Отговори
# 30
  • Мнения: 15
vany666, и аз бях така преди няколко дни. Мисля, че корема те наболява от разтройството.

# 31
  • Мнения: 287
Palmirka аз миналата седмица лежах в болница,заради разтройство и повръщане-бях на системи  Confused Днес съм само на филийки със сирене ама вече съм гладна  Crazy (хапва ми се нещо свясно  Embarassed) Дано това да ми беше посещението да WC-то за днес  Praynig
nat003 Hug благодаря и на теб. Уфф дано да ми светне,че съм като парцал днес  Tired
jani4ka спомням си,че и ти беше така, но нали каза,4е преди това си имала проблем с WC-то и ако не се лъжа май пиеше прясно мляко.Дано само това да е ,че не съм готова още Grinning

# 32
  • Мнения: 3 637
 newsm44 newsm44 newsm44 ВЕСТИТЕЛСКА НОВИНА!
Днес на обяд в 12:42,Butlins е родила МОМЧЕ-3300гр,49см!
Честит ви малък мъж Ани,много да слуша!

# 33
  • Мнения: 158
Честито на Бутлинс!

Да й е жив и здрав!

# 34
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТО НА МАМА BUTLINS !!!!!! ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ МЪЖ !!!  smile3525

# 35
  • Мнения: 15
vany666, да така беше, но и преди около 2 седмици пак бях така. Без разтройство обаче. Ходих около 5 пъти до тоалетната. Е тогава бая се бях притеснила да не започва "великото прочистване" , но беше фалшива тревога.  Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 5 728
ЧЕСТИТО НА МАМА BUTLINS !  Party Heart Eyes
Да им  е жив и здрав! Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 15
Дани, на теб трябва да ти се плаща.  Whistling През 2 дена нова тема, нон-стоп бебета...Изкарваш си по един работен ден над темите ни.  Crazy

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
И аз ви чета като гост момичета - нали ви казах, че имам любопитна позната дето се интересува от писанията ми и затова го правя, ама вече ми е като навик, не че ми пука, да чете като съм й интересна.
Честито на мама Бутлинс, честито и на всички останали мами - да са ви живи и здрави рожбите и много много щастливи!   bouquet
И на мен нещо не ми се пише, все ми се лежи, мързи ме, абе едно ми е никакво такова.
Днес пак имах някакво изтичане на някакво течение по гъсто дори от оня ден, но нямаше никакви червени жилки, беше мноого бледо жълто.

# 39
  • Мнения: 287
ЧЕСТИТО НА МАМА BUTLINS ДА ИЕ ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕНЦЕТО smile3525
jani4ka надявам се и при мен да е фалшива тревога,само ме е страх да не се започне като миналат аседмица + повръщане че ще се гръмна вече.Имам едно подозрение,че климатика лекиииччко ме разболява  Crazy

# 40
  • Мнения: 15
Имам едно подозрение,че климатика лекиииччко ме разболява  Crazy

Да, може и от това да е. Аз го пускам и спирам, защото иначе не се усеща човек как настива.

# 41
  • Мнения: 304
vany666, вярно, че вие скоро си сложихте климатик. Аз на това му викам климатична болест - мисля, че всеки, който започва да използва климатик преболедува нещо в началото. Отначало, като започнахме да ползваме климатик и аз така се поразболях, но беше по-скоро хрема, изкарах си едно и заради климатика в лабораторията, където работех тогава... Майка ми също се разболя, като си сложиха климатик на работа...
Слагай си чорапки, че може би ти настиват крачката.

# 42
  • София
  • Мнения: 308
Butlins, честита ти първородна рожба! Да ти е жив, здрав, щастлив и усмихнат малкият юнак! newsm51

Даниелка, благодаря за хубавата темичка!  Нека да се напълни с много усмихнати бебчета и щастливи новоизлюпени мами!!! Heart Eyes
Tommelise, дано всичко е наред и да се прибереш скоро вкъщи! Hug

# 43
  • Мнения: 148
ЧЕСТИТО НА МАМА BUTLINS!!! Да й е живо и здраво детенцето! Много да ги радва и да изпълва дома им с детски смях!



Дани, на теб трябва да ти се плаща.  Whistling През 2 дена нова тема, нон-стоп бебета...Изкарваш си по един работен ден над темите ни.  Crazy
И аз така мисля  Laughing Благодарим ти, Дани!
Tommelise с теб сме  Hug
♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥Димяни ♥ много се радвам за малките шушулки! все така да са силни и борбени!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 193
  bouquet да се запиша в новата тема и се връщам да чета.

Общи условия

Активация на акаунт