Отговори
# 45
  • Мнения: 1 599
Марис,секунда и си при мен!
ми нещо, не съм  Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 5 737
МИ не си предложила приятелство Simple Smile))

# 47
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Кристал, моля те пиши поне дали си добре  Rolling Eyes

Аз какво да ви кажа, виждате колко се разписвам. ПО цял ден се занимавам с душичката си. Бяхме на дълга разходка. Арим и ние заедно готвихме днес- пилешка супа. Дадох и да къса месото и да го мята в тенджерата, докато приготвя зеленчуците. Тя, обаче, едно в тенджерата- три в устата  Laughing Накрая имахем зеленчукова супичка с тук таме пиленце. Слага подправки, разбърка яйцето, абе голям апомощ. После обаче с какъв кеф яде не е истина  Mr. Green

И ние днес със зет ми сглобихме леглото, сега изпрах частите на количката. Утре започвам да пера за бебка, че влязох в 37ма седмица ито не остана. Да няма изненади.

# 48
  • Мнения: 7
И аз да се пльосна в новата тема  smile3533
Момичета, за праха за пране разбрах, а на колко градуса ще перете бебешките дрешки  newsm78

# 49
  • Мнения: 1 269
бобче, много мило, това дето мьжа ти го е казал, като сте видяли старците на разходка- `любави,...`
и моята мома има голямо желание да ми помага, и когато се случи е адски доволна. после разказва на всички и чака да я хвалят  Grinning

Reni_Vo, аз ще пера според етикетите. което трябва на 30- на 30, което на 50- на 50  Wink

димяни, сега гледах снимките вьв фейса- айде утре за последно, че не ти е лесно с това разкарване всеки ден  Hug

пашик, хубави дрешки си напазарувала! вече почти всички сме готови, само чакаме бебчетата Heart Eyes и с Бога напред, дано всичко е наред!

не сьм чела доста страници, така че, ако изпускам нещо, да ме прощавате  Grinning

# 50
  • София
  • Мнения: 5 737
Aз сега пера с Персил сензитив течния и съм доволна като занапред ще изпозлвам също него или Сано максима! Пера на 50,60 градуса!

Охх... моите мишле не иска да ака вече 48 часа и се притеанявам Rolling Eyes
Правих масажче на коремчето,държах я по корем като и пресвивах крачетата.... използвах и 2 пъти термометър Rolling Eyes какво ли друго да направя?

Силви  Hug

# 51
  • У дома
  • Мнения: 59
Най-сетне всичко свършихме, тераската боядисана и вече всичко е ОК.

Да се похваля - имаме си и количка, кръстницата даде нейната, много е запазена, триколка, изглежда тежичка, но всъщност е доста маневрена, на Кангаро.
Ще я ползвам сега в зимните месеци, до към май и после вече ще си купя лятна, лека количка.
Ще я изпера и ще е готова само за разходки, дано временцето позволи.

Много съм изморена, прочетох ви отгоре, отгоре и вече забравих какво щях да пиша, така че ви казвам лека нощ и дано успея да си поспа тази вечер.

# 52
  • Мнения: 6
Димяни, мерси за новата тема   bouquet  Беболинките ти са страхотни! Дано всичко с Вал е добре тази вечер, че да си я приберете и нея утре  Hug

Днес на погачата, като на гушках единия бебок така ми се прииска да си гушкам моята красавица, но ще я чакам търпеливо сама да реши кога й се излиза  Heart Eyes Чувството е неповторимо, наистина  Heart Eyes

Много са ви хубави придобивките на всички - да са ви честити   bouquet
Цвети, въобще не се заблуждавай, изглеждаш супер!
Рени, аз моите ги прах на 40 според етикетите, а после с ютията на мах градуси и пара.

Ето и малко снимки от мен, но се извинявам, че светлината не пада както трябва http://oktomvri2010.snimka.bg/family/mama-smehorana.487768.20463579
Дано тази вечер не спалите успеят да поспят.

