Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 45

  • 31 187
  • 712
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
На мене пък брата на клиентката ми беше невзрачен.......Виж, клиентката беше красавица по всички стандарти!!!Божеее,по жени ли си падам.............     Mr. Green
 Joy Joy hahaha

Ами обедняхме откъм мъжко присъствие-преди пишеха и мъже-ето например Man In Black пишеше и беше голям сладур,но и той ни изостави........... Sad

А,не съм ви изоставил,не се надявай)Целувам ви всички прекрасни момичета тук!Чат път се навъртам в темата,пък и това за сладура ми влезе доста подкожно,ама си трая,че като съм още на страната на Ферхи,ще ме офърфалешкате с парцалите.Бях спрял по едно време да гледам сериала,и се бях окичил да си зяпам бокса,обаче моя Ферхизавър ми се провикваше през пет минути-"Айде,почва Ферхундеее" и трябваше да ходя да отразявам събитието.Опс,спамих,виновен съм)Значи,оправдавам Ферхито по всички параграфи,ще обясня защо,може и да съм го казвал,но карай,първо още в началото не я приеха в семейството,винаги беше чуждата,ако искаше да помага я гледаха накриво,викаха й-Не,не,демек не си ни притрябвала,като не правеше нищо,излизаше мързел.Второ-не може да излиза с мъжа си по ресторанти,защото те свикнали да ядат все заедно,искаше да работи,Шефкет не я пусна да се прави на мъж,сетне що искала от него да й купи там някоя дрешка,или поне да останат насаме,което беше абсурд в тая лудница.Репликите му се свеждаха до-Млъкни,Ферхунде,не може,Ферхунде,чакай да питам нашите...И си правим мили очи със съседката през това време.Е,Ферхи да не е каторjник,искаше да му роди дете,но пак го сбара с невинната Седеф,която дебнеше по храстите кога да му отиде на свиждане.В интерес на истината тя не е изневерила на никoй от мъжете си,с Левент преспа след като ги видя ПАК със оная малката,както много пъти дотогава,тя не е кон с капаци,и тя има гордост и реши,че брака й е приключил!Нищо не е направила на Текиновци,че чак се чудя като вземат да й налитат като стадо хиени -"Ау какво ни причини!"И какво?Да е окрала някой от тях,както Шефкет нея?Да е убила някой?Опита се да вкара мухъла в средите на Яман,той се запали по хазарта сам,ама не заради нея,а защото трябваше да издържа цялата семейна тайфа!Колко пъти му каза да спре,той си го слагаше в другия джоб.И сега пак се държи добре с Mithat,работи си,не е като двете мъргази сестрите като се нахендрят на някой с пари и им пораства работата.Нито е тръгнала да се фука с палтата си,с колите си,нито закача някой,докато не я издразнят.Отишла на сватбата там на ком6иите и какво?Гледаше отстрани,и си беше тръгнала,когато и връхлетяха като харпии цялото семейство Текин(адам)с и после дъртия каза-"Да не стане скандал",скандала го направиха точно те,когато мацката си тръгваше към колата и никoй даже нямаше да разбере,че е била там!А тая Фикрет-Великият Геtsби да й наговори,че тя никога няма да има семейство като тях,едно,че няма право да й бърка в раните,защото Ферхи не е виновна,че е раsнала по улиците и беше много долно,второ,че си беше направо комплимент!Не знам,дълго ми се получи,ама през нощите ми минава мързела) Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 105
Man_In_Black Добре,че си мъж,че току виж те разпердушинили за тия излияния! Laughing Ама честно и на мен така ми се чини-Ферхи е най-свясна в целия филм и ББ нищо чудно накрая тя да сплоти това тъй наречено семейство,като спаси Шефкет от поредната му глупост. Wink

# 707
  • Мнения: 8 409
Добро утро. Да ви е сладко.

Man_In_Black, много си забавен. С нито една твоя дума, която се отнася за Ферхи, не съм съгласна, ама е много дълъг постът ти, а в момента нямам толкова време, че да го оспоря и да се аргументирам. Радвам се, че се появи. А и ми е приятно да видя аватара и подписа ти със стария Шефкет.  Heart Eyes

Да, родителите трябва да направят всичко възможно да не са разединени децата им, да не се мразят така. Като не иска, да не я допуска в сърцето си Лейля . Той и на Неджля каза така в болницата, да не си мисли, че със сърцето си й е простил. Но би трябвало да направи всичко възможно да ги сдобри. Това тяхно бездействие , на Хайрие и Али Ръза като родители за мен е необяснимо.
newsm10

Хубав ден на всички!

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 08:40 от Snejka

# 708
  • Мнения: 19
Добро утро от Истанбул! Ръми дъждец и е облачно, а ние чакаме във фоайето да ни дадат стаите. Възползувах се да пусна новата тема 46   bouquet

# 709
  • Мнения: 113
Добро утро  Hug
Snejka, благодаря за закуската  Hug

Изобщо не харесвам връщането на Лейля, то май всички сме така... А и такова отношение, да ми седи права до масата, да чака тате да каже "може да седнеш".... щях да се врътна на момента  Mr. Green
Моята майка ми е казвала, че може много да съм сбъркала, може непоправими неща да съм направила, но това че съм и дете никога не може да се промени! Така мисля и аз, Али Реза не трябваше да го казва, още повече на Шевкет, докато му го казваше , крилца му порастваха .... Ами аз не съм пропускала серия, а като си помисля какво е направила Лейлята.... не мога веднага да се сетя, а виж за Шевкет веднага, но може да съм пристрастна...
С няко думи на Man in Black съм съгласна за Ферхунде!

Хубав ден  Hug

# 710
  • Мнения: 106
Днес Неджля ми направи ужасно впечатление. Направо се тресе и ще се пръсне по шевовете от злоба. Вероятно всичко идва от там, че тя иска да се върне също, но няма реална причина и основание за това.
Съгласна съм Simple Smile Държи се като лигава хлапачка (и до някъде е).Много злоба ейй,откъде така изведнъж се озлоби не знам.Ужас направо.Жалка и смешна.Това за мен не са никакви сестрински отношения.Имам сестра и не мога да си представя да се държим така.Надцакват се една друга,но поне не виждам в Лейля толкова злоба.
Хубава ретроспекция дадоха.

# 711
# 712
  • Мнения: 44
Недля как разбра,че прислужницата говори със Сузан newsm78

Общи условия

Активация на акаунт