Януари 2011 г. - тема 9

  • 28 221
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Честита НОВА ТЕМА! preggo

Само хубави неща да си казваме и показваме !

 smile3558
Хубав ден на всички!

# 31
  • Мнения: 0
Az i ti ,ама много си права за чорапките и шапчицата,и аз сега се сещам че се коментираше това.Леле каква съм патица...замалко да объркам.Ще предупредя и таткото да внимава какво избира за първа покупка  Flutter

# 32
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
За срещата във Варна, една приятелка ми каза за някакво ново заведение Панамера около гимназиите, имало и детски кът, където могат да си поиграят децата. Ако искате ще разпитам подробно. Всъщност, май не било ново...
Може и в Планет, има много хубава детска площадка, а и масичките са точно до нея. А може и да се организираме без децата, но не всички ще могат да ги оставят на някого. За мен няма проблем, където и както кажете.

Добре звучи!  Hug
Може би е добре да си направим тема в съответния подфорум за срещата, да не разводняваме тук.

# 33
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен в новата темичка, силно подкрепям идеята за СРЕЩА НА ВАРНЕНСКИТЕ МАМИ, но това с тема в подфорум не го разбрах и се опасявам, че ще ви изтърва следите! Моля ви ако не успея да се ориентирам и да ви открия в "подфорума"-пишете ми на ЛС кога и къде сте решили. Иначе Планет ми хареса като идея, но незнам дали ще се стопли за навън:(. Това за което се сетих аз е сладкарница "Анджелика"- в Чайка се намира и също е с детски кът!
Искам и аз да ви се оплача за килограмите- струва ми се, че качвам по кило на седмица #Crazy- с този темп ще раждам слонче! А най-лошото е, че постоянно съм гладна и понякога ставам от масата и се чувствам така все едно не съм яла!
Днес мъжът ми запази час и в понеделник съм на ФМ- стискайте ми палци за момиченце!
Толкова от мен за сега!
Приятен и спокоен ден на всички

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 561
Бърз запис и от мен и отивам да ви чета!!!

Нощни очи, благодаря за прекрасната тема!!!!! Hug Hug Hug

За килограмите, до момента съм почти +10кг  Shocked а ми остава 1/2 от времето, кой знае колко ще кача до края...  Blush

# 36
  • Мнения: 180
Искам и аз да ви се оплача за килограмите- струва ми се, че качвам по кило на седмица #Crazy- с този темп ще раждам слонче! А най-лошото е, че постоянно съм гладна и понякога ставам от масата и се чувствам така все едно не съм яла!
И аз съм все гладна ooooh!Но пробвах сутрин да си хапвам варено жито с кисело мляко.Освен че мнооого хубаво изчиства организма,ме държи сита до 17ч.Което мисля е супер.
Споко,няма да родиш слонче,бебето си взима само това което му е нужно.Просто ние ще сме слончета. Laughing
Както казах аз предния път качих 26 кила родих 3.350 детенцето ми. Peace
Нощни,гледах албумчето и много се зарибих за еко пелените...
От БГ ли ги взе?От тук ли?http://www.ekomama.net/producti-za-bebeta/peleni-za-mnogokratna- … hob-sunshine.htmlЗащо точно тези избра?Кои са за предпочитане,гледам има различни видове и цените им варират от 18 до 21 лв...
За килограмите, до момента съм почти +10кг  Shocked а ми остава 1/2 от времето, кой знае колко ще кача до края...  Blush
Добре дошла  вотбора на +10 ooooh![/color]

# 37
  • Мнения: 488
Felisha, Стискам силно палци за госпожичка   Peace
Да се надяваме, че с мойте мацки в корема ще ти пратя силна струя женска енергия  Flutter

Ех, как благородно завиждам за Варненската среща...
И аз искам такава, тук в Стара Загора, но засега само с Антоанета  Simple Smile от Казанлък се видяхме за едно бързо кафе...

