Връзка с мъж водолей?

  • 176 952
  • 842
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 230
Така е деликатни сме Crazy

# 196
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
А вашите водолеи умеят ли да плуват (моят не  Rolling Eyes ) ?
Да не кажете сега,че за тази зодия е задължително да плуват?!  Joy
Съвсем ще ме уморите,честно!
П.С.LN,имам чувството,че според теб водолеите са водна зодия,та оттам и въпроса ти,а?

# 197
  • Мнения: 884
Ама и той не ти навлиза ,нали???
Моят ми дава цялата свобода от която се нуждая-никакви ограничения нямам. За статистиката-плува.
 След толкова години заедно имам една единствена забележка- не помага у дома почти за нищо. Ако искам да ми се помогне, трябва да го обсъдим няколко дни по-рано, и пак не е сигурно, дали в последния момент няма да му изникне "непридвиден" ангажимент.Това ме вбесява направо.

# 198
  • София
  • Мнения: 2 508
Моят не може да плува, но помага вкъщи. Е, с малко цупене, ама помага. Засега... newsm78

# 199
  • Мнения: 11 367
На мен пълна свобода дава и аз на него, но за съжаление е голям егоист  Rolling Eyes Първо мисли за себе си после за другите  Crossing Arms

# 200
  • Мнения: 7
За статистиката и моя Водолей плува и то страхотно. А относно свободата определено не желае да е свободен ,обича да се чувства обвързан даже на моменти ми идва в повече на мен лично. Малко ревнува и много ,ама много ми помага в домакинството.

# 201
  • София
  • Мнения: 2 508
Твоя мъж нещо са му объркали датата на раждане! Laughing Laughing Laughing

# 202
  • Мнения: 1 192
А вашите водолеи умеят ли да плуват (моят не  Rolling Eyes ) ?
Да не кажете сега,че за тази зодия е задължително да плуват?!  Joy
Съвсем ще ме уморите,честно!
П.С.LN,имам чувството,че според теб водолеите са водна зодия,та оттам и въпроса ти,а?

Peace Не позна- никъде не съм казала, че трябва (даже обратното по моите наблюдения), просто моят не може и плува, та сверявам...
Че е въздушен знак знам, защото аз самата съм водолей  Wink

# 203
  • Мнения: 230
 Shocked Shocked...LN Shocked Shocked....не моЖ да си Водолей Mr. Green

# 204
  • Мнения: 1 192
Че аз го писах преди 2-4 страници  Joy  hahaha
С асцендент риби   Animal Tropical Fish съм, затуй не си лича  Laughing

# 205
  • Мнения: 278
За статистиката и моя Водолей плува и то страхотно. А относно свободата определено не желае да е свободен ,обича да се чувства обвързан даже на моменти ми идва в повече на мен лично. Малко ревнува и много ,ама много ми помага в домакинството.

Лелее , сякаш описваш мойто водолейче.В кухнята не се дореждам от него , даже на моменти му се сърдя.

# 206
  • Мнения: 992
Аз съм водолей и обожавам тази зодия и мъжете водолеи също. Странни са доста и ми е трудно да ги разбера, но адски ме привличат.

# 207
  • Мнения: 1 754
За статистиката и моят плува, че и за риба ходи в морето. Laughing

Свобода имам колкото си искам(той също), ревност при нас почти няма.
В кухнята с месо и риба се занимава той, отдава му се.

Аз също съм Водолей.

# 208
  • Мнения: 1 540

[/quote]
Моят ми дава цялата свобода от която се нуждая-никакви ограничения нямам. За статистиката-плува.
 След толкова години заедно имам една единствена забележка- не помага у дома почти за нищо. Ако искам да ми се помогне, трябва да го обсъдим няколко дни по-рано, и пак не е сигурно, дали в последния момент няма да му изникне "непридвиден" ангажимент.Това ме вбесява направо.
[/quote]

Все едно описваш ММ

# 209
  • Мнения: 5 173
Съпругът ми е водолей, казват, типичен. Сега дни се записвам, че пиша от тел, после ще допълвам.

Общи условия

Активация на акаунт