Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 44

  • 34 413
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 298
Ванилия75 , за нищо!  Hug

Ето анонса за серията тази вечер по БТВ :
ББ:Лейля заварва Джейда в офиса на Оуз и скандалът се разразява с пълна сила. Ферхунде научава за финансовите проблеми на Шевкет. Лейля става свидетел на разговор между Седеф и Шевкет. Тя признава на Седеф, че вече няма никаква вяра на семейството си. Посещението й я ядосва още повече и двамата с Оуз са твърдо решени да им отмъстят.

Довечера серията няма да е така спокойна като снощната yes

# 691
  • Мнения: 6 683
Ангелче, мерси за снимките и интересната информация, която даваш-  Hug
Страхотна си!  Heart Eyes  Flutter

# 692
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аз не съм съгласна. Може би защото си падам художник и естет. Наистина всяка епоха си има свой идеал за красота, но пък и неслучайно съществуват пропорции за хармонично тяло и правилни черти на лицето, които дори се учат в училище по изобразително изкуство. Неслучайно има понятие като "класическа красота" - непреходна, независима от модните за момента критерии. Едно красиво лице винаги ще бъде красиво, а това, че някои нямат способностите да го оценят, е съвсем друг въпрос   Laughing

Естетите сме повечко, Sylver_Orchid.  Wink Повярвай, това, че си падаш художник, не те прави автоматично естет.  Wink А за класическата красота, пропорциите и непреходната хубост сме чували всички. Това е клише.  Tired

Пак ще повторя, защото очевидно само ти не си ме разбрала - не отричам хубостта на актрисата. Това, което казвам е, че на фона на тази на другите три, тя е неадекватна. Все една да сравняваш Вапцаров с Дамян Дамянов. Кой е по-добър? Кой е по-стойностен? Ще се ангажираш ли с мнение?


А това няма да го коментирам, защото не откривам себе си в него. Това, което виждам тук е само калпав опит за оригиналност, на който ми е скучно да отговарям... Tired

... а това, че някои нямат способностите да го оценят, е съвсем друг въпрос   Laughing


# 693
  • Мнения: 8 475

Ето анонса за серията тази вечер по БТВ :
ББ:Лейля заварва Джейда в офиса на Оуз и скандалът се разразява с пълна сила. Ферхунде научава за финансовите проблеми на Шевкет. Лейля става свидетел на разговор между Седеф и Шевкет. Тя признава на Седеф, че вече няма никаква вяра на семейството си. Посещението й я ядосва още повече и двамата с Оуз са твърдо решени да им отмъстят.
ББ: Боже, тия двамата пак ли ще отмъщават? #Crazy Ужас, все едно и също. Дали ще е с щастие или пък с нещо друго този път?

Благодаря за инфото.   bouquet

# 694
  • Мнения: 6 683
 ooooh! Красотата за всеки е субективно усещане, но хубавото не можеш да го отречеш....... Неджля........  Crazy  Flutter

# 695
  • Мнения: 340
Офф ББ и Лейля ще тръгне с отмъщенията.  ooooh!
Тези хора не разбраха ли, че с непрекъснатото гледане в канчето на другия нищо не се постига. Всеки да си гледа себе си. Не непрекъснато да се бърка в нещата на останалите, да отмъщава, да си връща за щяло и нещяло.  Tired

# 696
  • Мнения: 1 298
 Blush ейййй изчервих се  Laughing

Днес усещам една голяма липса във форума , и тя е Алабала&Ники надявам се да се завърне  Praynig

# 697
  • Мнения: 112
Естетите сме повечко, Sylver_Orchid.  Wink Повярвай, това, че си падаш художник, не те прави автоматично естет.  Wink А за класическата красота, пропорциите и непреходната хубост сме чували всички. Това е клише.  Tired

Пак ще повторя, защото очевидно само ти не си ме разбрала - не отричам хубостта на актрисата. Това, което казвам е, че на фона на тази на другите три, тя е неадекватна. Все една да сравняваш Вапцаров с Дамян Дамянов. Кой е по-добър? Кой е по-стойностен? Ще се ангажираш ли с мнение?