Нощни очи, благодаря за положения труд и чудесната тема  Hug


# 38
  • София
  • Мнения: 49
chopi малко нервна ми се струваш  Hug
Опитай се да не отдаваш голямо значение на несгодите, които ни предлага понякога ежедневието. А то по законите на Мърфи, точно когато не трябва стават най-сконфузните ситуации (като това да спре водата, когато най-много ти трябва  Laughing ). Опитай се напук на всичко да си усмихната днес и всичко ще върви добре. Пожелавам ти лек път (ще пътуваш доколкото разбрах) и дано слънчо изгрее за теб  Wink

П.П. Забравих да благодаря на Нощни очи за новата темичка, и новото албулче. Много се радвам на покупките ви и събирам смелост и аз да започна, но сигурно ще изчакам още мъничко.

# 39
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нощни,гледах албумчето и много се зарибих за еко пелените...
От БГ ли ги взе?От тук ли?http://www.ekomama.net/producti-za-bebeta/peleni-za-mnogokratna- … hob-sunshine.htmlЗащо точно тези избра?Кои са за предпочитане,гледам има различни видове и цените им варират от 18 до 21 лв...

Принципно бях решила да взема от типа all-in-one. Но една мама си продаваше нейните и реших да ги взма. Устройваше ме и вида и цената на комплекта. Моите са куче-марка (китайски) купени то eBay (бебешондел беше пуснала тук линк преди време). Но според мен не отстъпват по качество на скъпите пелени.

Тези които си показала са много хубави!  Peace Аз планувах да си взема такива, т.нар. "всичко в едно" - http://www.estestveni-idei.com/prod/baby-products/peleni/reusabl … 8ea481af722bdfa8b и http://www.ekomama.net/producti-za-bebeta/peleni-za-mnogokratna- … treba.html?cat=45

# 40
  • Мнения: 41
Запис и от мен в новата тема.

# 41
  • Мнения: 205
вместо запис да кажа, че и вкъщи се усети земетресението.
За килограмите аз горе долу съм в някакви норми 3-4 кг, въпреки че през по- голямата част от времето съм на легло и доста си похапвам
дано да са не повече от 10-12 до края. толкова вече веднъж съм сваляла и си знам как се свалят

# 42
# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Нощни очи благодаря ти за новата темичка,терминът ми според АГ-то е 30-ти януари,въпреки че по всички калкулатори в нета е 25-27 Thinking/все пак приемам 30-ти/.Бебка все се криеше,та чак предният път на 90% доки каза момче.Тати/и не само той/ се надява на 10-те% newsm62,че вече си имаме мъж + двама племенника Laughing.От 3 дена ме е гепал някакъв адски грип.....ужас Sick,както винаги първи беше Преси/малкия/ а после и аз. Другата седмица пак съм на УЗИ и вече трябва да видим със сигурност.Относно килцата аз съм 5-6+,но около 1и1/2м. пазех леглото,а така доста по-лесно се качва.Софиянките,пак ли ви тресе #Crazy дано това да е за последно HugСтана дъъъъъъъъъъългичко ама нищо Joy
Ще продължавам да ви чета редовно thumbsup

# 44
  • Мнения: 65
Здравейте на всички и поздравления за новата темичка !
Скоро бях питала за упойките при зъболекар,еее толкова страх брах,че направо не си заслужаваше. Сложиха ми съвсем малко безадреналинова упойка и ми направиха пломбата ,без изобщо да усетя. На 14.09. сме на фетална морфология и дано всичко е наред,тогава ще разберем и пола. Новото е ,че смених наблюдаващия ме акушер-гинеколог. След толкова много търсене се радвам ,че успях да намеря такъв ,който се отнася нормално с мен и отговаря адекватно на въпросите ми и то по НЗОК, без да съм на платен прием. Това за сега от мен,макар ,че и аз не пиша често да знаете ,че ви чета !

Общи условия

Активация на акаунт