещата, понеже ми е трудно да я опиша, освен това срещнахме една приятелка на майка ми с нейния току-що проходил едногодишен син и ходихме с тях на кафе. Аз само търчах след малкия Crazy Уредили са ме да говоря със зам.-редактора на един вестник, да видим дали ще ме вземе да пописвам чат-пат....такива работи Grinning

# 411
  • Мнения: 1 419
Калинке, чакаме новини за теста, но все си мисля, че ще видиш по-тлъста 2ра черта  Wink

Ео, аз май съм изпуснала из седмичните, ама нали миналата седмица казваше, че ти закъсняло - какво стана...  newsm78

# 412
  • Мнения: 251
Момичета, приемате ли нови попълнения тук? Атмосферата е много задушевна и ми е страшно приятно да ви чета.  bouquet

# 413
  • Мнения: 1 419
Естествено, че да - добре си ни дошла и скоро в отчетните да се местиш  Grinning

# 414
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
coccinella, хубаво е, че първото нещо, с което се включваш тук е новината за бременноста ти. Желая ти утре най-дебелата и сигурна втора чертичка. Успокой се и ти желая най-приятните 9 месеца в живота ти. Винаги си добре дошла да пишеш как си. Hug Hug Hug
Salvi, е как да не приемаме. Колкото повече, толкова по-добре. Добре дошли са всички добронамерени, усмихнати, бъбриви и най-вече искащи бебоци сладуранки. Дано да ти е приятно при нас.    bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 415
  • Мнения: 2 015
Добър Вечер.И аз да се включа на бързо да вида как сте.Абе да Ви кажа когато съм почивка много бързо минава времето Weary,що така?Тук иначе е много лошо времето,а аз така искам да е топло  Nature Sunny,че дори ще давам да ми шият един панталон за лятото.Имам плат от миналото и сега се сетих за него,та да не забравя smile3555 пак реших направо да го почвам.Шантава работа ooooh!.Вчера пък си купих 3/4 дънки,за които нямам ботуши,ко ша кажете?Не съм добре,нали smile3521?

# 416
  • Мнения: 1 029
 Embarassedмалка грешка Ео,аз ти пожелавам отсега и така до края на света...Успех с вестника,стискам палци многоооо Big Ups HugХайде,ще си показваме новите блузки,че и аз скоро не се бях обзавеждала,та днес си купих нова Crazy
Salvi,добре дошла!
А,моята дружка къде се изгуби...да не се записа в друг форум... Laughing

# 417
  • Мнения: 6 998
Ая, дойде си ми Rolling Eyes И даже чакам да си ходи вече, че имам чувството, че заради това ме боли така глава ooooh!

# 418
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
А,моята дружка къде се изгуби...да не се записа в друг форум... Laughing
За коя дружка говориш, че сме много на клона Mr. Green
Аз днес голямо миткане митках и вече се намитках и точно се прибрах у нас окончателно...за тази вечер Mr. Green
Дея де си скицооооо newsm78
Добре дошла на Слави  bouquet

# 419
  • Мнения: 6 998
Аааа,момичета, вижте какво ви намерих, много е забавно Laughing
http://smile.dir.bg/_wm/library/item.php?did=535&df=8&dflid=3

Общи условия

Активация на акаунт