ЮЛЧЕ папка, спинка, слушка, в мама много то се гушка

  • 22 810
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 272
zapis Whistling

# 31
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
ние тези хладни дни стоим по боди с къс ръкав и чорапи или ританки от снощи. Че за ръчичките знам че няма проблем да са студени, но крачката е добре да са топли.

# 32
  • Мнения: 4
Сънче,  Hug Hug честито мила, добре си си дошла пак при нас.
Да ти е жива и здрава принцесата, голяма красавица да порасне и много да ви радва!

Бъгче, супер, ще се видим в петък  Peace

мързел, честити ви 2 месеца! Как лети времето!

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 16:50 от *Teyа*

# 33
  • Мнения: 4 324
Днес нашият юнак не ще да спи, та само се записвам Wink

# 34
  • Мнения: 361
И аз в новата тема Hug

Евридика Heart Eyes,трахотна е,благодаря Hug

Ние днес цял ден спим на вън на студа.Какво ме чака довечера,не ми се сеща CrazyЩе си будувам във форума.Снощи младежа като реши да се дере-2 часа е ревал без спир,ама го оставих,по съвет прочетен от тук.Накрая капна,наяде се и заспа в 23:30 ч та и аз с него.Събуждам се по някое време,гледам часа-05:30 ч,гърдите ми на буци (обикновенно за това време е ял поне 3 пъти),човека си спи.Поразбудих го,хапна,напълни пампата и сутринта откарахме до 8:30 ч.После го изведохме на разходка,откара си 3 ч сън,аз пак на буци и така до сега,едната гърда вече се поуспокои.Фло,кога ще се регулира тази кърма и как ще стане това,като ние нямаме никакъв режим.Кърма ми слиза на 2 ч някъде,но той яде различно всеки ден newsm78Искам да махна тея подплънки вече,тека почти постоянно,но гледам да не цедя,че като се сетя за хиперлактацията и какво изживах с каката ooooh!

Сън,появи се най-после.Да ти е жива и здрава принцесата HugЧакаме снимки Heart Eyes

Ех,ама как завиждам за срещата.Така ми се идваше и на мен.Следващата ще гледам да не я пропускам Peace

# 35
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Ей, много бързо пишете  Crazy Да се изкажа и аз по днешниет теми  Mr. Green
Кремче против подсичане - в родилното ни дадоха подаърци от Памперс и вътре имаше кремче Судокрем. Ей, казвам ви вълшебно е  Peace Аз си бях взела крем на Саносан, ама той нищо не върши, а това кремче става за всичко. Онзи ден от жегите челцето му се беше зачервило и изприщило и с едно намазване за няколко часа се оправи  Sunglasses А подсичането го оправя за нула време. Мостричката ми свършва вече и мисля да си купя едно такова кремче, че е много добро. Също така сменям памперсите на често и така дори не зачервяваме дупето.
За препълнените гърди - аз тези дни гледам да изцеждаммалко повече мляко след като го накърмя от гърдата, за да имам замразена някоя резерва. Когато съм сама вкъщи не мога да намеря време да цедя, че чсе се носим на ръце, ама сега успявам. Само дето гърдите ми се напълват мнгоо бързо сега и малчо като яде и започва едно давене  ooooh! Направо ми става лошо. Ама още няколко дена и после ще намаля темпото. А и свеки предложи да гледа малчо всеки ден докато мъжа ми е в отпуск за да поизлизаме малко да сипочиваме. След вчерашния ден това е като благословия за мен  Whistling Peace
Днес излязохме, напазарувахме си, купих си страхотно пролетно- есенно шлиферче само за 20лв (беше намалено и опще не мога да повярвам на каква цена си го намерих)  Shocked
Цикъл - имам чувството, че менструацията ми се възобновява. Наболяват ме яйчниците, а вчера и това настроение... newsm78

# 36
  • София по рождение
  • Мнения: 322
pucisim, честити имен ден!  bouquet
Името да ти носи много късмет и здраве! Весело празнуване и само положителни емоции със семейството! Hug

