Раждане в Поморие

  • 2 773
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте мили настоящи и бъдещи мами, аз съм от Бургас и съм в 9-я месец. Предстои ми раждане и за сега съм се насочила към Поморие. Моля ви да споделите (която е раждала там) какви са условията, отношението, при кой лекар, взимат ли пари, списък за родилното и т.н. Всичко което се сетите и което би ми било от полза. Благодаря предварително и желая на всички здраве, на бъдещите мами - леко бременеене, а на настоящите много весели моменти.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Провери за такава тема в Здравен справочник

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравей!
Моя позната ражда със секцио в  болницата в Поморие.Д-р Попов я оперира,много е доволна от екипа и от отношението в болницата.Бременноста й я следеше лекар от Бургас,като наближи деветия месец,момичето се срещна с Д-р Попов,той завежда и отделението в Поморие.Много мил човек.Ако те интересува,не е проблем да взема телефона му.

# 3
  • Мнения: 0
Да, ще ти бъда много благодарна за телефона. Аз намерих тук някакъв из нета, но не знам дали е актуален. А можеш ли да ми кажеш дали е плащала нещо, защото все си мисля че като се обадя да се уговоря и ще ми иска пари, а сме на квартира и ни е малко трудно. Той има частен кабинет до колкото разбрах, но не знам дали работи със здравната каса.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Д-р Попов има частен кабинет,но не работи с касата.Прегледа струва 30лв.
Моята позната отиде там и се уговориха,каза му,че той иска да я оперира.Не е плащала нищо за секциото.
Знам,че часове за Д-р Попов,се записват понеделник,сряда и събота по телефона от 9 до 9.15
Телефона е
0596 2-59-17

# 5
  • Мнения: 0
Много ти благодаря за инфото.

# 6
  • Мнения: 2 463
Една приятелка роди при него със секцио-много беше доволна. PeaceОще една бременна приятелка ходи на консултации в поморийската болница,но при една лекарка,на която ми убягва името.Също е доволна и от Попов.На моята приятелка и се наложи за съжаление да лежи на няколко пъти в болницата и беше доволна от вниманието и положените грижи.Изобщо за болницата в Поморие съм чувала само положителни отзиви. Peace
Лека бременност и безпроблемно раждане желая! Peace

# 7
  • Мнения: 2 216
И аз съм чувала само добри отзиви за тази болница, но май нямат детско отделение и ако не дай си боже се наложи водят бебчетата до Бургас newsm12

# 8
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
И аз съм чувала само добри отзиви за тази болница, но май нямат детско отделение и ако не дай си боже се наложи водят бебчетата до Бургас newsm12
Мбал Поморие има детско отделение.

# 9
  • Мнения: 2 216
Много се радвам да го науча! Ще следя темата!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Доколото знам,няма кувьози.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 181
Всъщност има голяма разлика между Детско отделение и Неонатология.

# 12
  • Мнения: 4 615
Да, нямат неонатология, освен ако нещата са се променили за две години. Това мен ме спря да родя там. Иначе впечатленията ми от болницата са само добри.

Общи условия

Активация на акаунт