Втвърдяване на корема

  • 2 067
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Зравейте!Искам да ви попитам как приемате магнерич, защото днес се обадих да попитам нещо АГ и междувременно я попитах за втвърдяването на корема тя каза да взема магнерич, но нз дали ми каза как да го приемам.....др четвъртък съм на консултации.Бременна съм в 6 месец.

# 1
  • София
  • Мнения: 44 303
обаждаш се отново и я питаш.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

  На всеки се изписват различни дози, не се доверявай на съвети от форума.

# 3
  • Мнения: 817
Най-добре се обади пак и питаи .Аз към 6 месец почнах с 1 прием вечер,после минах на 2*1,а сега съм 3*1-всичк по лекарско предписание,според състоянието ми.

# 4
  • Мнения: 539
Когато бях с контракции го приемах 3 x 2 една седмица,после 3 x 1.Не мисля че може да ти навреди,след като ти се втвърдява корема побързай и вземай по две Peace
Успех,дано всичко е ОК Praynig

# 5
  • Мнения: 940
най-добре си е преглед и след това лекар да си ги предпише, иначе и аз мисля че чак толкова за няколко дни до прегледа няма да навреди да взимаш по 1 на ден, все пак това е хранителна добавка.
аз лично имах "чувствителна" матка и от началото до края на бременността имах постоянни контракции като твоите. взимах нош-па при спазъм, в последствие и Нутромаг (пак магнезий).

# 6
  • Мнения: 320
Оо Втвърдяването на корема не е ли знак за подготвителни контракции? Никога нищо не съм взимала и съм си била ОК. хммм

# 7
  • Мнения: 940
втвърдяването направо си е подготвителни контракции, не просто знак  Peace

# 8
  • Мнения: 320
Мисълта ми е,че са "подготвителни" и е нормално да ги има, нужно ли е тъпченето с лекарства при най-малкото нещо?

# 9
  • Мнения: 188
На мен също от 5-тия или 6-тия месец започна да ми става твърд корема понякога, но Магнерич не са ми изписвали, само Но-шпа. Казаха ми, че щом е без болка да не се притеснявам. Но пък на твое място все пак бих звъннала един телефон на АГ-то, това им е работата, да ни осведомяват  Peace

# 10
  • Мнения: 940
Мисълта ми е,че са "подготвителни" и е нормално да ги има, нужно ли е тъпченето с лекарства при най-малкото нещо?

зависи. не можем да определим какво значи "най-малкото нещо". аз покрай тези подготвителни контракции получих и кървене. това че си получила няколко такива и си била ок, не значи че и при другите е така. та понякога отговора на въпроса ти е ДА.  Peace
и все пак съм пила магнезий само покрай прокървяването, не през цялата бременност. но-шпа пих повечко, но и него го зарязах последните месеци...

# 11
  • Мнения: 322
На мен ми се втвърдяваше много,но нищо не съм пила.След като не са болезнени контракции,няма страшно Peace

# 12
  • Мнения: 320
Зравейте!Искам да ви попитам как приемате магнерич, защото днес се обадих да попитам нещо АГ и междувременно я попитах за втвърдяването на корема тя каза да взема магнерич, но нз дали ми каза как да го приемам.....др четвъртък съм на консултации.Бременна съм в 6 месец.

Мисълта ми е,че са "подготвителни" и е нормално да ги има, нужно ли е тъпченето с лекарства при най-малкото нещо?

зависи. не можем да определим какво значи "най-малкото нещо". аз покрай тези подготвителни контракции получих и кървене. това че си получила няколко такива и си била ок, не значи че и при другите е така. та понякога отговора на въпроса ти е ДА.  Peace
и все пак съм пила магнезий само покрай прокървяването, не през цялата бременност. но-шпа пих повечко, но и него го зарязах последните месеци...

От поста и става ясно, че просто ей така е казала за втвърдяването и просто ей така са и изписали нещо си. ПО ТЕЛЕФОНА. Не се споменават болки, кървене и прочие...

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Съветвам те да отидеш на лекар,да му обясниш,да те погледне на узи и ако е необходимо да ти предпише магнерич.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 833
В началото знам че се започва с по-висока доза/3*2/,защото той действа след натрупване в организма.А после се минава на 3*1.Според мен се свържи с лекарката.Това което аз написах си го пише и в листовката.

Общи условия

Активация на акаунт