“Добре дошли отново в джунглата”, скъпи родители!

  • 2 611
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
************************рекламна публикация************************



“Добре дошли отново в джунглата”, скъпи родители!

Първият учебен ден наближава, а с това и лудницата, която настъпва всяка година по едно и също време с приготовленията на децата. Да не забравим някой от учебниците, да предвидим тетрадките и помагалата, ученическата чанта - по последна мода, пълна с химикалки, моливи, флумастри и бои.
Попадаме в истинска джунгла!


Затова даваме старт на темата в BG-Mamma - за да бъдем полезни, да дадем съвети, като родители да обсъдим заедно трудностите за всички нас около първия учебен ден на детето и заедно да стигнем до решение как да намалим стреса.


Добре дошли в темата!


Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 21:51 от BG-Mamma™

# 1
  • Мнения: 2
Припомнете си забавните моменти от лятото, като качите снимка и участвате във фото-конкурса на страницата на Office 1 Superstore във Facebook:

“Моето лято в 1 снимка”

До 14 септември първите три тематични снимки от лятната ваканция, отпуска или почивка, които съберат най-много “Харесва ми” на страницата на Office 1 Superstore във Facebook, ще спечелят награди по избор. Какви са те и още за конкурса ще намерите тук:
http://www.facebook.com/pages/Office-1-Superstore/12048639465826 … 470109&ref=ts
 
Не забравяйте да извикате приятелите си да гласуват. Успех!

# 2
  • Мнения: 5
Идеята за конкурса е страхотна!  Heart Eyes bowuu Mr. Green

# 3
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Чудесна тема Hug поздравления  bouquet!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 560
Направо да се чуди човек кой стрес да намалим на детето или на родителите. Laughing

# 5
  • Мнения: 1 849
Изключително съм възмутена от обслужването във Вашите офиси, била съм поне в три, четири в София, особено този на бул. "Мадрид"!

# 6
  • Мнения: 1 252
Аз , за разлика от  migito съм с много добри впечатления.
Винаги са ме удостоявали с необходимото внимание

# 7
  • София
  • Мнения: 3 687
Заглавието на темата не ми харесва

# 8
  • Мнения: 43
По отношение на обслужването в Плевен,но имам няколко съществени забележки:
-пуснали сте реклама по телевизията,в която обяснявате за 5% отиващи по сметката на съответното училище.Дотук добре,но пазарувах последната седмица в 2 от офисите в Плевен за големи суми,но никой не ме попита за училището и съответно 5% останаха за Вас
-търсейки подходящи подвързии открих 2 вида и то по няколко бройки,на въпроса ми за други получих отговор,че няма в цяла България-смешно и несериозно.Е ,намерих необходимите в първата квартална книжарница
-служителите ви не правят разлика между сухи и мазни пастели иначе са любезни,но неефективни
В заключение ме загубихте като клиент

# 9
  • София
  • Мнения: 3 824
По отношение на обслужването в Плевен,но имам няколко съществени забележки:
-пуснали сте реклама по телевизията,в която обяснявате за 5% отиващи по сметката на съответното училище.Дотук добре,но пазарувах последната седмица в 2 от офисите в Плевен за големи суми,но никой не ме попита за училището и съответно 5% останаха за Вас
-търсейки подходящи подвързии открих 2 вида и то по няколко бройки,на въпроса ми за други получих отговор,че няма в цяла България-смешно и несериозно.Е ,намерих необходимите в първата квартална книжарница
-служителите ви не правят разлика между сухи и мазни пастели иначе са любезни,но неефективни
В заключение ме загубихте като клиент
Всъщност рекламата е доста заблуждаваща. Специално заради тези 5% отидох до техен магазин, за да пазарувам оттам за първият учебен ден. Никой не ме попита, но аз питах. Служителката незнаеше за какво става въпрос и попита други. Оказа се, че трябва да си направиш специална карта с данните за училището, която става готова за 2 седмици. Едва когато я имаш можеш да "дариш" по този начин 5% за училището. Аз си дадох данните за картата, но още не съм я получила. Но даже и да я получа няма как да пазарувам оттам защото ми е далеч...,  а голямото пазаруване за учебната година направих от другаде.
Така че идеята е хубава, но рекламата не е коректна и едва ли много хора са се възползвали и училищата ще спечелят от това.
Просто поредната реклама...

# 10
  • Мнения: 1 849
Преди около две седмици търсих подарък със синът ми за съпруга ми. Влязох във въпросния офис на бул. "Мадрид", за който писах и преди. Харесах си едно стилажче за документи, не бях видяла в другите магазини такова. Служителите през минута идваха да ме питат дали не могат да ми помогнат с нещо... Вземах и едни маркери за бяла дъска, искат ни от училище. Та карам синът ми да смята колко ни е сметката и сме застанали пред касата. Момчето смята на компютъра, сумата е различна с около 10 ст. Аз избазиках синът ми, че не може да смята (което не е вярно), а служителя взе да ми обяснява, че момчето смятало правилно, но при тях на компютъра нещата излизали различни...  #Crazy Това какво означава, че на етикетите едно пише, компютъра друго смята. Не исках да се разправям за 10 стотинки, но е грозно!!! А понеже бях с ученик и около 15 ти септември очаквах да ме питат поне за кое училище ще искам да се даде процент, нищо подобно!!!

Общи условия

Активация на акаунт