# 37
  • Мнения: 361
Забравих да питам.Мами на момченца,знаете ли до кой месец е възможно да се появи пъпна херния от плач?Нали казват,че при момченцата имало голяма вероятност,а ние катоси решим да ревем,нищо не може да ни спре Confused

# 38
  • Мнения: 3 640
Теичка, Ади, благодаря ви!  Heart Eyes От сърце ви желая на всички да са ви здрави и весели дечицата и да ви радват много!  Hug

За цикъла - на мен ми се възобннови много скоро - точно един месец се чистих от лохиите и 2 седмици по-късно ми се възобнови цикълът - но доста оскъден - първия ден беше средна работа, после още 3 дни много слабо. Да отбележа, че при мен раждането завърши със спешно секцио. И освен това не кърмя, а се цедя и храня Йоана с шише.
За дупето - не сме се зачервявали изобщо. Сменям често памперса и 1-2 пъти на ден мажа с Avene крем при смяна на пелени - плътен слой.
За лицето - забелязвам от 2 дни, че започна да се лющи кожичката по бузките и обмислям да взема кремче за лице. Не е станало проблемно, но мисля да не изчаквам да стане, а да започна да я мажа превантивно. Чудя се дали отново на Avene да се доверя или да опитам Klorane, както Tyra препоръча.  newsm78

# 39
  • Мнения: 71
 Здравейте!

 Някоя от софийските майчета ходила ли е на преглед при ортопед в Горна Баня? Задължително ли се запазва час или се отива и се чака ред? Прегледите на бебетата в отделен кабинет ли се извършват или всички - и млади и възрастни чакат на едно място?
Иска ми се там да отидем, тъй като педиатърката ми препоръча или Хайвазов от 25 ДКЦ или ортопедите в Горна Баня, но за Хайвазов прочетох много лоши отзиви, а клиниката в ГБ ми е далече и не ми се ще да отида неподготвена/т.е. без час/ и да ме върнат.  bouquet

# 40
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Забравих да питам.Мами на момченца,знаете ли до кой месец е възможно да се появи пъпна херния от плач?Нали казват,че при момченцата имало голяма вероятност,а ние катоси решим да ревем,нищо не може да ни спре Confused

Ади, момченцата страдат по-скоро от ингвинални хернии, нашият батко е опериран на 2,5 години от нея. Така, че няма правило до кой месец. Може доста по-късно да се появи.

Момичетата са предразположени към пъпни хернии.

# 41
  • Мнения: 5
krisi_b,ние ходихме в Горна Баня вчера.Отидохме в 8 без 10 и се оказа,че докторите започват работа в 8:30.Бяхме първи и минахме първи в 8:30.Даже тези на регистратурата ни направиха забежка ,че много рано сме отишли.Та искам да кажа,че няма записване и няма много хора.Иначе на едно и също място чакат възрастни и деца.Не знам по-късно дали има хора ,но сутрин в 8 е така.ТА ако имаш възможност отиди по-рано и няма да чакате.

# 42
  • Мнения: 71
margi_tr   bouquet, а доволни ли сте от прегледа или ви претупаха? При кой лекар минахте и колко горе долу продължава прегледа?

# 43
  • IT
  • Мнения: 3 704
а може и да не се появи-хернията имам предвид. Иначе за пъпната -да, момичетата с апо-склонни да я получат-аз съм била с такава.
Аз сев опитах да го оставя да реве в леглото и на 2-рата минута не издържах и го взех на ръце.

# 44
  • Мнения: 5
krisi_b,отидохме с намерение да отидем при Атанасов.Но той беше отпуска и затова отидохме при Стефанов.Прегледа мина за около 15 мин ,а може и по-малко.Но общо взето отговори на всичките ми въпроси.Мисля си,че ако не бях питала щеше да ни претупа.Така,че ако ходите там трябва да не забравиш да питаш каквото те интересува,защото иначе не се знае. Simple Smile Единственото което ме издразни беше това,че каза ,че ехографа бил задължителен,защото иначе не можело да е сигурен,че всичко е наред.А аз мисля,че можеше да го пропуснем ехографа.Не за друга,а защото не искам излишно да се облъчва.Но човека каза,че било задължително.Може би ,за да ни вземат парите не знам.

Общи условия

Активация на акаунт