Любители на котки - тема 41

  • 64 064
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 4 785

 Joy Тук май се вписват всички котки  Mr. Green

# 32
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Joy Тук май се вписват всички котки  Mr. Green
Абсолютно - все пак това са основните белези на принадлежност към котешкия род Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 13 154
Не само хората отглеждат котки  Wink -  вижте какви сладури   Grinning

# 34
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Май се оказах недоразбрала, че трябва да сложа снимка. Веднага коригирам грешката:

Чочо -  
                                                                                                                                        
 


Мърчо - (още не е 100% сигурно, че ще остане с нас, макар че много искам)





Ето ги и четирите бебета. За който не е разбрал - търсят се стопани за Скокльо (най-левия) и Джеси (най-дясната) - на около 9 седмици са, гальовни, игриви и мъркащи. Скокльо е най-едър и най-отворен, първи се усеща за всичко. Джеси е много кадифена и глезена - пълна лигла и е най-кротката от котилото.

  






Mags, много са сладки тия бебоци. Приличат на Мърчо.

Зак на •ºtreisyº• също е с подобна окраска.

Подскажете как беше стария ник на ИКСИ, че нещо ми се губи - още не съм ви опознала и ми е трудно да се сетя в момента.

# 35
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Токачка Simple Smile  по диЧата(Маша и Писанчо) в първи пост на темата ще ме откриеш как съм регистрирана, защото обичам да си сменям екранните имена според настроението.
Чочо вече ми проникна дълбоко в сърцето да знаеш...охххх направо претрепервам да го гушна...има много характерна физиономийка.
Как ще се разделяш с бебетата направо не ми се мисли, аз не бих могла...

Танче - на 22.09. ми е хистероскопията за отстраняване на миомата, после док каза ,че според резултата ще мислим стратегията за ИКСИ-то. Чакане и търпение му е мурмайката  Mr. Green пък на мен душичка неми остана...цялата съм в нерви.


Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 11:39 от ИКСИ

# 36
  • София
  • Мнения: 1
Мис Нели благодаря за новата тема   bouquet и привет на всички котета и котенца, всички са прекрасни.  
Embarassed Аз не съм от редовно пишещите, но съм от редовно четящите.  Момичетата ми  newsm19 са добри, кротки, лениви и мързеливи, не правят поразии /не чупят, не късат, не ровят в цветята ми и др/ държат да са до мен и не досаждат изобщо с нищо и си мисля, че са малко скучни пред Вашите диЧа.  Embarassed Ако сте ни забравили и не досаждаме да Ви подсетим и да си платим таксата. снимките са от телефона. Та ето Кара, Далида и Марта-цигането, е не можа да се научи като каките да се мие.
  
 

# 37
  • Мнения: 1 704

Mags, много са сладки тия бебоци. Приличат на Мърчо.


леле ми те са като близнаци направо с дребния, същата муцунка  Crazy  още преди да ти прочета коментара ти вече виках на мъжо - ха, някой снимал нашто маце  Mr. Green 

  bouquet мерси момичета - за пудра не бях чувала, хем преди да родя си имахме един котарак и с него доста повисях по ветеринарите.. ще ги оправя другата събота като отида дребосъците. И аз така го разбрах, че трябва да разделя хапчето, но тези в магазина ме стреснаха просто та реших а питам професионалистите  Hug

# 38
  • Мнения: 239
Запис.
За 1 ден сте изписали тооолкова много... и такива хубави мацета има... мляс, мляс по муцките на всичкото маци.

Ето и аз си плащам таксата с две запали снимки:






  bouquet мерси момичета - за пудра не бях чувала, хем преди да родя си имахме един котарак и с него доста повисях по ветеринарите.. ще ги оправя другата събота като отида дребосъците. И аз така го разбрах, че трябва да разделя хапчето, но тези в магазина ме стреснаха просто та реших а питам професионалистите  Hug

Mags, ако котето има 2 месеца спокойно можеш да му дадеш 1/4 азипирин или biheldon, а също и празимек за котки е много добро - но за него не си спомням дозировката. След това следиш акитата и ако има нужда (над 80% от малки имат такава, особено ако на гладно коремчето му е голямо и заоблено) се повтаря след 7-10 дни.

# 39
  • Мнения: 60
Записваме се с Мари главно за да следим всички страхотни пухенки  Heart Eyes Аз заминавам за Холандия отново и котето остава вкъщи и ще ми е супер мъчно за лудото диване.

