Женско име със "С"?

  • 16 254
  • 157
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
Щом сме в бг-мама значи всички сме майчета   Whistling  Party  Crazy

Да е жива и здрава малката Самуела!   bouquet

# 122
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Да е жива и здрава малката!        bouquet

Изчетох девет страници, но моето име не видях, явно наистина не е популярно или не се харесва в БГ.
  Grinning

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 372
Да е жива и здрава малката Самуела   bouquet! Rois,стана ми любопитно,би ли споделила какво е твоето име  Blush?

# 124
  • Мнения: 947
Самуела е много интересно име. много харесвам и Стела, което значи звезда...звучи ми музикално и бляскаво...

# 125
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
elf4eto , моето име е Събина, което си е малко побългарен вариант със "ъ"-то, по принцип името си е Сабина, ако говорим за латинския му произход ( в България съм срещала името и с "ъ", и с "а"). Иначе пък Събин е старобългарско, но предимно мъжко име. Ама майка ми не е мислила за конкретния произход като го е харесала, аз си правих проучвания  Laughing .

# 126
  • Мнения: 39
Ако мога и аз да предложа някое име.. Rolling EyesМалко са нетипични,но определено на мен много ми харесват.. Crazy
Самар,Самия,Самира
Признавам си,че ако имам момиченце,бих избирала м/у тези.. Heart Eyes

# 127
  • София
  • Мнения: 120
Благодаря ви, майчета прекрасни!
Има и не-майчета! Grinning

Хахахаха Joy, извинявам се на кръстница Мимина (как можах, че и с 2 грешки Embarassed Embarassed) и на не-майчета, които изолирах Hug Hug

# 128
  • Мнения: 399
 Hug Как я наричате на галено? Simple Smile Много е сладка (видях снимка в друга тема)! Heart Eyes Но спящия батко върху сенника ме разби! Joy Как не съм се сещала да пробвам и аз така ?! Laughing

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 10:54 от мимина

# 129
  • София
  • Мнения: 120
Hug Как я наричате на галено? Simple Smile Много е сладка (видях снимка в друга тема)! Heart Eyes Но спящия батко върху сенника ме разби! Joy Как не съм се сещала да пробвам и аз така ?! Laughing
Наричаме си я Самуела, аз не си падам много по измислените галени имена, затова и ми харесаха и Преслав и Самуела. Не че на Преслав не му викат "Пресли, Преси, Преско ooooh!", но няма как. Сами поне ми звучи добре, така че може би така ще й викам, но засега я наричам по-рядко по име, защото още съм на всякакви мили бебешки обръщения Hug
Радвам се, че снимката ти е харесала, да определено ще ми трябва количка за двама Peace
Много много специални поздрави на теб и всички около теб Hug Hug

# 130
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Да е жива и здрава малката Самуела на авторката   bouquet

Ще използвам темата, за да помоля мамите (и не-мамите) с по-голямо въображение от мен за помощ. Проблемът ми е следния - опитвам се да измисля име за момиченце, НО....наумила съм си като магаре на мост, че ако е момиченце, ще я кръстя и на майка ми, и на баща ми....А двете имена започват със С и Д...Та, ще ми се да е комбинация от две имена с тире, като за първото съм се спряла на Сара...А второто, което би трябвало да е с Д  newsm78

Хелп  Praynig

# 131
  • Мнения: 399
Сара-Дениз (обаче баща ти няма да е очарован)
Сара-Дейзи
Сара-Дилма
Сара-Дивайн
Сара-Дея (по-скоро обратното,де)
Сара-Доника
Сара-Дорис
Само първата комбинация ми звучи ок. Peace
За Сара категорична ли си? Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 2 262
sarah jessica  Laughing

# 133
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Ами...фаворит ми е Сара, другото е София, ама май то е по-сложно за комбиниране.

Общо взето май държа на по-кратко име със С.

Мислех си за Сара Даниел, ама май и то звучи глупаво....

Giada, Сара Джесика отпадна още на предварителните квалификации  Simple Smile

# 134
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сара-Дея
Сара-Даниела
Сара-Диана
Сара-Дария
Сара-Даная
Сара-Дарина

София-Дара
София-Деница
София-Десислава
София-Дарина

Общи условия

Активация на акаунт