Плуване - къде, кога, колко ?

  • 23 309
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 695
Гледах по Канал 1 за някаква програма на Министерството "Научи се да плуваш", безплатно за деца над 7 г. Не разбрах в кой басейн се провежда, но моята дъщеря и без това е малка, за да участва.
http://mpes.government.bg/Pages/Programmes/Default.aspx?evntid=MfFBDr9GhFk%3D

# 61
  • Мнения: 3 929
има ли треньор в у-ще "Хенри Форд" , който да се занимава С 8-9 год. деца, дълбок ли е басейна, какво е заплащането и работи ли по време на лятната ваканция?
Макар и със закъснение, може вече да си проверила, но ние ходихме до там миналата седмица и говорихме с треньора. Басейнът в най-плитката си част е 1,40 м. Заплащането е 2,50 такса + 3 лв. за треньо на час. Работи сега и по време на лятната ваканция. Не работи само в неделя, когато е профилактиката. С треньор работи само от понеделник до петък - мисля от 17,30 до 20,00ч.

# 62
  • Мнения: 2 229
Някой има ли актуална информация какво е работното време на Академик през седмицата? И за цените?

# 63
  • Мнения: 54
Във Варна на басейн Приморски, в Младост също е хубав, зависи къде ви е по-удобно. Peace

# 64
  • Мнения: 686
Аз пък се интересувам за актуална информация за басейна на баня Мадара - да препоръчате някой учител и също ме интересува какви са цените. Благодаря!   bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 27
От месец май дъщеря ми, която е на 3 години и половина ходи на плуване в басейна на хотел Витоша-срещу Техническия университет. Треньорката и се казва Анета. Много съм доволна, за сега нямам никакви забележки.  Тренировките са всеки понеделник, сряда и четвъртък от 16,30 и 17,30, а във вторник само от 16,30. В басейна се допускат и възрастни, които плуват в други коридори. Детето ходи с огромно удоволствие, а в началото доста се притесняваше. Цената на картата за 8 посещения е 54лв.

# 66
  • София
  • Мнения: 27
Ето как изглежда басейна:
http://www.vitoshaparkhotel.com/wellness.php?lang=bg&cntid=26

# 67
  • Мнения: 711
От месец май дъщеря ми, която е на 3 години и половина ходи на плуване в басейна на хотел Витоша-срещу Техническия университет. Треньорката и се казва Анета. Много съм доволна, за сега нямам никакви забележки.  Тренировките са всеки понеделник, сряда и четвъртък от 16,30 и 17,30, а във вторник само от 16,30. В басейна се допускат и възрастни, които плуват в други коридори. Детето ходи с огромно удоволствие, а в началото доста се притесняваше. Цената на картата за 8 посещения е 54лв.

Можеш ли да ми дадеш някакъв телефон на тази треньорка за да се свържа с нея? Също така колко време продължава тренировката?

# 68
  • София
  • Мнения: 27
От месец май дъщеря ми, която е на 3 години и половина ходи на плуване в басейна на хотел Витоша-срещу Техническия университет. Треньорката и се казва Анета. Много съм доволна, за сега нямам никакви забележки.  Тренировките са всеки понеделник, сряда и четвъртък от 16,30 и 17,30, а във вторник само от 16,30. В басейна се допускат и възрастни, които плуват в други коридори. Детето ходи с огромно удоволствие, а в началото доста се притесняваше. Цената на картата за 8 посещения е 54лв.

Можеш ли да ми дадеш някакъв телефон на тази треньорка за да се свържа с нея? Също така колко време продължава тренировката?
Телефонът на треньорката е 0879183182. Тренировката продължава около час. Дъщеря ми обикновено остава в басейна 45 мин. и след това се изморява.

# 69
  • Мнения: 711
Благодаря! Аз се свръзах с хотела и те ми дадоха телефона на треньорката и говорих с нея. Смятам другата седмица да отидем да видим дали ще му хареса на малкия.  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 266
Здравейте.Интересуваме плуване събота и неделя на Дианабад или Спортната палата.Някой има ли скорошни впечатления от тези басейни?Препоръчайте и треньори.Много благодаря предварително.

# 71
  • София
  • Мнения: 44 100
В Спартак със сигурност има детски групи(някои от децата от групата на сина ми ходят  още от 4-5 годишни там). Иначе моят само в  детската го пускам, така че не знам подробности.

Общи условия

Активация на акаунт