за неволите при двегодишните деца.......

  • 1 693
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
Леле, леле и ние сме така.
В градината е най-послушното дете, а вкъщи цяла хала. С хапването нямаме проблем - яде каквото и дам. Е, понякога се случва да не иска нещо, но рядко.
Обаче като си ануми например, че иска сок и край - сокът трябва на секундата да и е даден иначе става ужасно. Тръшка се за всяко нещо което не и се дава, иска непрекъснато да съм до нея, ако и се изгубя от погледа почва да ме вика...
Навън е просто неконтролируема - вече ме е страх да излизам сама с нея- тя търчи, блъска хората, бута се, въргаля се по земята...
Дано по-бързо минава този бебешки пубертет.

# 16
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Същото е и при нас. Лелките в яслата все я хвалят как си изяжда и супата, и второто, и десерта, цялата закуска и следобедната също, че и допълнително хапва! А в къщи се почва искам суха паста, солети, вафли и то това е още по пътя за вкъщи. Аз по принцип почнах да й давам такива неща късно ама много бързо се научи маймуната. Гледам да давам най-много по 2 сухи пасти на ден. Не купувам зрънчовци и други подобни ама спасение няма. Та така вкъщи ли си е яде само боклуци и мляко и това е! Ако не й ги дам си стои гладна и реве непрекъснато. Пробвала съм два дена да я държа гладна и пак не си изяде супата, а непрекъснато плачеше и пак се стигна до мляко с бисквити, кремчета, сухи пасти! Sad Вече започвам да се притеснявам, от напълняване. Има такъв огромен корем вече и то само от боклуци! smile3514 Незнам какво да правя! Rolling Eyes Embarassed И аз приемам идеи и се надявам да премине този етап. Confused

# 17
  • Мнения: 786
И моят е чудо няк`во Shocked
И вкъщи е много див, но като излезем навън, става страшно. Недай си Боже пък да влезем в магазин (което правим почти всеки ден), опитвам се да го държа, но той започва да пищи, да се увива, да се тръшка, иска от всичко, което му попадне пред очите, а коронният му номер е да се набута зад щанда при продавачката - това и при положение, че има опашка. То вече не остана магазин, в който да не ни познават. Whistling
И аз чакам заветните три!!!!!! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 512
Моят синковец е на година и 8 месеца. От един месец насам е станал ужасен. Не знам пубертет ли, мубертет ли, но понякога ми идва да скоча  през балкона.

Т'ва и от зодията може да е Mr. Green
Кристина боледува известно време, сега пък ни тормози и зъбоникнене, та не знам какво да си мисля- дали това  е причината да е кисела, нервна, всичко по заповед на щуката да става на минутата, или и тя е в тая фаза...На всичкото отгоре сега не ще и да яде- готвено, бурканчета, всичко опитвам- тц! Ама я й дай солети или бисквити- те това може да джвака цял ден! А в яслата яде, няма проблеми!
Акъл не дадох, ама поне се ожалих Laughing

# 19
  • Мнения: 5 140
Същия "трагичен" случай сме.

В яслата я хвалят - всичко си изяждала, слушала, играчките прибирала и т.н., вкъщи всичко се обръща на 180 градуса - не се храни като хората на вечеря, рови из храната, хвърля... иска бонбони, мрънка постоянно - изнервящо е.



Направо едно към едно,все едно аз съм го писала.

Общи условия

Активация на акаунт