Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 126 877
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 777
При нас кускус и риба на фурна и плодов сладкиш.



Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 21:54 от Pety

# 721
  • Мнения: 1 916
Страхоти неща видях Crazy  рени55 много интересна манджа,не се съмнявам във вкуса Peace  пеп-4o с теб сме на една вълна относно червените чушки,това е може би най-любимото ми ядене  Heart Eyes
Umbra   от този разрез ми дойде вдъхновение.. Flutter  Madla при теб всичко е страхотно The Girl   искам парченце от тиквеника и от супичката на megansg Pety усещам аромата Heart Eyes
У нас пълнени чушки и кексът на "Кафе със сметана"
Хубава вечер на всички Hug

# 722
  • Мнения: 149
Една лека вечеря - картофи запечени с кашкавал.

Хубава вечер на всички!

# 723
  • Мнения: 307
От мен Кисели краставички и домашна лютеница

# 724
  • Мнения: 148
Здравейте кулинарки,както винаги е страшно вкусно при вас и много ми липсвахте.Виждам и много нови  изкусни кулинарки в нашите редици.
Добре дошли  bouquet
Нямам възможност да ви цитирам всички и по отделно да ви похваля затова ме извинете,но успях да разгледам творенията ви и да им се наслаждавам и преглъщам.Уникални сте всички #Crazy  bouquet
От мен набързо за вечеря чушки бюрек и една пърженица с варени картофи,лук и кисели краставички


Хубава вечер на всички!

# 725
  • Мнения: 149
Да ви покажа една моя идея за солена торта

# 726
  • София
  • Мнения: 15 486
    Момичета, прекрасни неща сте показали!  PeaceПрекрасни и вкусни  eat!Отдавна не съм писала и просто ми е невъзможно да изброя всички поименно, но всичко ми харесва и изкушава!

    Аз готвя неща, които са вкусни, но просто нямат вид и не стават за снимка.Само да се похваля с едни пробни пърленки с чесново масло, правени на плоча!Бяха много вкусни,въпреки,че нямат търговски вид!И палачинки на плочата правих, стават бързо и лесно.

 

# 727
  • Мнения: 1 092
Тайна ще споделиш ли за пърленките? Аз веднъж пробвах на плоча, но всичко ставаше много бавно и най-накрая направих тестото на малки хлебчета и го изпекох на фурната

# 728
  • Мнения: 7 420
The Girl,има ли вече тикви на пазара?Много е хубав твоя тиквеник!Чак и на мен ми се дояде!  Crazy Hug

Умбра,впечатляващо разрезче на тортата!   bouquet

beniii,кексчето е много пухкаво!  Flutter

zaika baika,идва ми да те поканя у нас,че никакв ме няма с тез' зимнини. А твоите са красотища!  Grinning

# 729
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Тайна , чудни пърленки си показала , прииска ми се да имам плоча Hug.

temenuga2 , много е красива солената ти торта, как я приготви?

ditsan , много обичам чушки бюрек Flutter.

zaika baika , лютеницата изглежда страхотно Hug.

beniii , чушките ти много вкусно изглеждат Hug.

Pety , много интересно ястие, ще се получи ли с нашенският кус кус?

megansg , всичко ми хареса, взех си кифличка Hug.

The Girl , много ти е хубав тиквеника   bouquet.

А н и , интересен сандвич Wink.

Madla , загледах се по мини тортичката ти Hug.

Umbra , много вкусна тортичка Hug.

От мен един Ябълков пай , много вкусен, по рецепта на Чарита :

# 730
  • Мнения: 149
Аелис, солената тортичка е от онези дето може да обере всичко изостанало в хладилника - варени картофи, кисели краставички, варени яйца, моркови, сирене, кашкавал, извара, маслини, майонеза...пък изглежда специална заради самото оформление.

# 731
  • Мнения: 9 130
Аелис, подкрепям те с две ръце във всичко казано Peace

При нас закуска - сладкиш и чай  Laughing

Невероятно вкусния и лесен Плодов сладкиш на Танчето

# 732
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аууууу, какви сладости на последната страничка Crazy...Пети, Аелис, Бении,Гърл, чудесни предложения Peace!
Зайка Байка, и от твоята лютеничка няма да откажа Embarassed...

А у нас...у нас ухае на шоколад  Laughing - Шоколадови сладки "Трюфел":

# 733
  • Мнения: 2 126
Не мога да се стърпя... Embarassed  Мариета,снимката ти  е уникално красива  bouquet

# 734
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами, имам още толкова много да уча...и честно казано никога не ми се получава така, както искам Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт