FarmVille - 31 тема

  • 32 616
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 785
Не е шашма, баш си е лотария, аз от 5 билета взех козата и овцата.

И аз взех коза, ама от 20 опита как пък печелившото квадратче не беше някъде другаде, а до последното отворено от мен. Лотария е друг път, абсолютно генериран код, тук там пуска нещо, но никога предварително зареден билет, т.е. първото квадратче да е печелившо, пък аз ако го уцеля - не. То се мести според моите цъкания и на определен период ще пусне нещо. За това се чудя каква е целта - трафик?

# 31
  • Мнения: 17
От талончетата си спечелих Червената коза и овца.
Незнам дали е писано преди мен за това, но аз от Mozilla си отварям фермата, от IE-то си правя нови профили за билетчета, и като спечеля нещо, направо копирам линка във Mozilla-та, където ми е отворена фермата. Първо ми дава out of sync, но след refresh животното ми е в gift box-a. Така засега си имам 3 допълнително спечелени козички.

p.s. Като слагете линкове, поне ги обградете с [url ] [/url ] ..... Ужасно неудобно е да се копира линка ръчно.

# 32
  • Мнения: 1 491
Не е шашма, баш си е лотария, аз от 5 билета взех козата и овцата.

И аз така  Peace
След 2-3 часа пак ще играя няколко билета, може и да уцеля още нещо днес  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 86
И аз взех коза, ама от 20 опита как пък печелившото квадратче не беше някъде другаде, а до последното отворено от мен.

Винаги е така  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 560
http://lotto.zynga.com/ref=fbt&zid=31075539941&h=0580

Обещавам да върна на всички Peace

# 35
  • Мнения: 0
Не е шашма, баш си е лотария, аз от 5 билета взех козата и овцата.

И аз така  Peace
След 2-3 часа пак ще играя няколко билета, може и да уцеля още нещо днес  Mr. Green

аз пък се регнах от тези линкове и от едно цъкане взех козела и после генерирах линка и го зарязах  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 092
Бързи стеее, не мога да ви настигна с четене. ooooh!

# 37
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тая лотария е такава шашмаааа  Mr. Green Само забележете как от 20 билета няма да вземете нищо и винаги, ама винаги печелившия квадрат ще е до последния, който сте отворили  Laughing Няма да е на другия край - не! Точно до последното отворено от вас квадратче. забележете и ми кажете греша ли, но едва ли. Не знам трафик ли трупат, що ли..ама нещо тц, тц  Crossing Arms

На мен козела ми се падна от втори опит.

п.п. благодаря, че ме добави  Hug

# 38
  • Мнения: 86
Хвана ме яд за кочината  Close ! Да я бяха направили за повече от 20 прасета, а!!!
Сега се оказа че тя заема повече място, отколкото 20 свободни прасета.... Закакво ли я построих  ooooh! !

А каква е файдата от тия производствени Мастер- табели?
Нямам нито една, ама и не си давам зор със Спа-то, така че е разбираемо.

Защото после прасетата ще правят трюфели  Mr. Green
А файдата от табелите е да се фукаш, и на всяка звезда да ти дава пари и XP  Mr. Green

# 39
# 40
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Да, докато зарежда и изписва, че кочината не е само дом за прасетата.
Какво още ще правят?
Ще се раждат ли, какво?
Марто, какви трюфели, за какво?

# 41
  • Мнения: 86
Марто, какви трюфели, за какво?

Май се разменяха за някакви награди, ще видим като ги пуснат

# 42
  • Мнения: 820
Даде ми овцата, но като цяло е шашма за мене - едно цъкане ... днес 2 кози, като едната не мога да я взема и една овца.

# 43
# 44
  • Мнения: 7 723
Аз па нещо кво се заплеснах по еднорога за Петвилл,
и кво стана- натиснах нещо.... и ни еднорог, ни козел,... ни нищо  Close
И сега? .... как да му кажа на този сайт, че си искам козела? Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт