Чанти-реплики

  • 17 954
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
-търсих,търсих,но не намерих такава тема.ако има-съжалявам.....-

Здравейте,дами! Въпросът ми е знаете ли някъде в София магазин за реплики-чанти ( примерно на louis vuitton,prada,d&g и т.н.) ?Защото скоро си поръчах по онлайн магазин и чантата на нищо не приличаше,беше с ужасно качество. Shocked ooooh!Така че искам такава чанта,но не мога да си позволя оригинала Money ,и се спрях на реплики : ) Казвайте магазини и мнения.  Flutter

п.с. или въобще магазин за хубави дамски чанти...не е важна толкова марката,а да ми хареса : )

Благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 4 401
Срещу съдебната палата на ''Алабин'' има магазин за чанти.Често съм им клиент.Моите критерии за избор не включват марка или емблема .Аз гледам да ме устройва като разпределение,да е в тон с обувката и да ми хареса как изглежда.Качеството им до сега е било добро.Цените са били приемливи .

# 2
  • Мнения: 0
Срещу съдебната палата на ''Алабин'' има магазин за чанти.Често съм им клиент.Моите критерии за избор не включват марка или емблема .Аз гледам да ме устройва като разпределение,да е в тон с обувката и да ми хареса как изглежда.Качеството им до сега е било добро.Цените са били приемливи .
Благодаря ти много !  bouquet

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
НА Илиенци в Мола има щанд с реплики. Peace

# 4
  • Мнения: 16
И аз знам за магазина срещу съдебната. Сестра ми си взе чанта на Cartier за 70лв и дори си имаше и сертификат и всичко. А и качеството за реплики е супер добро newsm10 newsm10 newsm10

# 5
  • Мнения: 1 296
И аз знам за магазина срещу съдебната. Сестра ми си взе чанта на Cartier за 70лв и дори си имаше и сертификат и всичко. А и качеството за реплики е супер добро newsm10 newsm10 newsm10

А откъде? Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 11 704
И аз знам за магазина срещу съдебната. Сестра ми си взе чанта на Cartier за 70лв и дори си имаше и сертификат и всичко. А и качеството за реплики е супер добро newsm10 newsm10 newsm10

И аз си взех чанта на Cartier от този магазин на Алабин,но за 80-85 лева.Вече е започнала да се прокъсва леко в дръжките  Rolling Eyes.Та не мога да ги похваля като магазин,предлагащ стоки със супер добро качество.

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 12:34 от Ali&Meli

# 7
  • Мнения: 3
Някой да знае магазин в София с чанти реплики на Louis Vuitton  Crazy Crazy  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 461
Аз се бях зарибила да поръчвам чанти-реплики от ioffer.com, но пустите китайци продават много скъпо и се опитаха да ме измамят с цената, а и тези пазарлъци които трябва да водиш с тях не са ми по вкуса...Поръчвала съм от там бански-реплика. До САЩ дойде за 3 седмици, платих 10$, изглеждаше супер като цвят и материя, но пък издържа не повече от 10ина обличания.
Затова пък, си купих страхотна чанта-реплика на Marc Jacobs за 30лв. от магазинче на Пиротска (или може би Алабин беше  newsm78 )-доста неугледно беше магазинчето, но имаше хубави чанти.
Като си я занесох в САЩ всички ме гледаха със завист . Там също е доста популярно, но за реплики се дават по 200-300-400 $ ...
Надявам се, че магазинът още е там. Моята чанта си я взек преди около година.

# 9
  • Мнения: 0
Работи ли още този магазин срещу съдебната?

# 10
  • Мнения: 31
Работи ли още този магазин срещу съдебната?

Да, дори  част от чантите са намалени Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Някой да знае магазин в София с чанти реплики на Louis Vuitton  Crazy Crazy  bouquet
          На бул.Цар Борис 3 ,спирка Нишава или Кр.село/пада се по средата/ в блока до пицария Дон Вито,ако идваш от Руски паметник се намира от дясната страна,има нов блок в розова гама на Аспекти и магазина е там,по средата,под блока има кафене,детски маг.Юник,копирен център....има много чанти на ЛВ за около 150-200лв.

# 12
  • Мнения: 28
В МОЛ Илиянци, в дъното има магазин с реплики. Отдавна не съм ходила, но имаше ЛВ, Марк Джейкъбс, Клое, Бърбъри, Диор.

# 13
  • Мнения: 0
Някой да знае магазин в София с чанти реплики на Louis Vuitton  Crazy Crazy  bouquet
          На бул.Цар Борис 3 ,спирка Нишава или Кр.село/пада се по средата/ в блока до пицария Дон Вито,ако идваш от Руски паметник се намира от дясната страна,има нов блок в розова гама на Аспекти и магазина е там,по средата,под блока има кафене,детски маг.Юник,копирен център....има много чанти на ЛВ за около 150-200лв.

200 лв.  Shocked хахахах Не им пълнете гушите на тези измамници по-добре разходка до Турция, една чанта там е от 10 до 30 лв. МАКС !!!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Дрънкаш глупости...Точно от Турция моя близка си взе супер страхотна на Луи Витон,естествена кожа с пазарлъка за 150 евро

Общи условия

Активация на акаунт