АВГУСТинките засмени се преместиха в Родени №1

  • 36 631
  • 814
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 55
Добро утро, момичета!
Ще се виждаме ли днес в Борисовата?В 4 на лилиите?
Все си мисля че няма да завали?!

Либи Hug, Браво на София!

Желая на всички Ви прекрасен ден!!!

# 31
  • Мнения: 3
Ади,  адмирации за великолепната тема и полезните линкове. Да я напълним само с положителни емоции.
Либи, страхотни новини!

# 32
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен!
Хубава темичка  Peace

# 33
  • Мнения: 27
Либи, чудесни новини! Това е като за "Добре дошли!" в Родени

# 34
  • Мнения: 78
Ади,страхотна тема за пореден път!Благодарности! Hug
Либи,така се радвам на хубавите новини за малката принцеса!Смело момиченце е тя!
Билянка,Денис също е с издължена назад главичка,така се роди и като гледам май така ще му остане.
Хайде лек ден на всички,ще се приготвяме за разходка да използваме слънчевото време!

# 35
  • Мнения: 55
Момичета имам един въпрос към кърмещите.Акото на моето момченце от повече от седмица е доста воднисто.Доки му изписа Хидрасек, но промяна няма.Аз знам че не е диария защото не ака повече пъти от нормалното, но въпреки това ми е притеснено защо не му е по-гъсто.Освен това има и слуз, което знам че не е добре.Не знам може да ми е нещо от кърмата или Биогаята???
Тъпото е че вече мина доста време и не може да му сложим ваксината Cry

# 36
  • София
  • Мнения: 1 474
Ади, страхотна тема Peace   

# 37
  • София
  • Мнения: 5 744
Все забравям да кажа ,че и ние сме с "фараонска" глава (аз така съм я кръстила),мисля си ,че тепърва ще се оформят,като гледам и в личице как се променя за толкова кратко време,а при главата са кости и може би трябва повече време да се оформят.

# 38
  • Мнения: 676
Много ви благодаря, милички!  Hug
Вече нямам търпение да си се гушкаме. Тя е великолепна.  Heart Eyes Имам чувството, че няма да се отделя от нея и за миг.  Blush

Колкото до белега от секциото - аз ползвам контратубекс. ЗА сега не мога да кажа има ли ефект, но и аз не съм много постоянна в мазането. Честно казано мен тоя белег изобщо не ме дразни, понякога забравям за него. Доста е тъничък, но е с тъмен цвят.

За млечницата - и на Софи слагахме Дактарин орал гел. Сега вече не виждам налепи. За два дни изчезнаха.
Сега давам капки Биогайа (пробиотици), когато ходя да я храня в 18 ч. Казаха, че млечницата се е появила от продължителния прием на антибиотици. Мисля, че тези капки й действат много добре и за коликите, защото предните дни не спираше да плаче, не спеше, явно много я мъчеха. След една употреба на тези капки се успокои много, спинка си. И сестрите казаха, че през цялото време се забелязва значително подобрение.



# 39
  • Мнения: 1
tzuntzurka и ние сме в подобно състояние. От няколко дни не е така гъсто, както преди. Помислих, че е от кърмата, но сменям моето меню и нещата са същите. Само слуз не съм забелязала. Но пък милата с такива напъни си изкарва акото - нехарактерно за диарията. За съжаление още не сме били на консултация (а вече нямам търпение) и не знам какво би казал докторът..

# 40
  • Мнения: 55
Да Starry, напъните са жестоки:)не знам какво толкова има да се напъва newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 1 210
Bibi  аз бях споделила колко ми беше трудно да кърмя, стерилизирам, храня с шише. Дохранвайки с Ам съвсем логично ми намаля и кърмата още. Успях да си върна лактацията едва към третия месец на бебето, когато и изхвърлих всички шишета. Едва тогава разбрах колко всъщност лесно и хубаво е... Просто да си кърмиш. Peace
Ади ние вчера цял ден буквално бяхме в парка. Кърмих на няколко пъти по пейки. Обаче вчера на нашето момче въобще не му беше ден и не спря да реве. Аз бях и с каката, която също не спря да ми мрънка за най-различни неща и накрая аз ужасно се изнервих.
Днес също ще ходим. Даже след малко тръгваме. Спомена от вчерашния ден още леко ми нагарча,  Laughing но просто не мога да ги държа вкъщи в това хубаво време. Ще мина да ви видя, ако сте там към 4ч на лилиите.

# 42
  • Мнения: 49
Деска, Жени, Tzuntzurka, аз ще бъда в 4 на езерцето, стига да не завали и да не ни мине котка пътя  Wink

# 43
  • Мнения: 55
Ми ок и аз ще съм там ако не вали:))))

# 44
  • Мнения: 397
Да се отчета след консултацията-наддали сме 900грама за 18дни и сме порастнали 2см и половина.Лекарката ми се скара ,че много сме наддали ConfusedДа съм и спирала нощното кърмене.Дясното оченце сълзи и ще промиваме с отвара от лайка и после капчици. Физиологичен разтвор за нослето и Вигантол против рахит.
Много ли са 900грама за 18 дни?

Общи условия

Активация на акаунт