Професионални серии за коса - 12

  • 49 791
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 675
Е, ама страхотни сте, момичета, напълно се успокоих за Златна рибка  Hug Hug Hug

Много благодаря за информацията специално на mamaden и Люлякова   bouquet


С такова желание и старание пуснах темата за Иноа, а първият пост в нея се оказа неверен слух или умишлена лъжа  Tired, но слава Богу, че нещата не стоят така, както ни бяха представени Grinning

# 736
  • Мнения: 3 214
Благодаря на всички за съветите   bouquet В крайна сметка поръчах шампоана Age Recharge с подарък маската (надявам се да ми допадне, особено четейки Люлякова  Grinning, в този случай ще поръчам пълната й разфасовка) и серума Лис Ултим.

# 737
  • Мнения: 3 675
Аз послушах Люлякова за детското шампоанче на Loreal и не сбърках.  Grinning
Днес го ползвахме и много ни хареса.   smile3521
Чак и аз се изкушавам да си измия косата с него.  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 616
Някой за нова тема, или да пускам?

# 739
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета, в съседната тема за ИНОА, която B&C е пуснала, има коментар, че съществуването на сайта Златна рибка е под въпрос. Вие имате ли някаква информация? Много неприятно ми стана, нали от там си купувам боята и още ред други неща... Реших тук да попитам, понеже не сме малко пазаруващите от този сайт, ако някой знае нещо повече, ще съм благодарна да сподели. Да взема да се запасявам с бои навреме  Laughing

като стана въпрос за ИНОА - днес питах моята фризьорка за нея и каза, че лично я е пробвала върху себе си и върху клиентки и че много бързо се отмива и са спрели да е ползват

Днес си купих и маската re- naitre както и шампоан за детето - source de tendresse  Grinning
Та като стана дума за детето, аз имам момче на 2 години и половина. Любимата му игра е да подрежда лаковe, а днес дори изяви желание и да се налакира  Joy Не знам какво да правя   33uu

хубаво е, че има усет към цветовете, мен това би ме радвало

B & C, моят син така се беше омазал с гримове, че едвам го познах  Laughing

ха ха – играли сте си на индианци Wink)))

Момичета, очарована съм от Age recharge И шампоана и маската са великолепни. Сега ще поръчвам и голяма разфасовка.

много добре  Peace и аз вече реших това да е следващото  Peace

# 740
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Някой за нова тема, или да пускам?

пускай  Hug  bouquet 

# 741
  • Мнения: 616
Дами, заповядайте в новата тема Hug Hug Hug

Предлагам, за да не става както в една друга тема мод да минава да чисти 'записи',  вместо запис по 1 продукт, без значение от типа, от който сте останали доволни, или съответно изкл. недоволни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт