Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 44

  • 34 408
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте отново,за вчерашния спор само ще спомена няколко неща-първо  благодаря на Ванилия за подкрепата,второ това че пиша отскоро не означава че не съм чела темите от началото и че съм недоразбрала-много добре разбирам кой кога и какво казва-това за радетелите на правилата дето обаче важат само когато те са засегнати,трето колко души съм издразнила си е техен личен проблем,че се засягат от изказването на нечие лично мнение,четвърто за алабала $ ники-без кометар.Виждам,че и други като мен имат проблем при изказване на определено мение,надявам се да има толерантност преди всичко в този форум,защото   мислим по различен начин и не сме длъжни  да си харесваме менинията и да сме в един тон-това му е интересното -да има дискусия и коренно противоположни гледни точки,да се изслушваме и коментираме, освен героите и думите си- апелирам към една истинска дискусия без дразнене и засягане на пишещите,когато на някой не му харесва нещо.
 Сега за снощната серия- струва мис е,че Оуз си е оскубал веждите ,определено има нещо във веждите му променено,Фикрет мисля,че е въпрос на време да звънне на Лейля,дожаля й за нея,тя пак показа загриженост към сестра си,Хайрието лъга и маза,направо се улива,ама няма да започне отначало да си показват кирливите ризи,на Айшето му става  лошо  вече от тях,Шефкет пак се издъни,не по негова вина,но събира все повече черни точки,сякаш не може да се вземе в ръце тоз човек,Неджля пак прекали-пази се от свекърите,но тя повлече крак и няма накъде -не могат да траят цялото й семейство и съвсем се настроиха срешу тях.Джем отново е най-човечен от всички,Ферхунде докара майка си,защото не може всъщност да живее с Митхат,просто тя се изгаври докрай-изгони ги,настани се и доведе майка си,и тя като Лейля щяла д а емного щастлива,ама да  я видим.

Lilac,напълно подкепям думите  Peace
moon spell напълно си права -никого не съм искала да засегна,казах само онава,което знам,но достатъчно оправдания,както казах и преди всеки има право да тълкува нещата както желае.

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 12:33 от charovnica

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 16 256
Соя фен,как само ме разсмя с този колаж,браво на теб!   bouquet

# 722
  • Мнения: 0
soya-fen   Heart Eyes  как ми оправи настроението с колажа.
Колкото до  веждите на Оуз
сега
преди
много ясно се вижда, че краищата са дръпнати нагоре (само със скубане няма как да станат така).
В тази връзка някой може ли да го "изтипоса" по хавлия (от снощната серия)?  Praynig

# 723
  • Мнения: 0
ама той Оуз направо грее от новата снимка,май не само веждите си е оправял,много ми е смешно,когато малди хора си правят пластични операции без реално да имат нужда,просто така за имидж и по-голямо лустро.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Момичета не се дрънкайте за дреболии.  Hug
Довечера на Ферхунделката ще почне да и пари под краката. В прекия смисъл на думата.  Mr. Green

Верно ли, верно ли?!

Не Ферхундела не устата ами брадата и е крива. Така ми се вижда на мен.

На мен Оуз нещо взе да ми става симпатичен, май се повреждам.

# 725
  • Мнения: 0
Да,има нещо в устата и брадичката на Ферхунде дето не е  на място,само очите й са много големи и изразителни и като започне да ги върти лукаво,направо е много добра в предаването на това усещане,не харесвам образа,но актрисата е невероятна с играта си.

# 726
  • Мнения: 1 288
soya-fen, е невероятен талант,направо и се възхищавам!   bouquet

Оххх и аз искам някой нещо да изтипоса с полуголичкият Оузчо  Shocked Praynig

# 727
  • Мнения: 106
soya-fen, е невероятен талант,направо и се възхищавам!   bouquet

Оххх и аз искам някой нещо да изтипоса с полуголичкият Оузчо  Shocked Praynig
Ти си по тази част Joy  bouquet  bouquet

# 728
  • Мнения: 112
ама той Оуз направо грее от новата снимка,май не само веждите си е оправял,много ми е смешно,когато малди хора си правят пластични операции без реално да имат нужда,просто така за имидж и по-голямо лустро.
Нямаше нужда точно веждите, струват ми малко зловещи Simple Smile иначе наистина като цяло ми харесва повече, отколкото в първите епизоди, но това се отнася за повечето актьори май  Laughing

# 729
  • Мнения: 186
От жените във филма според мен най-красива  е Неджля.
Царствено красива.
Но все пак най-много харесвам Лейля, заради нежното й, деликатно излъчване.
А Нурдан ми прилича на Джина Лолобидриджида, толкова е женствена, тя е най-жена от всички във филма. С това и аз се съгласявам.  Peace

# 730
  • Мнения: 1 288
soya-fen, е невероятен талант,направо и се възхищавам!   bouquet

Оххх и аз искам някой нещо да изтипоса с полуголичкият Оузчо  Shocked Praynig
Ти си по тази част Joy  bouquet  bouquet

А моята талант е скромен,вчера цял ден се мъчих да си направя нещо сама и както виждате нито подписа,нито аватара ми е изящен,не ме бива  Laughing

А сега това успях само :

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 16 256
За Нурдан и аз съм съгласна - страхотна жена!
И в ,,Пътищата на съдбата,, беше много красива.

# 732
  • Мнения: 0
ама той Оуз направо грее от новата снимка,май не само веждите си е оправял,много ми е смешно,когато малди хора си правят пластични операции без реално да имат нужда,просто така за имидж и по-голямо лустро.
Нямаше нужда точно веждите, струват ми малко зловещи Simple Smile иначе наистина като цяло ми харесва повече, отколкото в първите епизоди, но това се отнася за повечето актьори май  Laughing


И актьорите като виното,колкото повече остаряват,толкова по-хубави стават :lol

От жените във филма според мен най-красива  е Неджля.
Царствено красива.
Но все пак най-много харесвам Лейля, заради нежното й, деликатно излъчване.
А Нурдан ми прилича на Джина Лолобидриджида, толкова е женствена, тя е най-жена от всички във филма. С това и аз се съгласявам.  Peace

Нурдан има излъчване на истинска дама,не просто красива жена,ако сега беше млада и застанеше до другите красавици във  филма щеше да ги сложи в малкия си джоб.

# 733
  • Мнения: 106
Ангелче,напротив много са хубави и аватара и подписа ти Hug Hug Оуз по хавлия Heart Eyes мерси  bouquet  bouquet

# 734

Общи условия

Активация на акаунт