С какво Ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ - 4 част?

  • 95 031
  • 1 076
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Изобщо не е ку ку,много подмолна и коварна е,интригата я върти перфектно,хубаво,че снахата и е схванала номерата.....

# 16
  • Мнения: 702
Моята пък от вчера е измислила да извади маркуча на пералнята и да събира мръсната вода в кофи, за да не пълнела шахтата на къщата.

Може да й предложиш да се изплаква с водата, за да пести от вода и сапун  Joy Или да мие двора Simple Smile Ще те заобича повече  hahaha

Ааа снахата вече е пекана!Стара пушка дет се вика и тия номерца ми са ясни като бял ден. Само не мога да разбера тя не се ли светва, че отдавна съм й схванала методите на действие. Поне да смени тактиката хахаха

# 17
  • Мнения: 702
Изобщо не е ку ку,много подмолна и коварна е,интригата я върти перфектно,хубаво,че снахата и е схванала номерата.....
Да ти кажа, бая време и нерви ми косташе докЪт сА науча, ама успях мама му, успях и сега ми е весело и на мене и аз съм в играта  bowuu

# 18
  • Мнения: 824
Моята пък от вчера е измислила да извади маркуча на пералнята и да събира мръсната вода в кофи, за да не пълнела шахтата на къщата.

ужас и  къде ще изсипе водата в мивката ли  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 780
Ооо , нова тема!  bouquet
 За сега няма да се разписвам с нищо конкретно, но...скоро очаквам...абе, сега е ...затишие пред буря.Само се моля да не става ураган, че май нататък отиват нещата-много съм им насъбрала...Предстои ни разговор на високо равнище, не смея да гадая какъв ще е изхода.
 

# 20
  • Мнения: 1 350
На мен пък ми става по-скоро тъжно ....защо е толкова обсебваща тази обич към детето не знам ,всички баби ли са така или само моята е откачалка?
Само не знам дали нещата ще стоят по същия начин ,когато има и друго внуче Rolling Eyes
Нали се сещата ,от  "по-добрия" син  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 440
Моята пък от вчера е измислила да извади маркуча на пералнята и да събира мръсната вода в кофи, за да не пълнела шахтата на къщата.

ужас и  къде ще изсипе водата в мивката ли  Mr. Green

Водата се изсипва в градината, за де се отглеждат екологично чисти зеленчуци.
Мислех, че тази простотия е патент на мойта свека, но явно е заразно.

# 22
  • Мнения: 702
Моята пък от вчера е измислила да извади маркуча на пералнята и да събира мръсната вода в кофи, за да не пълнела шахтата на къщата.

ужас и  къде ще изсипе водата в мивката ли  Mr. Green

Водата се изсипва в градината, за де се отглеждат екологично чисти зеленчуци.
Мислех, че тази простотия е патент на мойта свека, но явно е заразно.
Значи, водата от мръзните гащи, чорапи, кърпи, чаршафи и т.н. е екологично чиста и после си я ядем, под формата на зеленчуци Shocked Еее, не мога, честно! hahaha

# 23
  • Мнения: 780
На мен пък ми става по-скоро тъжно ....защо е толкова обсебваща тази обич към детето не знам ,всички баби ли са така или само моята е откачалка?
Само не знам дали нещата ще стоят по същия начин ,когато има и друго внуче Rolling Eyes
Нали се сещата ,от  "по-добрия" син  Rolling Eyes
Щом е на любимия син мисля, че ще се променят- пред теб ще се мазни, но все някога ще се изтърве.Точно вчера, моята се изтърва/уж нямаше да се разписвам/.От няколко месеца имам племенниче/да е живо и зраво/, което живее у тях.И вече то е "нашето", а дъщеря ми е "вашта".

# 24
  • Мнения: 702
На мен пък ми става по-скоро тъжно ....защо е толкова обсебваща тази обич към детето не знам ,всички баби ли са така или само моята е откачалка?
Само не знам дали нещата ще стоят по същия начин ,когато има и друго внуче Rolling Eyes
Нали се сещата ,от  "по-добрия" син  Rolling Eyes
Щом е на любимия син мисля, че ще се променят- пред теб ще се мазни, но все някога ще се изтърве.Точно вчера, моята се изтърва/уж нямаше да се разписвам/.От няколко месеца имам племенниче/да е живо и зраво/, което живее у тях.И вече то е "нашето", а дъщеря ми е "вашта".

Хахаха!Ей няма да се спрат!То и нашият по-малък брат живее с мама, в което няма лошо де. Ама, нали е на мама любимеца, та й аз не очаквам да съм любимата снаха  Mr. Green Нито пък очаквам децата ми да са любимите внуци. Обаче, ако разбера, че по някакъв начин ги тормози, просто ще й се стъжни. Тогава хич няма да си играя игрички и хич няма да ме интересува дали ще ме разделя от мъжа ми или не. На нея това й е ясно, разбира се, затова е такава мазна.

# 25
  • Мнения: 320
Моята пък от вчера е измислила да извади маркуча на пералнята и да събира мръсната вода в кофи, за да не пълнела шахтата на къщата.


Хахах, много искрено се смях  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Добре де... аз не схванах,как ще я прекараш в собствения и капан,та вместо да ти направи интрига на теб и мъжа ти,тя да е прецаканата? Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 883
Добре де... аз не схванах,как ще я прекараш в собствения и капан,та вместо да ти направи интрига на теб и мъжа ти,тя да е прецаканата? Simple Smile


Това сигурно се изучава в курса за напреднали снахи  Mr. Green !

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Така де и ние да се отворим....на нещо...,нали за това е темата....

# 29
  • Мнения: 702
Добре де... аз не схванах,как ще я прекараш в собствения и капан,та вместо да ти направи интрига на теб и мъжа ти,тя да е прецаканата? Simple Smile


Това сигурно се изучава в курса за напреднали снахи  Mr. Green !

Хахах! Не казвам:)
Знам ли може да е пуснала хрътките тука сред вас и да ме разконспирира  Mr. Green
По най-лесния начин - аз ще отвърна на нейното "добро" с добро, т.е. на нейното лицемерно с още по- лицемерно, но с най-искренната усмивка пред милото  Mr. Greenкакто прави мама му. От нея съм се учила.

Общи условия

Активация на акаунт