Лимонена диета

  • 120 154
  • 343
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 611
Момичета, това чудо ми е толкова вкусно, че изпих още една чаша на обяд.  Embarassed


хихик, после да не се чудиш що не можеш да излезеш от  Toilet

# 76
  • Мнения: 1 269
Това ми напомни един номер с лимони, който бях правила сигурно преди 15 години с добър успех:

7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

Спомням си, че имаше страхотен ефект, но не точно за килограми, а за сантиметри - топи мазнините в проблемните области, направо ми падаха полите и панталоните Simple Smile

Ще взема да пробвам пак Simple Smile


Знам от мъжа ми, който е агроном, че в лимоновите кори има доста живак. Това малко ме притеснява, иначе с лимони моя колежка свали 16кг за 3 месеца, като на всеки 20 дена си правеше 5 дена почивка. Тя пиеше всяка сутрин по един лимон в 200гр х;адка вода и един преди вечеря. Този период на слабеене съвпадна с развода и та да не е и от емоциите по-скоро newsm78

# 77
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте и от мен!
Видях за лимонената диета и реших да прочета и аз. Знаете ли как аз правех тази диета и общо взето много добре ми действаше Sunglasses?!? Първият ден пиех хладка вода с 1 лимон, това го правя сутрин на гладно. На другия ден пак хладка вода с 2 лимона, после с 3 лимона така до четири. След това продължавам с четири, три, два и накрая един. Пропускам два или три дни и пак правя диетата отново. Незнам колко килограма съм свалила, че не обичам особено кантарите, но по дрехите си познавам, че съм поотслабнала. Пък и не е толкова лошо на вкус. Laughing

# 78
  • София
  • Мнения: 3 666
Къде съм пропуснала тази темичка. Да ви кажа правих нещо подобно пролетта. Ефекта беше 3 кг. за една седмица.
За който го интересува сокът от 15 лимона се размесва с един буркан мед. Трудничко е, но аз ползвах пасатора. 100 мл. от сместа се разреждат с вода, така че да стане като количество  2 л. Половин час преди всяко хранене се пие по една чаша от въпросното питие. Много е вкусничко и аз си го пиех като безалкохолно. На мен ми действаше доста диуретично и почти непрекъснато си бях по малка нужда. Но пък ефекта Grinning

# 79
  • Мнения: 1 283
..абе незнам дали ще сваля,но поне вирус няма да припари до мен! Mr. Green

# 80
  • Мнения: 3 611
..абе незнам дали ще сваля,но поне вирус няма да припари до мен! Mr. Green

Да бе, и при мен.  Mr. Green
Днеска таман три ги умъкнах  Sunglasses

П.С.Бтв мисля да продължа известно време (около десетина дни) по 3 лимона дневно, и след това да започна да ги намалям.  Thinking
Страх ме е да не би да ми дойде малко дозата и да не успея да заслабна  Laughing

# 81
  • Мнения: 218
Аз още съм на Японската диета, но скоро може би и аз ще се включа.Пусти комплекси Flutter

# 82
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз изпих трета чаша за днес Crazy Всичко много хубаво, но май утре следобяд пак трябва да пасирам  Tired

# 83
  • Мнения: 3 611
Аз изпих трета чаша за днес Crazy Всичко много хубаво, но май утре следобяд пак трябва да пасирам  Tired

Пасирвай от днеска, щото нал трябва да стои 24 часа... да не стане тъй, че да засмучеш въздух.  Mr. Green

# 84
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
От утре започвам и аз . Днес си купих първия лимон за сутринта . Ще докладвам другата сряда резултата .

# 85
  • Мнения: 381
Ехе аз от един месец пия Фибракс и съм с 4 кг слаба/малко бе/И сега пак зациклих на 69.Почвам лимонената диета.Край реших

# 86
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз изпих трета чаша за днес Crazy Всичко много хубаво, но май утре следобяд пак трябва да пасирам  Tired

Пасирвай от днеска, щото нал трябва да стои 24 часа... да не стане тъй, че да засмучеш въздух.  Mr. Green


Ааааа неее...поне половин литър имам още- изчислила съм аз!  Mr. Green

Обачеее...в петък ако нямам промяна на теглото, мнооогооо ще страдам! Sad

# 87
  • Мнения: 382
май не ви хареса моята диета Simple Smile,но ще си позволя да ви обърна внимание на това,че повреме на диетата апетита намалява драстично , а  след приключване на диетата, се усеща нарастваща жажда.

# 88
  • out of space
  • Мнения: 8 573
май не ви хареса моята диета Simple Smile,но ще си позволя да ви обърна внимание на това,че повреме на диетата апетита намалява драстично , а  след приключване на диетата, се усеща нарастваща жажда.

Къде бре, коя?  Blush Embarassed

Въпреки, че аз от жажда най-малко имам нужда,но все пак...май съм я пропуснала... Rolling Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 2 041
Такава рецепта са ми казвали за изхвърляне на камъче от бъбреците  #Crazy Комбинацията беше 1 лимон в 1л вода се изпива за един ден. Действа диуретично.
Ей, да внимавете ей, че да не се "похвали" някой...!  Confused

Общи условия

Активация на акаунт