Къде в София блъскащи колички?

  • 5 460
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 572
На морето малката се запали по количките за блъскане. В нашия квартал в София имаше допреди месец, но сега са ги махнали.
Дайте идеи къде да я водя?

# 1
  • Мнения: 4 555
В Патиланци има, но подозирам, че ти е далечко. Все пак може да уточниш за кой район питаш.

# 2
  • Мнения: 1 572
В Патиланци има, но подозирам, че ти е далечко. Все пак може да уточниш за кой район питаш.
Люлин, но и до Младост мога да скокна през уикенда.
Благодаря  Hug

# 3
  • Мнения: 201
Виждам, че детето е под 4г, неподходяща въздраст за подобни забавления поради опасност от "синдрома на разтръскваното дете" . Главата прави опасното рязко движение назад-напред, навид безобидно, което може да се окаже с ужасни последици!

# 4
  • Мнения: 1 572
Виждам, че детето е под 4г, неподходяща въздраст за подобни забавления поради опасност от "синдрома на разтръскваното дете" . Главата прави опасното рязко движение назад-напред, навид безобидно, което може да се окаже с ужасни последици!
Качва се с баща си и се возят когато няма други да ги блъскат. Просто въртят волана.

# 5
  • Мнения: 353
Виждам, че детето е под 4г, неподходяща въздраст за подобни забавления поради опасност от "синдрома на разтръскваното дете" . Главата прави опасното рязко движение назад-напред, навид безобидно, което може да се окаже с ужасни последици!

може ли повече информация за този синдром, защото Гугъла нищо не казва  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 989
И в Южния парк имаше доскоро.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 251
Вчера видях че са разпънали блъскащи се колички в Студентски град, точно до УНСС. В Южния парк в момента няма от тези големите,  има едни като за по-малки дечица.

# 8
  • Мнения: 201
Виждам, че детето е под 4г, неподходяща въздраст за подобни забавления поради опасност от "синдрома на разтръскваното дете" . Главата прави опасното рязко движение назад-напред, навид безобидно, което може да се окаже с ужасни последици!

може ли повече информация за този синдром, защото Гугъла нищо не казва  Rolling Eyes

Ето тук е обяснено http://www.bghelp.net/forums/showthread.php?t=980

Смята се, че до 3-4 г мозъкът не е заел изцяло черепната кухина, при евентуално тръскане не е напълно защитен и има опсност от травми.
Аз лично не бих завела дете на две и половина на подобно забавление, и моята дъщеря искаше, но поизчаках до 4г, има време за всичко.
Евентуално, ако таткото е с него и внимава да не се блъскат, а само карат количката, това е вариант.

# 9
  • Мнения: 1 426
В студенски град

# 10
  • София
  • Мнения: 44 223
В Патиланци има, но подозирам, че ти е далечко. Все пак може да уточниш за кой район питаш.

аз препоръчвам повече внимание с малките деца и блъскащите колички...преди 2 години пък точно на тези на патиланци, братовчеда на сина ми, на 7 тогава получи сътресение на мозъка детето...не че кой знае какво е правил....не знам те ли са бързи, какво...ама факт....

иначе скоро не съм ходила, но пролетта имаше около сцената на южният...едни бързи, големи хубави...дето яко се тряскаха и съжалих, че пуснах малкият с баща му.... и едни по-мънички и бавнички..по-стари и учукани...на които май само малки деца возят и избягват блъскането.

Но за мен по-подходящо е да качите детето примерно на лодчица на тази възръст, вместо на блъскащи коли(пък има един тип лодки като пояси кръгли дето може и да се блъскат леко във водата, ако държите на упражнението.)

Общи условия

Активация на акаунт