Есен идва, а заедно с нея - и детската градина...

  • 5 145
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 379
Само номера ли е нужно да се уцели?
Защото всяко краче си има специфика - нисък, висок свод, слаб глезен, пухкав глезен и пр.
Обувката е добре да се пробва от този, който ще я носи, преди да се купи. Поради тази причина никога не бих поръчала обувки он-лайн. Мое мнение.

# 76
  • Мнения: 7 947
И аз съм предубедена именно заради пробата, а и материята...
Но аз утре съм си навила , че ще ходя до Мола - макар сама с малкия, което ми е най-ужасно, ама моя се оказа на работа...
Ще се поровя да видя в тия теми, мерси.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 178
В началото има и грешки,но нали за това са темите,коментират се дрехите и се дават размери.Нямало е детска дрешка,която да не ми се хареса,най-много някоя блузка да е била много тънка или малко по-различен цвят.Едно единствено тъмно якенце е пуснало боя при първото пране и няколко блузи от Ла Редут са се разкривили леко по шевовете,това са ми забележките.
За другото kimbolina е отговорила Peace В много сайтове има безплатна доставка или при изгодни намаления си заслужава да се плати(средно 5-15 лв,в зависимост от сайта).
За обувките и аз съм малко предубедена,маратонките първо ги гледам от тук и после ги взимам от сайта,гумените ботушки са еднакви навсякъде,пантофки ми беше трудно да уцеля в началото,защото крачето е широко и с дебел глезен.Кожени сандали и ботуши купувам основно от тук.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 397
Само номера ли е нужно да се уцели?
Защото всяко краче си има специфика - нисък, висок свод, слаб глезен, пухкав глезен и пр.

Много си права, че обувката трябва да се мери  Peace
На моя син съм му купувала от тукашни магазини гуменки и понеже е с по широк крак , все не уцелвах и ги подарявах. След две такива изцепки почнах само с него да купувам обувки.
СЕга съм му хванала цаката носи предимно Геокс повечето модели са за широко краче и така съм се специализирала, че само по снимката виждам дали са по широки отпред. Малката носи предимно найкове и там моделите са по широки и тя с по широко краче.
С обувките май е по сложно като чели  newsm78, ама ние сме семейство маратонки та в това съм се ошлайфала  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт