Пациентки на д-р Стаменов

  • 81 006
  • 760
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Момичета, имам молба към вас - кажете ми с какви автобуси ili  тролеи от Автогарата се стига до клиниката на д-р Стаменов. Трябва ли на автогарата да си купя билет за всички линии за един ден или не се налага. Има ли промени в линиите поради ремонти и т.н. Ако пътят не е е дълъг с такси горе - долу каква е средната сума. И тази информация ми трябва скоро ! ! ! Нека някой който е бил скоро или е в час да ме информира, ако иска на лични. Но информацията е полезна за всички нови от провинцията. Ако някоя софиянка чете нека ни направи този жест да ни спомене възможен трансортни линии от автогарата, много  ще ни улесни !
Приятен уикенд !

# 1
  • Мнения: 10
Zdravei mila Swetlina az sam pacientka na dr. Stamenov moje6 da xvane6 tramvai nomer 7 toi spira na bolevard Balgaria i ot tam do klinikata si za 5 minuti nali znae6 4e klinikata e na goce del4ev. E ako sam ti bila polezna mnogo 6te seradvam. 4ao i uspex.

# 2
  • Мнения: 10
a zabravi da ti kaja ne xva6tai taksi mnogo e dale4e i 6te te obelqt s tramvaq 6te patuva6 okolo 40 minuti.

# 3
  • Мнения: 240
Пътувала съм многократно с такси от централна автогара  до клиниката и са ми взимали от 6 до 8 лв.

# 4
  • Мнения: 2 259
Трамвай 7  и си там наистина за около 30-40 мин.
Дано няма промяна.
Като слезеш на спирката  /спирката непосредствено след светофара  на кръстовище  бул."Гоце Дел4ев"/бул."България" / минаваш през подлеза  и хващаш за пазар  Красно село.Питай  .Все ще те упъти някой  Hug
Успех от мен  и по-ведро. Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте Simple Smile
влизам само да кажа че копаят за метро на патриарха и витошка та трамвай 7 е само от Борово до НДК, не пътува вече от гарата Sad

# 6
  • Мнения: 2 259
Е зна4и остава версията за трамвай или друго  до  около Шератон и от там  трамвай 5 от Съдебната палата  .
Дано той се движи  Peace

# 7
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
От гарата трамвай 6,12,18 до площад Македония и оттам трамвай номер 5 до Красно село и по бул."Гоце Делчев" пеша до клиниката.
С трамвай 6 може да продължиш и до 5-те кюшета и оттам тролей 9 и 2. Слизаш на спирка "Дойран", пресичаш и си до клиниката.
Сега се сетих, че в момента върви трамвай номер 4, който можеш да вземеш от гарата и отива направо до Красно село.

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 23:00 от jasmin

# 8
  • София
  • Мнения: 3 860
Ами вижте тука за инфо http://www.sumc.bg/bg/transport/121/marshrutna-mrezha
защото и пред цум е разкопано и заградено и май и от там нямаше как да минават трамвай  Rolling Eyes
Мисля че им е преместен маршрута по Ботев и после по Алабин и към Графа  Rolling Eyes Та може би трамвай до площад Македония и после 5 трамвай  Rolling Eyes например трамвай 12 до Македония и после 5  Embarassed

# 9
  • София
  • Мнения: 3 860
http://www.sumc.bg/bg/transport/schedules ето му и спирките на трамвай 4  Embarassed

# 10
  • Мнения: 80
Благодаря ви мацки ! Явно подготовката ми за пътуването ще бъде разучаване на карти и тролеи ! Поразгледах сайта на Градски транспорт, наистина ремонти. в краен случай като първи път поне единият може да се наложи с такси. Тук една дама спомена 6-8 лв. Приемлива цена като за такъв голям град като че ли, стига да не ме раходи нарочно заобиколно
А билетчето за автобус от кондуктор ли се взима или от някакъв павилион. Извинявайте за тъпия въпрос  но нямам намерение да ме глобяват от незнание. Никога не е късно да станеш кепазе .
     

# 11
  • Мнения: 1 186
билетчета има по павилионите за вестници и по самите спирки, в случай, че има павилион. ако не от шофьора или в самото превозно средство - но не във всички е внедредено устройството.  Peace

# 12
  • Мнения: 156
Имате ли телефон на клиниката,немога да се свържа

# 13
  • Мнения: 6 280
Телефона на секретарките  02965570 или 71 успех

# 14
  • София
  • Мнения: 10 698
някой знае ли каква е цената на цветната снимка в клиниката?

Общи условия

Активация на акаунт