Тренажор на Фролов - къде в България?

  • 21 720
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 527
Да, наистина много несериозно и безотговорно!

# 16
  • Мнения: 9
Отговорът е до До Betelgeize

Преди 2 седмици Ви писахме, за да отговорим на въпроса Ви, който сме пропуснали.

Въпросите и запитванията за оригиналния апарат на Фролов ТДИ-01 са страшно много, помолихме да ни извините за пропуска.

До момента нямаме отговор от Вас.

Може би не сте влизали скоро в профила си. На разположение сме. Очакваме Ви.

Разбрахте ли за нашите БЕЗПЛАТНИ СЕМИНАРИ за ендогенно дишане с Феномен на Фролов? Там ще отговорим на много въпроси, заедно с практическа мулдимедийна презентация.



Поздрави,

# 17
  • София
  • Мнения: 813
8kiana много хубаво че четете форума и се опитвате да помагате /и се рекламирате/. Като евентуален клиент съм си направила труда да пиша в сайта ви, имате форма за обратна връзка и запитвания. Тук бих споделила дали съм доволна или не от вашите продукти примерно, но не бих си кореспондирала с вас, за тази цел сте си направили сайт. Факт е че все още не съм получа отговор за каквото питах на мейла си. Това за мен е критерии за внимание и добре свършена работа /не лични съобщения и призиви в темата/.
Останете си със здраве и успешен бизнес, нямам други въпроси  Peace.

# 18
  • Мнения: 9
Здравейте, Betelgeize.

Благодаря, че отговорихте.

Писах Ви на "лични" тук на 05 февруари, именно, защото темата на форума не е място за кореспонденция и ние спазваме правилата.

Но Вие не отговорихте 2 седмици, а реагирахте веднага, след като Ви писахме в темата.

Нямаме писмо, на което не е отговорено. Може би не сте успели да изпратите коректно съобщението си.

Желая Ви успех!

# 19
  • Мнения: 527
Киана,  може ли на мен да отговорите. Щом е толкова "виновна" съфорумката, че не ви е отговорила.

Знаете, че във форума за диабетно болни се разрази дискусия относно Тренажора. Пишещите имаха нужда от потвърждение, че това изделие, което на практика сигурно струва не повече от 5 лв, а тук (Б-я) продавате за 125 - РАБОТИ! И болните наистина няма да останат с излъгани надежди. Там Ви предложиха да дадете един тренажор на модератора, да го използва известно време, да се подобри, както Вие твърдите и след това те ще Ви платят Тренажора заедно с лихвите за използваното време. Да НО... Вие изчезнахте. И повече не се появихте там. Това още веднъж не говори добре.

Аз лично искам да лекувам пародонтоза с този Тренажор, но не бих искала да съм поредния излъган. Извинете, но да дам 125 лв за две пластмасови чашки, разбира се плюс много надежди и накрая да не свърши работа... няма да стане.

Ако Тренажора наистина е такъв феномен, не виждам какъв е бил проблемът да жертвате един брой за известно време , като след това ще си получите парите. Та нима нямате 125 лв за реклама? А и при това на Вас при всчки случаи не ви струва толкова! Значи има нещо друго.

В случай, че Тренажора толкова помага това щеше да е  най-божествената реклама за вас, защото НЯМА ПО-ДОБРА РЕКЛАМА ОТ ДОВОЛНИТЕ КЛИЕНТИ! В днешно време никой не дава просто така толкова пари, най-напред проверява в ИТ за мнения. Като мен. А като проверих на какво се натъкнах ... Вносителката пише, пише и като опре до "гаранция" изчезва.

# 20
  • Мнения: 9
Alra, не желаем да рекламираме тук и не обвиняваме никого. Да, наистина във форума за диабетоболни никой не повярва на уреда. Ние направихме това, за което питате!

Ние сме партньор на Българска асоциация диабет и средства от всяка продажба отиват към асоциацията. Участвахме в националната конференция за диабета м. ноември 2009 г. в Бургас и представихме уреда.

Специално за световния денят за борба с диабета в програма Здраве по БНТ поканихме представител на БАД и лекаря консултант от Русия и запознахме хората с дейстивето при диабет. Има архив в сайта на БНТ от 16 ноември.

Относно отзивите, ето един от тях:
"Здравейте, искам да закупя тренажора, при нас–мъжът ми е с диабет тип-2, високо кръвно и др. За тренажора разбрах от двама съученика на майка ми, и двамата с диабет и с мнаго добри резултати след ползването на тренажора. Съучениците на майка ми са и казали, че ползват тренажора от около месец. И двамата са много доволни, като единия съученик на майка ми е бил с изтръпнал и безчувствен крак от диабета, а сега е казал, че се чувства отлично и няма никакви проблеми с крака, а другата съученичка на майка ми изглеждала направо преобразена, преди винаги била болнава, бледа и уморена на вид, а сега майка ми казва, че била със зачервени бузи, чувствала се страхотно и изглеждала страхотно.

Относно пародонтозата - повлиява се 20-30 годишна болест.

 Поздрави,

# 21
  • Мнения: 527
Много наивно да си помислите, че ще ви повярваме и всичко ще приемем за чиста монета. Изобщо  ръковдоството на каквато и да било асоциация не е меродавен фактор. Важно е мнението на хората. Не написани или от вас, или от не знам си кой.

