Звездни компромати-74 част

  • 44 823
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 369
Оффф, хич не се харесвам такава, ама си е компромат, само аз ли виждам стриите? А е на по-малко от 20  Tired http://men.-spam082-/uploads/tinymce/sport/ecosex/face/Blagovesta_cakova.JPG
Има, да  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 155
Не е лоша, да, но ми е малко обикновена, на фона на Николета и Златките. Макар, че тя е съвсем друг тип. Онези тричките са по-перверзни, а тя е по-невинна, има детско излъчване, което от своя страна си е също перверзно, но все пак си е по-различен тип. Уффф, май малко се обърках в думите си  Crazy Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 120
На мен ми прилича повече на плеймейтката Мария.

# 33
# 34
  • Мнения: 155
На мен ми прилича повече на плеймейтката Мария.

Ако ми кажеш и коя е тя  Mr. Green Абе все се чудя има ли примерно списание от сорта "Playgirl", казвали са ми, че има, но аз лично не съм виждала да продават. Че на мен пък ми се иска да си купя и аз веднъж едно такова списанийце пък  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 155

Веднъж съм виждала Джули на живо, много е сладка, жива, весела, енергична, много ми хареса излъчването и  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 120
Ами тази Мария дето ще има бебе от брат Динев  Joy
Плейгърл не знам, виждала съм Playguy, но то по-скоро според мен е за хомо мъже.Simple Smile

# 37
  • Мнения: 11 747
Тази Джули има ужасни устни  Confused и грима е доста кофти, а е професионален громьор.

# 38
  • Мнения: 211
Най-бързо растящата тема  bouquet

# 39
  • Мнения: 4 120
В предната тема някой оприличи Николета на Лили Иванова, но по скоро гримьорката прилича на нея.

# 40
  • Мнения: 2 487
В САЩ май има такова списание.. Thinking

# 41
  • Мнения: 11 747
Но Лили Иванова поне е възрастна...

# 42
  • София
  • Мнения: 690
Да, и на мен тази Джули ми заприлича на Лили Иванова.

А първата ми мисъл като видях девойчето спрягано за нова playmate, беше как ли ще изглежда като си сложи силикон тук-там... Защото те май всички започват като симпатични девойчета с мечта да станат киборги... дано греша де. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 695
ау доста сте бързи  Laughing

Не е лоша, да, но ми е малко обикновена, на фона на Николета и Златките. Макар, че тя е съвсем друг тип. Онези тричките са по-перверзни, а тя е по-невинна, има детско излъчване, което от своя страна си е също перверзно, но все пак си е по-различен тип. Уффф, май малко се обърках в думите си  Crazy Mr. Green
и на мен ми е обикновена

# 44
  • Мнения: X
Да, и на мен тази Джули ми заприлича на Лили Иванова.

А първата ми мисъл като видях девойчето спрягано за нова playmate, беше как ли ще изглежда като си сложи силикон тук-там... Защото те май всички започват като симпатични девойчета с мечта да станат киборги... дано греша де. Simple Smile

Това много ме разсмя, но си е самата истина.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт