Руса изтощена коса - решение?

  • 6 729
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, моля за съвет за боядисването на русата коса, боядисвам се от дълго време. Когато ми израснат корените освен тях си боядисвам и останалата част от косата, но започна много да се изтощава и накъсва, а ако боядисам само корените после резултата е плачевен - косата ми става в 3 нюанса на русото  Cry Използвам боите Wellaton, които смятам за  щадящи за косата поне до колкото е възможно. Освен че се боядисвам понякога третирам косата си с преса или сешоар, а това допълнително влошава положението. По какъв начин мога да възвърна здравината и красотата на косата си, като не се отказвам от боядисването и пресата?

# 1
  • Мнения: 616
Тук съм писала на дълго  и широко за терапиите за изгорена коса.

# 2
  • Мнения: 2
Подстригваш се 0 номер,ще спестиш пари,известно време от боя и фризьор.

# 3
  • Мнения: 1 336
Ходя на фризьор веднъж на месец и половина, който ми прави само корените. Цветът става равномерен. Няма да ти излезе по-скъпо, защото ще дадеш парите за фризьор за скъпи продукти за много изтощена коса, няма смисъл да я гориш цялата всеки месец.
Иначе след боядисване вечер ползвам нощен еликсир за коса: http://www.lorealparisbulgaria.com/img/l10n/products/305x262/HCa17_5.jpg, има и на Ейвън.

# 4
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз също се изрусявам от доста време, десетина години някъде. И аз използвам нощният елексир на Лореал, но и непрекъснато си правя домашни маски. Единствено те най-добре ми действат. Прочети и темата за Тривитаминол-а.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 751
Ходя на фризьор веднъж на месец и половина, който ми прави само корените. Цветът става равномерен. Няма да ти излезе по-скъпо, защото ще дадеш парите за фризьор за скъпи продукти за много изтощена коса, няма смисъл да я гориш цялата всеки месец.
Иначе след боядисване вечер ползвам нощен еликсир за коса: http://www.lorealparisbulgaria.com/img/l10n/products/305x262/HCa17_5.jpg, има и на Ейвън.

Винаги съм се чудила, тези продукти за нощна грижа как се ползват точно? Всяка вечер ли се слагат, не се ли измърсява косата много бързо така?

# 6
  • Мнения: 5 892
Здравейте, моля за съвет за боядисването на русата коса, боядисвам се от дълго време. Когато ми израснат корените освен тях си боядисвам и останалата част от косата, но започна много да се изтощава и накъсва, а ако боядисам само корените после резултата е плачевен - косата ми става в 3 нюанса на русото ...
наистина ходи на фризьор- намазват само корените и щадят останалата коса- мен постоянно ме питат как може косата ми да е такова бяло русо равномерноно и да не е изгорена( един път сама се изрусих с блондор и в темата за блондинките оревах света как си изгорих косата....) В нашия град ходя фризьори- средна класа, да ми направи корените ми взема 15-20 лева, като ме мие, прави сешуар, предлага и вафличка в корените....
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs209.ash2/47252_146 … 3026_670224_n.jpg

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 09:29 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт