Връзка с мъж водолей?

  • 177 211
  • 842
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 883
tea78 прощавай за любопитството, но ти каква зодия си?

# 181
  • Мнения: 4 420
Не съм изчела всички страници, но искам да попитам - никой от Вас ли няма родители водолеи? Моите и двамата са такива, чак се чудя как живеят вече 34 години заедно. Дори съм на 100% сигурна, че никой от тях не е изневерявал.
Бях писала, че и мъжа ми е водолей, ами добре си живеем. Не мога да кажа, че е мързелив, че се налага и т.н.
Много ми е интересно вярвате ли наистина в зодиите? Аз поне не мога на 100% да се доверя. Има си характерни черти за всяка една, но пълна прилика няма как да има.

# 182
  • Мнения: 230
 Shocked Shocked....за Водолеите само хубаво или нищо Naughty Naughty Naughty Naughty
Мъжо не се налага, а аз.... Mr. Green

# 183
  • Мнения: 1 192
Мари, такова е и при нас...  Joy

А вашите водолеи умеят ли да плуват (моят не  Rolling Eyes ) ?

# 184
  • Мнения: 7 001
И моят не може. Опитах се да го науча, но той не поддаде.
А аз много обичам да плувам.

# 185
  • Мнения: 230
Нашият плува и то добре,но е бивш спортист Thinking може би е нямал избор Crazy

# 186
  • Мнения: 7 001
То и моят е бивш спортист, но спортове с топка... Mr. Green

# 187
  • Мнения: 11 430
Айде и аз тук  Mr. Green

Аз лъв, той: водолей + дъщеря водолей + 50% от обкръжаващите ме хора водолеи  Mr. Green Колко бягах от тази задия, ей така без причина, бях решила, че не искам да имам нищо общо с нея, ама дето има една стара приказка:" От каквото бягаш, то ти идва на главата" излезе много точна при мен  Simple Smile

Аз лично съм стигнала до извода, че ако не съм "гъвкава" с тях ще ми е адски трудно. Peace



# 188
  • София
  • Мнения: 7 097
Моят водолей е тренирал плуване дълги години, но защо пък трябва да умеят да плуват - водолей е въздушен знак.

# 189
  • Мнения: 11 430
Моят може да плува, смята, че е добър плувец, но аз се подсмихвам под мустак  Mr. Green Иначе все още спортува.

# 190
  • Мнения: 1 174
...
Много ми е интересно вярвате ли наистина в зодиите? Аз поне не мога на 100% да се доверя. Има си характерни черти за всяка една, но пълна прилика няма как да има.

Това е защото се гледа само слънчения знак, това дето му викаме зодия, а не се отчита знака на човека според Марс, според Венера, според Юпитер, Уран, Луната, Меркурий, асцендента.
В тоя смисъл Земя във Водолей, Луна в Риби, Марс в Рак и асцендент в Дева е един типаж, а Земя във Водолей, Луна във Водолей, Марс в близнаци и асцендент в Лъв е съвсем друг типаж, но и двамата са водолеи  Peace.
Произволно ги избирам, ама си представи колко варианта има с всички планети: Земя във Водолей + другите планети + Луна + асцендент /според часът на раждане/, та толкова и "водолеи" има

# 191
  • Мнения: 4 420
rosy_bosy благодаря за разяснението   bouquet
Аз не съм толкова на ясно със зодиите. Чета си от време на време хороскопа и вярвам само на хубавите неща, че ще се случат  Joy Joy Joy
Просто ми стана много любопитно, как аз след като повече от 20 години живях с двама водолеи, сега живея с друг и не съм видяла такива неща каквито са описани в повечето от случаите тук.

# 192
  • София
  • Мнения: 2 508
Едно нещо има значение във връзката с водолей:

САКЪН ДА НЕ ГО ЛИШИШ ОТ СВОБОДАТА МУ И ДА НЕ МУ НАВЛЕЗЕШ В ЛИЧНОТО ПРОСТРАНСТВО!

 Joy

# 193
  • Мнения: 230
Ама и той не ти навлиза ,нали???

# 194
  • София
  • Мнения: 2 508
Не, просто някъв ужас... Joy Аз искам да ми навлиза, ама той... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт