Постоянен глад след спиране на цигарите:( HELP!

  • 4 575
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 032
Е аз за това казах, ако имаш време- пък и в събота и неделя няма ли кой да те отмени за около час

# 31
  • София
  • Мнения: 819
Не че няма, ама в събота и неделя нали са почивни дни и гледам да обиколя с прахосмукачката, да позабърша прах, да изгладя (ах, как ненавиждам Close), и все такива интересни занимания си имам, а иначе понякога пропускам някоя лекция и блъскам във фитнеса на факултета, поне е евтинко там Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 454
Преди една година спрях цигарите и мога най-искрено да ти препоръчам да се обадиш на д-р Вакарелова от ХЕИ( ако живееш в София разбира се). Телефона на ХЕИ можеш да вземеш от 144 и после от централата ще те свържат.

# 33
  • Мнения: 984
Здравей Пети! Поздравления за отказа и стискай зъби! Аз ги отказах, веднага след като разбрах, че съм бременна, но и до ден днешен ги сънувам! Против запек - 0,5 кг. ябълки, приготвяй си ги нарязани в торба и носи торбата със себе си. Хем ще си хапваш, за да замениш навика "уста-ръце", хем ходенето до тоалета става лесно. Другият вариант е сутрин на гладно 1 чаша топла вода на малки глъдки. Но каквото и да правиш все ще качиш 2-3 килца,  от които трудно ще се отървеш...никотинът е ензим, който подпомага разграждането на веществата, но не и усвояването им. Успех!

# 34
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
УФ, и аз се пека на същият огън с отказването на цигарите, но слава Богу на мен поне не ми се яде толкова.....даже нямам апетит. Ей сега мушнах едно бананче ама от немай къде.
    Пуши ми се бе да му се невиди...... но искрено се надявам да устискам и да ги откажа.
     Преди време ги спрях и не си дръпнах дори 3 години. Не качих и грам отгоре надявам се и този път да ми се размине!
   На теб стискам палци и ти желая УСПЕХ!

# 35
  • Мнения: 5 317
УФ, и аз се пека на същият огън с отказването на цигарите, но слава Богу на мен поне не ми се яде толкова.....даже нямам апетит. Ей сега мушнах едно бананче ама от немай къде.
    Пуши ми се бе да му се невиди...... но искрено се надявам да устискам и да ги откажа.
     Преди време ги спрях и не си дръпнах дори 3 години. Не качих и грам отгоре надявам се и този път да ми се размине!
   На теб стискам палци и ти желая УСПЕХ!
аз от утре съм решила да ги отказвам.дано и аз като тебе не кача килограми.

# 36
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Дано да успееш, а пък ако не трупнеш килца още по-добре. Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт