Предателствата

  • 5 342
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 175
Предавали ли са ви?
Бизнес/професионално/ или лично.
Познавате ли това смазващо-и освирепително чувство?
Не питам как се сте се справили с него, а дали се отдавате на омраза, отмъщение или намирате сили да продължите напред..
Променяте ли се след това?
Давате ли шанс на следващия или до живот заклеймявате всичко и всички?

# 1
  • Мнения: 7
Прощавам.
И след всяко предателство живея сякаш никога не съм била предавана.
Не заклеймявам.Това е глупаво.
Отдавам се на болката си и когато успея прощавам и продължавам с пълна увереност напред.

# 2
  • Мнения: 2 175
Норел,
имам предвид - не разочарованията от приятелите или младежките такива.
А ако си снякой 10-15 г - създал си го, дал си му всичко, процъфтява благодарение на теб и тн.
Може да са бизнес отношения, може и да са лични

# 3
  • на майната си
  • Мнения: 425
Късам и продължавам, а човека е мъртва душа за мен.
Паля се яко - Близнаци Simple Smile, но както се паля, така и омразата отшумява, а на нейно място идва едно изпепеляващо безразличие.

# 4
  • Мнения: 71
Да, в личен план. Имаше омраза и голямо желание за отмъщение, в крайна сметка всичко остана само в главата ми. Да промених се - в някои отношения съвсем целенасочено, в други несъзнателно...
В професионален план е имало предателства, но там за мен е по-лесно. Мога да бъда лоша когато се налага, дори ако това бъде отложено във времето.

# 5
  • Мнения: 7
Норел,
имам предвид - не разочарованията от приятелите или младежките такива.
А ако си снякой 10-15 г - създал си го, дал си му всичко, процъфтява благодарение на теб и тн.
Може да са бизнес отношения, може и да са лични


Въпреки всичко,което някой може да ти причини - мисля,че все пак най-доброто,което можем да направим е да простим вътре в себе си.

# 6
  • Мнения: 2 216
В момента, в който разбера, че съм предадена този човек престава да съществува за мен. Боли ме известно време, но отминава. За съжаление не съм сигурна, че си вземам поука от тези случки

# 7
  • Мнения: X
Не прощавам.
Отдавам се на омразата и то как...
Мога да бъда ужасно гадна,като ме настъпят.
Този човек престава да съществува.

# 8
  • Мнения: 7 914
Да. Прощавам и се опитвам да забравя. Peace

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Не прощавам.
Отдавам се на омразата и то как...
Мога да бъда ужасно гадна,като ме настъпят.
Този човек престава да съществува.

Това все едно ,че аз съм го писала. Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 155
В момента, в който разбера, че съм предадена този човек престава да съществува за мен. Боли ме известно време, но отминава. За съжаление не съм сигурна, че си вземам поука от тези случки

Същата съм-боли ме доста време,после отминава,но не забравям.Често си примомням случката-и си имам едно наум .

# 11
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Случвало ми се е веднъж. Просто скъсах всякакви отношения и до днес е така. Болеше ме естествено, но не съм се отдавала на омраза и кроежи за отмъщение. Само пълен игнор!

# 12
  • Мнения: 763
Нямам спомен да съм предавана от конкретен човек. По-скоро представата ми за определени хора е била погрешна... newsm78

# 13
  • Мнения: 30
Не прощавам.
Отдавам се на омразата и то как...
Мога да бъда ужасно гадна,като ме настъпят.
Този човек престава да съществува.


Същата съм и аз. По-добре да ме мислят за гаднярка, отколкото да ме правят на изтривалка.

# 14
  • Мнения: 8
Зависи от човека и от предателството.. Но в повечето случаи съм лоша - пълен игнор!

Общи условия

Активация на акаунт