Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 45

  • 31 214
  • 712
  •   1
Отговори
# 675
  • У ДОМА
  • Мнения: 41

Остава да кажеш, че имаш и външна прилика с него т.е. бяла коса и мустак и заоблено шкембе като неговото  hahaha hahaha hahaha
Дано поне да нямаш такава Хайриета като неговата покрай себе си Simple Smile
Тази вечер се очертава интересна серия ... нещо като "дядовата ръкавичка" 100 човека под един покрив на една малка маса Simple Smile

мани,мани! Не питай! newsm62

# 676
  • Мнения: 186
Вярно, това е хубава серия тазвечершната.
Наближават обаче други тежки моменти. бб смъртта на Джем Sad

# 677
  • Мнения: 265
Джеврие и тя щяла да се изяви тази вечер ... малко остана докато видеозона Джеврие познае дали ножицата познава ... аз за ножица и нож не бях чувала само за посипване със сол ама нали трябваше да науча нещо ново  hahaha  Simple Smile

# 678
  • Мнения: 8 446
Вярно, това е хубава серия тазвечершната.
Наближават обаче други тежки моменти. бб смъртта на Джем Sad
ББ Оф, наистина това е най-тежкия момент във филма. Гледала съм го два пъти на турски и сълзите ми сами потичаха. Представям си какво ще е с дублаж. А и той умира точно, когато започват да се разбират и обичат с Неджля. Ако правилно съм разбрала някои сцени, де, защото гледам картинки общо взето. Но, ако всичко е така, както си го мисля, значи отново гадно сценаристко решение.

Приятно гледане!  Wink

# 679
  • Мнения: 106
Вярно, това е хубава серия тазвечершната.
Наближават обаче други тежки моменти. бб смъртта на Джем Sad
ББ Оф, наистина това е най-тежкия момент във филма. Гледала съм го два пъти на турски и сълзите ми сами потичаха. Представям си какво ще е с дублаж. А и той умира точно, когато започват да се разбират и обичат с Неджля. Отново гадно сценаристко решение.

Приятно гледане!  Wink
Ох точно този епизод + ББ погребението му не мога да намеря.Бихте ли ми дали линк Praynig Praynig

# 680
  • Мнения: 186
Благодаря, подобно ! Simple Smile
Да, още мъничко остана до началото на филма.
Приготвила съм си чайче. С това разнасяне на чай и кафе във филма , не пропускам и аз да си направя. Wink
Много ми са странни малките стъклени чашки ,в които сервират чая.




# 681
  • Мнения: 0
Благодаря, подобно ! Simple Smile
Да, още мъничко остана до началото на филма.
Приготвила съм си чайче. С това разнасяне на чай и кафе във филма , не пропускам и аз да си направя. Wink
Много ми са странни малките стъклени чашки ,в които сервират чая.


Малко спам.  Embarassed чувала съм, че чаят има съвсем различен вкус, когато се пие от такива чаши (един и същ чай в тези или други чаени чаши имал различен вкус). Който е пил да сподели дали е вярно.

Джеврие: Нали и казах, че ще е момиче, защо ще ходи в болницата като турист?  hahaha hahaha

Аууууу простотията, глупостта и алчността на Хайрие нямат почивен ден!!!

Последна редакция: чт, 07 окт 2010, 20:37 от sinite o4i

# 682
  • Мнения: 8 446
Вярно, това е хубава серия тазвечершната.
Наближават обаче други тежки моменти. бб смъртта на Джем Sad
ББ Оф, наистина това е най-тежкия момент във филма. Гледала съм го два пъти на турски и сълзите ми сами потичаха. Представям си какво ще е с дублаж. А и той умира точно, когато започват да се разбират и обичат с Неджля. Отново гадно сценаристко решение.

Приятно гледане!  Wink
Ох точно този епизод + ББ погребението му не мога да намеря.Бихте ли ми дали линк Praynig Praynig

http://www.youtube.com/watch?v=sZXv3VDlUZw - ББТова е 126 епизод. В целия става въпрос за Джем, постъпването му в болницата и смъртта му. А този - 127, от 18-та секунда започва погребението. http://www.youtube.com/watch?v=aeV8PZ0wBtI&feature=related

# 683
  • Мнения: 20
Джеврие - първа кипра. Да не пропусне нещо. А Лейля изобщо не ми хареса, как се дотътри пак в семейството ... (между другото не съм гледала сериите във вторник и сряда (даже за вторник не съм сигурна дали имаше)).

# 684
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Уф, ще се откажа да ги гледам вече.
То бива, бива, ама те направо почнаха да ме изнервят!

# 685
  • Мнения: 10
Е не може да бъде !!!
Али Ръза е егати човека. Как може да каже за собсвената си дъщеря - "Тя е просто един нещастен човек, дошъл да търси подкрепа" Егати толкова грозно прозвуча, дори от неговата "уж" благородна и мъдра уста. То бива, бива егоизъм и гордост, ама неговото пък.....Да оприличиш дъщеря си с такъв грозен епитет - все едно е някакъв непознат и чужд човек. Да ме прости Господ, ама от тук натаък няма ИЗОБЩО да съжалявам какво му се случва. Всичко си заслужава!
То бива, бива морал и ценности, ама неговото....

# 686
  • Мнения: 105
Ами нещастен човек е,с такъв баща Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 687
  • Мнения: 0
Ами нещастен човек е,с такъв баща Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ужас!!! До сега повечето съм го защитавала Али Ръза, но тая вечер ми преля чашата - излязла му от сърцето, ами родителите ти като не те обичат и подкрепят какво да очакваш... не при Оуз, ами и при Джеврие да отидеш ще е по-добре. Whistling

# 688
  • Мнения: 186
Не знам дали е от превода, но той не употреби за Лейля думите  нещастен човек, а жалък човек, което е различно, последното включва и презрение, направо в сърцето ме прободе с тези думи. Не мога да приема един баща да говори така за собственото си дете, още повече пред друго свое дете. Непростимо. Тази серия направо ме заземи. Като изключим щастието на Фикрет и усмихнатото , искрено лице на Джем, нищо друго не радва.
Към хубав спомен се върна Оуз, Лейля необичайно много говори, но му каза истини, силен момент между тях..... Тази Лейля на мен никак не ми е жалка. Това е тази Лейля, която си тръгва с два куфара, без да си вземе колата и с намерение да върне апартамента, осъзнала напълно, че те няма да я компенсират за болката. Колко е далеч от тази Лейля Али Ръза.

# 689
  • Мнения: 0
Здравейте, хора. Simple Smile Някой да знае място, където мога да си изтегля от 220 епизод нататък (тези от вчера и днешния), че в замунда и елита гледам не са ги качили?

Общи условия

Активация на акаунт