Ето една мноого заспала снимка от топлите дни:


Маритo естествено първа се е стегнала в куфара ми  Mr. Green


Някой ден ще ви постна малко холандски "улични" котки - супер любвеобвилни и дебели същества. Много ме забавляват и добре, че ми дават да ги пипам, че иначе животът без котка наоколо е ужасно скучен  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 785
Дара може би още няма 2 месеца или е на толкова, ветеринарят ми каза да деля хапчето, сега ще следва втора доза, защото не мога да ѝ хвана изпражненията  Thinking

# 41
  • София
  • Мнения: 7 005
Не само хората отглеждат котки  Winkвижте какв … 91;ри   Grinning

Големи сладури верно hahaha  Маймунче си чува маче   Laughing

Ние днес ходихме при вета, няма температура, нещо вирусно било. Биха й инжекция с витамини и няма да ви казвам как ме изподра и нахапа  Twisted Evil Това което никога не го е правила, сега си го навакса. Чак до кръв и такива белези имам че ми се реве. Доктора ме пръска с разни спрейове и пудри  ooooh! Ама много са болезнени тия витамини. Сега ще й давам разни прахчета и други хапове и се надявам вече да не ходим там.
Ама нали е силно моя котка за награда, че ме направи на решетка й купих страхотна играчка  Mr. Green Острилка за нокти, с нещо като пързалка и една мишка монтирана на пружина като боксова круша  Joy Не ме разбирате сигурно, затова утре ще ви я снимам. Заигра се с мишката, но няма представа как да си точи ноктите. Дано да свикне.

Ох, какви сладурковци сте показали...малките са много сладички - две със две си приличат, като две двойки близначета са  Simple Smile, а трите грации са невероятни  Heart Eyes  eliadn, не се кахъри и мойто не е от пакостливите, но това си е от породата  Wink

Черната Мари има ли чип? Знам, че ако ходи из чужбината трябва да е чипирана  Thinking В Холандия има улични котки  Shocked    мислех, че това е балкански патент  Crazy

Ган- тигровото коте в куче ли се е гушнало  Laughing Голема лИбоф, големо нещо...

# 42
  • София
  • Мнения: 13 154
Mags, много са сладки тия бебоци. Приличат на Мърчо.

леле ми те са като близнаци направо с дребния, същата муцунка  Crazy  още преди да ти прочета коментара ти вече виках на мъжо - ха, някой снимал нашто маце  Mr. Green  

Честно да си кажа, за момент си помислих, че става дума за едни и същи котета  Laughing. Нали и двете пишете от скоро ....  Embarassed. Големи сладури са! Дано и братчетата и сестричките си намерят дом!

Ган, ти само разправяш за Сода колко е надебеляла, но най-после ти повярвахме   hahaha. Вече става за мачкане  Laughing. И малкото си има добро легло  Laughing.

Лин, холандските улични котки наистина ли са улични или са разхождащи се домашни? Все си мисля, че в "цивилизованите" страни няма безпризорни животни. Поне в Германия не могат да се видят. Няколкото, които съм галила, са с каишки и име. А Мари е много сладка! Затрупай я с дрехи и бързо закопчавай куфара, че да си имаш дружинка  Laughing. И Мъро много обича пътните чанти и куфари, но само на пристигащи багажи. Започнем ли да се приготвяме за заминаване, се крие, за да не го вземем и него  hahaha. Голям е пъзльо! И когато наистина го взимаме с нас, задължително вдигаме матраци, за да го измъкнем  ooooh!.

eliadn, трите са толкова красиви и важни! Невероятни са!  Heart Eyes

ИКСИ, не питах аз, но със сигурност на 22-ри ще стискам палци всичко да мине леко и по-скоро да дойде следващата важна дата!  Hug

elix,честита ви играчка! Добре, че Мишелчето се е оправило! При толкова изпитания и е простено, че си издрана и ухапана  Laughing!

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 00:22 от tania67

# 43
  • Мнения: 60

Черната Мари има ли чип? Знам, че ако ходи из чужбината трябва да е чипирана  Thinking В Холандия има улични котки  Shocked    мислех, че това е балкански патент  Crazy

Не, Мари няма чип. Тя си живее при родителите ми във Варна. Аз си бях вкъщи за лятото само.
Хехе а за холандските котки - нарочно сложих улични в кавички, защото те не са бездомни, просто си имат вратички - от тези малките и си излизат на разходка по цял ден. Особено когато е топло  Mr. Green

А по принцип уличните котки мисля, че не са само балкански патент. Една колежка - италианка - ми е разказвала, че и там имат такива. Виж бездомните кучета май са си само тукашна гледка  Confused

# 44
  • Мнения: 4 116
Уж се записах да следя темата, ама известия не получавам никак. Няма да стане явно без реално разписване.
Имам да ви показвам несебърски лакомници, но  не мога да смогна. Това море ми разкара играта меко казано, а и сега в работата имаме  одит  от чужбина и ми е супер притеснено.
Емел, моите съболезнования! Мога да си представя как се чустваш. За съжаление болката понякога и времето не я лекува.
Добре дошли на новите ни попълнения, нямам време сега да коментирам, но през почивките за кафенце ви чета и ви се радвам много!

Общи условия

Активация на акаунт