Ако имаше толкова много доволни как един не се сети да напише някъде как му е помогнал този тренажор. И въпроса не е да дадете на ръковоството, а на неутрални потребители. Там където проявиха интерес вие повече не се появихте, а изведнъж вадите някакви незнайни граждани, които уж били  много доволни. Май сте много наивна да си мислите, че ще ви повярваме. Нещо доводите ви много издишат.  Thinking

Това, че сте партньор на Асоциацията нищо не означава, нищо не доказва, а това, че сте се показали по ТВ - също. Ежедневно се показват хиляди хора. Май ни правите на луди.

# 22
  • Мнения: 9
Alra,
БАД (българска асоциация "Диабет") не е "някаква асоциация", а е сдружение на ХОРАТА В БЪЛГАРИЯ, КОИТО СЕ ЛЕКУВАТ ОТ ДИАБЕТ. По неофициални данни цифрата е над 350 000.

Недоверието Ви е разбираемо. Това е първосигнална реакция. Толкова сме лъгани и обезверени, че си позволяваме лукса да пропуснем гениалното, стремейки се да докажем правотата си.

Всеки сам решава за себе си дали да се замисли и да търси информация.

Лесно е да се отправят нападки, но конфронтацията не е наш приоритет, ние сме отворени за конструктивен диалог в сайта ни.

Модераторите тук бяха коректни, да споделим гледната си точка, но не желаем да прекаляваме.

Критиката Ви също е вид на заинтересованост по темата. Уважаваме мнението Ви и го приемаме.

# 23
  • Мнения: 62
Отзивите наистина са положителни!

Само дето руската цена е около 30 лв, а у нас - 125!

Ама то всичко в България е по 4-ри. Дори пощенските услуги! Вижте!

# 24
  • Мнения: 9
Браво, Elenex, благодарим Ви!

Първо, че давате мното точен линк с положителни мнения за оригиналния уред и второ, че давате линк за цената, на която у нас се продава копието (ментето).

Виждате, че цената на ментето в Русия е 30 лв. У нас се продава за 90 лв!

НИЕ НЕ ПРЕДЛАГАМЕ ТОЗИ АПАРАТ! Други 2 фирми подвеждат хората, че купуват оригинала и те са известни.

Именно за разликите между ментето и оригинала, който предлагаме ние, описваме по-нагоре в темата! А за това са необходими огромни средства, за да предпазим хората. Виждате, че Вие неволно попаднахте на неточния сайт.

Цената на уреда в сайта ни е различна, особено за тези, които ни попадоха ръка и ни се довериха. 

Не забравяйте, оригиналът в Русия се продава без ДДС, защото МЗ на Русия го е оценило по достойнство.

# 25
  • Мнения: 527
И като цифрата е над 350 000 как пък един поне доволен клиент не се намери да се похвали като се подобрил? Много странно, положителните мнения са само във вашия си сайт и никъде на друго място! Що така този чудодеен апарат, май е панацея? Tired

По въпроса за критиката - нещо сте се заблудили, за такива недоказали се пластмаси пари не давам! Чисто и просто си служите с големи имена, без нито един действителен доволен пациент! Не такива, които си ги сътворявате сами в собствения сайт!

# 26
  • Мнения: 9
Нека дадем време на хората, които започнаха да ползват уреда. Изминаха само 2,5 месеца от кампанията за диабет. Има схема на дишане и подготовка за лечението.

Всички филми с мнения и отзиви в сайта ни на хора, използвали уреда, не са измислени от нас!

Те просто са преведени от сайта на производителя, чийто представител сме.

Линкът с отзиви, който дава Elenex, съдържа един от тях.

Юрий Васильевич Жоров, 45 лет, г. Новосибирск - мъж, който е отслабнал с 20 кг за 3 месеца, дишайки с уреда.

# 27
  • Мнения: 62
Ето ви мнение по въпроса

Феноменален ли е Феноменът на Фролов?

Цитат
Всички ендокринолози, до които се допитахме, бяха категорични,
че е НЕВЪЗМОЖНО по този начин да се лекува диабет.

# 28
  • Мнения: 9
Да, това е хубав въпрос. Той е риторичен - феноменален е.


Ендокринолозите предлагат ПОСТОЯННО да се приемат медикаменти - т.е. за цял живот. А Фролов дава алтернативата.

Същността на темата е къде у нас да се открие този феномен. Постарахме се да уведомим хората. Те вече знаят и няма да се подведат.

Който търси - намира.

# 29
  • Мнения: 62
 
Който търси - намира.

Права сте 8kiana!  Наистина уреда е полезен, особено за тези, на които им са чужди йогитските практики.

Все пак той не е панацея и не лекува, но помага и допринася за подобряване на  общото състояние на организма,  
до намаляване дозата на медикаментите, но НЕ и без тях!

Феноменът Фролов е алтернатива, но за здрави хора! За болните е помощно  средство!
Панацея няма! Само ВЯРАТА е тази, която ни спасява!


Възползвайки се от Вашия съвет  Ви задавам  следния въпрос:

Защо напуснахте форума на диабетно болните и  отказвате  да отговаряте на въпросите им?

(Имам предвид мнението на Кати, нейното предложение и Вашият отговор)

alra също има право да изрази мнението си и да й отговорите подобаващо, а не с реклама.

Рекламата си е реклама, а фактите - ФАКТИ!

Що се отнася до оригинала също сте права! В Русия струва 80 лв
и с международната им поща (+6 до 8 лв)  ще ми излезе по-евтино!
Важи ли още промоционалната цена  от 88 лв или пък е само  семинарна?

Любопитна съм да видя резултатите, ако направите подобна анкета тук.


КЛУБ "ЕНДОГЕННО ДИШАНЕ"   и   РЕЛАКС

 

 


  


 



 
 

Последна редакция: пн, 21 фев 2011, 23:53 от elenex

Общи условия

Активация на акаунт