Клуб Бургаски Ветренски мами - 8

  • 52 878
  • 699
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 4 523
Капи му сребърна вода в носа, ако няма температури - намажи му ходилата с мед, слагай чорап и на другия ден ще е като нов.При положение, че ти позволи де.. Wink

# 661
  • Бургас
  • Мнения: 420
Капи му сребърна вода в носа, ако няма температури - намажи му ходилата с мед, слагай чорап и на другия ден ще е като нов.При положение, че ти позволи де.. Wink
имаше преди 2 дни Т, но я овладяхме (слава Богу). А за меда, искаш да кажеш да преспи с него на крачката ли? Абе няма да е  щастлив от факта, ама де ще ходи Wink

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 4 523
Да преспи,точно.Ако е дълбока кашлицата може да повториш.

# 663
  • у дома
  • Мнения: 965
Моя малкия кара същото нещо, ама ние сме на хомеопатия  Confused Обаче, мъжа ми го прихвана и него го оправих само с коластра.

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 420
Моя малкия кара същото нещо, ама ние сме на хомеопатия  Confused Обаче, мъжа ми го прихвана и него го оправих само с коластра.

при кой хомеопат сте? Вече започнах сериозно да се замилям. Обаче тази Ферфериева ли беше (нали я сочат като дЪ бест), тя не приемала пациенти.
Ванче, туй ще го пробвам с меда довоечера, задълже. Аз знам за гърдите с мед, ама ме е шубе на малко дете да пробвам Peace

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 822
И ние сме на хомеопатия и съм сууууупер доволна. Гнойна ангина за 2 дена и половина минава. А и вече не боледуват толкова. И с едни вълшебни капки тази бременност ще я карам без киселини Simple Smile

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 420
еееее, кажее при кого сте де? Самос е фукате и нищо е споделяте Grinning
Аз сега съм на вълна колички и матраци. На Никола Кангарото не искам да го видя повече. Нямаше такъв танк. Всички ли си продадохте бебемобилите бе?

# 667
  • у дома
  • Мнения: 965
Ние сме при Вълков, Ели вие къде сте?
Аз бих ти подарила моята количка, ако не ти се купува...Немска беше, ама забравих как се казва  newsm78

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 420
Вълков съм го чувала. Къде беше той - в Изгрев? newsm78
И как е там - на абонамент ли? До колкото съм запозната, хомеопатите не са по ЗК или греша?
Уф, искам да  е нещо леко, Вале, че Кангарото ми беше към 14 кила (без бебето)  Shocked То, казват на харизан кон събите не се гледат, а аз - наглост до безобразие Joy Joy Joy Абе ще ти я купя, само да ми 'ареса Flutter
 И дайте идея за матрак, на по нормална цена (някоя фирма, него си го търся да купувам). На Никола взехме ново легло, че до сега спеше на леглото, което се получава от кошарата, което по обективни причини пак ще стане на кошара, живот и здраве. Та му взехме една Приста (120/190). И сега искам някакъв матрак, ама нЕма акава цифра.....направоооооо мъка ми става. Някой ако зне нещо на по-нормални цени, но и да не е "еднодневка" качество, ще бъда много тенкфул Hug

# 669
  • у дома
  • Мнения: 965
Специално Вълков не е през каса, той не е и лекар, а е фелдшер. В Славейков практикува, но предния път разбрах от него, че ще записва нови пациенти догодина  Shocked Количката е Хаук - предлагам ти я, ако не ти се дават пари за нова. Не мога да си изкрив душата - не е удобна. Но зимния кош и портбебето са хубави  Peace

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 420
Специално Вълков не е през каса, той не е и лекар, а е фелдшер. В Славейков практикува, но предния път разбрах от него, че ще записва нови пациенти догодина  Shocked Количката е Хаук - предлагам ти я, ако не ти се дават пари за нова. Не мога да си изкрив душата - не е удобна. Но зимния кош и портбебето са хубави  Peace
Joy Joy Joy Joy Трепеш:))))) Кой Хаук е? Искам да й видя габаритие по Нета.  Peace

# 671
  • у дома
  • Мнения: 965
Ами, купувах я за Гоги, хич не знам кой  Blush Модела ще е със сигурност от преди 3 год. Чакай да потърся инфо...

http://www.hauck.de/collection2012/kombi-kinderwagen/montana-air … 9.1.3.2_info.html - нещо такова

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 420
A,  аз не съм по фешъна:) Обаче тази е по-голям танк и от Кангарото. Иначе си права, че порт бебето е хубаво Peace

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 822
Всички сме при Джокло. И тя не е по здравна. Прегледа е 20-25 лв, а лекарството е 5лв. Иначе преглед безплатен + 50лв антибиотици и по цяла седмица се влачим болни.
Количката я харизх на едно бебе миналата година и ся ще правя или очи ако не им трябва вече  да си ми я върнат. Ей такава беше и е супер лека, практична, маневрена, компактна ама вече не ги правят Sad

Горги беше започнала с едни неудобни въпроси ... викам да получим отговори Wink
Мели, нямам предства за матрак. Доволна съм от Рол на Дормео, но за другите ненам
Проста Мария как няма да се навия за 3то. То нащо семейство голям катун и всички участват активно в отглеждането на децата. Ей утре пак ми ги отмъкват 2те за 4 дена. А и каката ме отби вече.
С нея сме :
"-как мина на училище?
-Добре. "
Поли и тя много самостоятелна и на мен не ми остана кой да командоря Simple Smile

Последна редакция: ср, 06 юни 2012, 11:08 от Hugsy

# 674
  • у дома
  • Мнения: 965
Еми, завиждам... Мойта свекърва си живее на село, по цял ден съзерцава телевизора и да не я занимават, а майка ми и баща ми още работят. Децата не са се отделяли от нас  Tired

Общи условия

Активация на акаунт