# 53
  • Мнения: 1 121
здравейте и благодаря за сърдечния прием Grinning ние днес успяхме да понапазаруваме някои неща за бебка, дрехи нетолкова, че имам доста от една приятелка и всичко бяло , бежово и жълто от баткото, но други дреболии, та си направих страхотен душевен кеф;  иначе исках да ви кажа, че днес изпрах тапицерията( незнам дали думата е точна) на бебешкото кошче ( едни такива супер бебешки, ако се сещате за до 3-4 месеца макс) , което кошче се оказа прибрано непрано от баткото  преди 3 г. със малко повръщано от кърма отстрани Embarassed, та изпрах всичко с течния тео бебе на 30 градуса и всичко се изпра идеално, значи хареса ми тоя препарат и ще го ползвам  и за напред Peace ще рискувам да пера и цветните неща с него, пък дано не избелеят;
 да, и на мен ми натежава много корема като походя повече
Димяни, стискам палци за утре

# 54
  • Мнения: 2 286
Димяни, много благодаря за новата темичка! Много мило от твоя страна Heart Eyes

Веси-Барабеси, за кошарката-ние си я взехме, заедно си я сглобихме, сложихме матрачето, чаршафчето е изпрано и като зараждам ще го постеля. После, като си дойдем с бебчето, ще си имаме подготвено креватче Heart Eyes

Арим, много добре си спахме с възглавничката снощи!! Но рано сутринта станах до WC и така ми се беше сринало кръвното, че едва се докопах до банята и после обратно до леглото. Не знам от какво се беше случило, но ужасно се изплаших да не съм направила нещо на бебчо ooooh! . Но определено ми беше удобно, защото си легнах настрани, а коремчето подпряно в мекичката възглавничка, на беб му беше много удобно baby_neutral ! А това с Боби -  направо не е за вярване Simple Smile Simple Smile . Браво на детето, че после и пюрета ще бърка Blush

Цвети , GK много хубави снимките! Hug

Рени, аз си пера на 40градуса. Само на милото работните дрехи на 60.

Мама Смехорана, прекрасни са станали рисунките Heart Eyes . Мъничката бебка много ще се забавлява като започне да разбира baby_neutral

Момичета, прекрасни са ви покупките  bouquet , ние дрешки няма да купуваме, че много ни дадоха, та ще има да си носим.

Ние днес ... абе не ми се говори! Ужасен ден. Лека и спокойна ви желая, момичета, дано да спим повечко Hug

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Момичета, за праха за пране разбрах, а на колко градуса ще перете бебешките дрешки  newsm78
Дрехите ги пера според градусите, които са указани на етикетите Peace

# 56
  • Мнения: 6
hailieHug Какво е станало днес - сподели, нали знаещ, че ще ти олекне

# 57
  • Мнения: 55
Hailie какво те мъчи Hug
Смехоранке много ми харесаха  рисунките ти, браво на теб Grinning а ти си едно сладко миньонче с голям тумбак пу-пу Mr. Green
Ще взема да си лягам , че не се знае Анди кога ще реши да ме събуди, напоследък започна да се примъква при нас посред нощ  Crazy
Лека нощ Hug

# 58
  • Мнения: 0
Смехоранке ,рисунките са наистина много сладурски. Момичета имам едно питате за матраците - какви матрачета купихте ???, че кошара имаме и взехме едно матраче с дунапрен и кокос от Вис Виталис, но май утре ще пращам таткото да го сменя.Като го отворих много ми мирише и нещо не ми вдъхва доверие .

# 59
  • Мнения: 2 286
Миленче, ние мислихме да вземем кокос и пяна, обаче нещо много ме разколеба тоя кокос, та сега сме на средно твърда пяна и съм много доволна от избора!

Момичета, Hug . Сутринта излязохме да се видим с един приятели на милото, дето аз попринцип много-много нямам какво да си говоря с тях. Всичко ок, докато моя миличкия и приятеля му не решиха, че ще ходят до Технополис, да избират някакъв монитор и ни заебаха нас, а с другото момиче нямаме кой знае какво да си говорим, че сме ужасно различни. И на моичкия това му е пределно ясно! Както и да е , отидоха уж за час, върнаха се след 4 #2gunfire , като през цялото време ние ги чакахме на НДК. От пейките се разхождахме от разходката пак на твърдите пейки. В резултат ми се плаче от болки в кръста ooooh! . Това го преглътнах, ама както си говорихме, вече напът за вкъщи, по едно време ми разправя, че съм го била депресирала newsm78 . И съм толкова сърдита и обидена, че не искам и да си лягам тая вечер при него.  То ще ми мине, ама защо да е така... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт