Китайски стоки с безплатна доставка до тук - focalprice.com

  • 63 795
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 77
И аз ще следя темата -тъкмо мъж ми иска часовник ще взема да го изненадам  Laughing

# 31
  • Мнения: 200
И аз искам да поръчам,ама съм супер невежа в пейпал. Някой ако се навие да помага.....

# 32
  • Мнения: 5
И аз си харесах един часовник за 5$  Shocked

# 33
  • Мнения: 11 338
И аз искам да поръчам,ама съм супер невежа в пейпал. Някой ако се навие да помага.....

И аз така  Embarassed Никога не съм поръчвала от нета  Embarassed Освен да се учим заедно  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 87
http://slackpack.net/?q=node/652

Ето една статия за регистрация и ползване на Пейпал.

Наистина е адски елементарно.

Обръщам внимание, че след регистрация имате лимит 100 евро преди да идентифицирате картата си. Пейпал си дърпа 1.5 евро и го връща при плащане чрез тях. Това дърпане на 1.5 евро е отразено в банковото извлечение, на хартия или в онлайн банкирането като при мен, и в описанието на транзакцията си пише 4-цифрения код, с който им доказвате картата и така лимита пада и можете да пазарувате неща за много пари. Ако ги имате налични в картата разбира се Mr. Green)

Успех Peace

# 35
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Момичета, давайте линкове на изгодните неща, които сте поръчали.
Аз поразгледах тук-так и открих някои артикули, които са в пъти по-евтини в ибея. Напр. калъфчетата за подводни снимки тук са 18 долара, в ибей същите, кафявите, пак китайски, разбира се, излизат около 9 долара. Флашките тук са безбожно скъпи. Пак в ибей 64 ГБ може да се намери за около 40 долара.
http://www.focalprice.com/CUD93Y/Genuine_Kingston_DT200_64GB_USB … Drive_Yellow.html
http://cgi.ebay.com/USB-2-0-64GB-Flash-Memory-Pen-Stick-Thumb-Dr … sh=item3a5e4fbf69

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте.И аз си харесах разни неща в сайта.Искам да попитам дали има зачение с каква валута е картата ми т.е имам една виза в левове и една в долари .Има ли значение с коя ще платя ?(имам регистрация в пейпау)
моля от хората които са пазарували вече  да ми кажат че ми се иска още днес да си ги поръчам  Peace
благодаря

# 37
  • Мнения: 187
Здравейте.И аз си харесах разни неща в сайта.Искам да попитам дали има зачение с каква валута е картата ми т.е имам една виза в левове и една в долари .Има ли значение с коя ще платя ?(имам регистрация в пейпау)
моля от хората които са пазарували вече  да ми кажат че ми се иска още днес да си ги поръчам  Peace
благодаря
можеш и с двете, аз пазарувам с еврова Peace

# 38
  • Испания
  • Мнения: 206
Здравейте.И аз си харесах разни неща в сайта.Искам да попитам дали има зачение с каква валута е картата ми т.е имам една виза в левове и една в долари .Има ли значение с коя ще платя ?(имам регистрация в пейпау)
моля от хората които са пазарували вече  да ми кажат че ми се иска още днес да си ги поръчам  Peace
благодаря

По принцип можеш и с двете,но по-изгодно ще ти е с доларовата специално в този сайт-цените са в долари-и няма превалутиране Peace

# 39
  • Мнения: 130
да не ви загубя, че току-що направих първа пробна поръчка и ако всичко е наред ще оформям следваща голяма.

# 40
  • Мнения: 2 149
Ох, само зарибявки къде да пръскам дребни пари....
 Grinning
Я кажете сега, получавате си нещата с БД, има ли някакви условия, по-специални, освен плащане през ПП?

# 41
  • Мнения: 2 180
Еее, те пък днес в профилактика..
Кажете ми при направени настройки в ПП курса да бъде спрямо този на банката, как ви превалутират в долари? Чудя се какъв ли курс ще друснат.  Thinking

# 42
  • Мнения: 3 372
Снощи пуснах една малка поръчица за пробва и сега чакам Peace

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аз имам вече 5 часовника и всички са много хубави.Просто ако можех щях да напоръчам всички, които ми харесват Simple Smile
Проблеми с батерии или нещо друго правят ли?!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 370
Аз си поръчах от флашките като бижута и са много хубави. За часовниците вече писах , че са много готини и стилни за тази цена.
Аз имам вече 5 часовника и всички са много хубави.Просто ако можех щях да напоръчам всички, които ми харесват Simple Smile
Проблеми с батерии или нещо друго правят ли?!
Засега никой не ми е дефектирал.Имам ги от около 3 месеца първите.Единия и сега ми е на ръката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт