Аси и Демир - Безкрайна магия - Тема 60

  • 26 932
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 240
Момичета не сте ли се замисляли защо в ПнС Джансел се казва Мурат  newsm78 newsm78  аз ДА и мисля че не случайно,но сигурно си въобразявам...   Joy

И дали пак "случайно" фамилията на продуцента Левент е Йълдъръм, а неговата фирма се наименува "Левент Йълдъръм пръдъкшън"? newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 0
ЦРУ и ФБР,пък и КГБ накуп!!!

# 17
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Момичета не сте ли се замисляли защо в ПнС Джансел се казва Мурат  newsm78 newsm78  аз ДА и мисля че не случайно,но сигурно си въобразявам...   Joy

И дали пак "случайно" фамилията на продуцента Левент е Йълдъръм, а неговата фирма се наименува "Левент Йълдъръм пръдъкшън"? newsm78 newsm78

Привет Hug
Ринка,  bouquet
Има нещо "гнило" в Дания, мдаааа.... Wink  Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 10 240
И дали пак "случайно" и Мурат и Левент са влюбени в Хасрет/Туба/?  newsm78 newsm78 newsm78
Томрис изглежда обича "случайностите"! Peace 
 

# 19
  • Мнения: 34
РИНА много благодаря за прекрасната 60 тема!!! newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501
Както винаги е много хубава и по една случайност в нея ще обсъждаме и гледаме твоите снимки от финала на филма.
  Дано и след това всички останем в темата за Аси и Демир (Туба и Мурат).
  На Туба и Мурат им пожелавам щастие и успехи които ние да   коментираме.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте мили момичета HugДоста време ме нямаше,проблема беше технически.Ринка,благодаря ти за чудната нова темичка  love001

# 21
  • Мнения: 73
Браво на Вас. Напредвате бързо. Хубава тема Рина, дали да си затворя очите и да не гледам Мурат с Нургюл. Виж  за  Туба  с Джансел  ще гледам  и с четири очи,прекрасни са. Сега ще Ви зарадвам с младия и зелен М.Й. от времето ,когато е бил непознат за  широката публика.Ако не беше играл в Аси.щеше да снима второразрярни сериали,като Буря например или такива клипчета.  Кой знае кога щеше да попадне на добър режисьор и добра партньорка,за да стане известен.Не защото няма талант,напротив,но с Аси летвата се вдигна много високо и сега и овчарски скокове да прави, нещо не се получава. Това говорят класациите в който  вече никога не е на първо място.
 http://www.facebook.com/video/video.php?v=321462863251

# 22
  • Мнения: 2
Момичета не сте ли се замисляли защо в ПнС Джансел се казва Мурат  newsm78 newsm78  аз ДА и мисля че не случайно,но сигурно си въобразявам...   Joy

 и аз си го помислих, но реших че, вече прекалявам #Crazy #Crazy

Ние направо зомбясахме...   Joy Joy

# 23
  • Мнения: 2
Приятно гледане на Аси...   #Crazy #Crazy

# 24
# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 10 240
 
Демир, оженихме се!

А Мурат си гали Аси от монитора!

# 28
  • Мнения: 10 240
 
Мама и тати щастливи

# 29

Общи условия

Активация на акаунт