А това няма да го коментирам, защото не откривам себе си в него. Това, което виждам тук е само калпав опит за оригиналност, на който ми е скучно да отговарям... Tired

... а това, че някои нямат способностите да го оценят, е съвсем друг въпрос   Laughing
Не напразно съм казала И естет. Никъде не виждам да твърдя, че едното автоматично води до другото  newsm78 Неадекватна или не, клише или не, класическата красота си е класическа. Това, че ти си на друго мнение, не означава, че трябва да го приема. Въпрос на гледна точка е и не виждам причина да не изкажа своята. Факт е, че пропорциите се изучават в училище, факт е, и че съществува пропорция, наречена Златно сечение, за която не му е мястото да говоря тук, а и ми е скучно. А щом не откриваш себе си в последното изречение, какво дири то тук? Спокойно би могла да ти отвърна в твоя дух, че явно е калпав опит да покажеш, че не си се засегнала от него  Peace

# 698
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
Снощи изпуснах серията.
А!?!?... Ама май и бой тука съм изпуснала? Кой носи пуканки?
Къдей всъщност тоз вещик мой любим Алабаланики-ту? Ехо ... Миуоооооооо...

# 699
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Това, че ти си на друго мнение, не означава, че трябва да го приема. Въпрос на гледна точка е и не виждам причина да не изкажа своята...

Ама, изкажи си я, бе душа! Кой ти пречи?!

Само че когато използваш думички като:

... Може би защото си падам художник и естет...

... а това, че някои нямат способностите да го оценят, е съвсем друг въпрос   Laughing

не се учудвай, че получаваш отговори като моя.
Това е всичко, което имах да кажа по този въпрос. Crossing Arms

 Peace

# 700
  • Мнения: 112
Това, че ти си на друго мнение, не означава, че трябва да го приема. Въпрос на гледна точка е и не виждам причина да не изкажа своята...

Ама, изкажи си я, бе душа! Кой ти пречи?!

Само че когато използваш думички като:

... Може би защото си падам художник и естет...

... а това, че някои нямат способностите да го оценят, е съвсем друг въпрос   Laughing

не се учудвай, че получаваш отговори като моя. Peace
Спокойно, бе, душко, изказах си я още в предишния си пост.
О, изобщо не съм се учудила на отговора ти.
Чудното е, щом не се откриваш в думите ми, защо се засягаш от тях. Нито съм визирала теб, нито някого от форума. Това, че съм изказала несъгласие именно с твое мнение, не означава, че автоматично и останалите ми думи са насочени към теб. Но дори и да съм визирала някого, не мисля, че съм пристъпила добрия тон. Не вярвам да отречеш, че не всеки може да разбира от естетика, както и не всеки може да разбира от политика, икономика или архитектура. Ако на някого думите ми му са се сторили остри, нормално е. В общуването онлайн са възможни много повече интерпретации на думите, всеки може да им припише различен емоционален заряд  Peace

# 701
  • Мнения: 340
Момичета не се дрънкайте за дреболии.  Hug
Довечера на Ферхунделката ще почне да и пари под краката. В прекия смисъл на думата.  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 6 683
Ееееееее, има лични в крайна сметка!Моля Ви,не пълнете темата с неща , които не ни касаят......  Crossing Arms

Ангелче, като нищо алабала ще пусне някой пост-"Сюрприиииииииз........"  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 265
Снощи изпуснах серията.
А!?!?... Ама май и бой тука съм изпуснала? Кой носи пуканки?
Къдей всъщност тоз вещик мой любим Алабаланики-ту? Ехо ... Миуоооооооо...

Ето ме  ... творя .. ето какво сътворих тази сутрин :
http://www.vbox7.com/play:8bc850e4

А добър ден!

# 704
  • Мнения: 6 683
Казах ли ви........  Mr. Green


Ангелче, като нищо алабала ще пусне някой пост-"Сюрприиииииииз........"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт