Какво легло за дете на 2 години?

  • 10 671
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 398
Пускам въпросчето си тук, тъй като си мисля, че е свързано с детските стаи.
Та дъщеря ми е на почти 2 години.Имаме само сгъваема кошара, но е много ниска и много студена.
Много мислих и съвсем се забърках какво да й купим.Ако купим кошара, от тези дървените, които са по-високи-дали ще е оправдано от към финанси и колко ще я ползваме?
Ако сложим матрак на тази кошара ще може много лесно да пада, защото сега, когато няма матрак тя се набира и почти успява да се измъкне.А модела е такъв, че няма прозорче с цип, от което да излиза.
Разгледах и легла за по-големки.Има интересни неща, но като е толкова малка не знам дали и от там няма да пада.Нещо такова например
   

Давайте идеи   bouquet

# 1
  • Мнения: 9 481
Бих взела розовото с добавка-предпазна решетка-така ще ползва леглото доста дълго Wink
(има най-различни модели и цветове):
]

# 2
  • Мнения: 398
MTV благодаря за мнението  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 8 280
Може и без решетката, ако пред леглото наредиш възглавници или има изтеглящо се легло.
 

# 4
  • Мнения: 398
Desem дори и второ легло да има като на снимката тя и от там ще падне.Толкова много се върти нощем, че нямам думи.Снощи падна 2 пъти от нашето легло за около час и половина, въпреки, че от едната страна беше легнал баща й, а от другата имаше възглавници и един голям тигър.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 280
Значи има нужда от преграда... на моите малко преди 2 г. май им махнах решетката.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Според мен е напълно неоправдано на 2-годишно дете тепърва да се купува дървена кошара.  Peace На 2,5г. големият ми син започна да спи на голямо легло 100/200. Отначало падна няколко пъти и свикна с габаритите му. Една година не беше падал и наскоро пак се изтърси, уплаши се и не искаше да спи сам. Затова му поръчахме ето тази решетка - много е хубава:
http://www.mytoys.de/Reer-Bettschutzgitter-Metall-ausziehbar/Zum … .12.02.03/1456614

# 7
  • София
  • Мнения: 1 139
Още един глас от мен за розовото легло Peace

# 8
  • Мнения: 251
Ами като толкова се върти защо мислиш за легло? Дете под 2 според мен си е точно за кошара... Моето дете сгъваемата кошара не я оставя, има детска стая с легло (достатъчно голямо и обезопасено) но иска да си спи в кошарата... ooooh!

# 9
  • Мнения: 398
Ами като толкова се върти защо мислиш за легло? Дете под 2 според мен си е точно за кошара... Моето дете сгъваемата кошара не я оставя, има детска стая с легло (достатъчно голямо и обезопасено) но иска да си спи в кошарата... ooooh!

Ами не мисля за легло.И аз не знам какво да мисля.
Живеем на квартира, която е обзаведена и ако купим легло трябва да се занимаваме с агенцията, с хамали с хазяи да изнесат леглото от едната спалня, че да наместим нашето.Пък ако купим дървена кошара в спалнята дето сега спим тримата няма да има място да се обърнеш. ooooh! Кофти работа.
Сега съм сложила дебел юрган на преносимата кошара.Ще видя ако не пада май ще вземем матрак на първо време, пък като попорастне пак ще мислим.

# 10
  • Мнения: 1 232
Бих взела розовото с добавка-предпазна решетка-така ще ползва леглото доста дълго Wink
(има най-различни модели и цветове):
]

Такава предпазна решетка има ли някъде в България?

# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 9 481
Е няма 2 за лев  Laughing
Ей тук още един вариант:
http://www.bebe-best.com/product_info_products_id-5138.html

# 14
  • София
  • Мнения: 1 890
В Джъмбо такава чупеща се, дори мисля, по-дълга от тези в линковете, са по 39 лв.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт