козметика ЛА РОШ

  • 7 615
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
момичета какви са ви наблюден ли стеията за ЛА РОШ доволни

# 1
  • Мнения: 19
Аз скоро ползвах мостра на един крем,просто уникален.Изчаквам да ми свърши сегашния крем за лице и следващия определено ще е този:
http://www.larocheposay.de/produkte/Unsere-Produkte/Gesicht/Basi … IT-UV-SCHUTZ.html
Много хубава тема си започнала,ще ми е интересно да науча повече и за другите им продукти.

# 2
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
то това кремче много хубаво в смисъл че става и за околоочния контур по принцип моята кожа е нормална пак трябва да разгледам каталога и да се спра на нещо по принцип търся и нещо добро за очния контур на 34съм нямам бръчки около очите но трябва да си намеря нещо хубаво смятам че продуктите са им добри но не е лошо да чуя и други мнения

# 3
  • София
  • Мнения: 1 047
Мен в тези кремове ме притесняват парабените, а не са и много евтини  Rolling Eyes METHYLPARABEN • ETHYLPARABEN • PROPYLPARABEN • BUTYLPARABEN • ISOBUTYLPARABEN •

# 4
  • Мнения: 7 418
  Харесвам тази козметика.  Peace

# 5
  • Мнения: 3 675
От един техен крем за околоочния контур, щях да ослепея  ooooh!

# 6
  • Мнения: 1 416
Има подобна тема, само че за серията им за мазна и проблемна кожа Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422381.0

# 7
  • Мнения: 3 641
Много съм доволна особено от едно кремче Ефаклар Дуо.Със сигурност ще повторя Hug

# 8
  • Мнения: 328
Харесвам Ефаклар К, но мисля, че, ако кожата ми беше изцяло мазна, а не комбинирана щеше да ми е по-добре с този крем Peace

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте,
имам впечатления от фон дьо тена на Ла Рош - много е хубав Grinning, но сега си търся крем пак на Ла Рош и не зная какъв да си купя - с нормална към суха кожа съм, ще се радвам ако някой има впечатления и сподели.

# 10
  • Мнения: 7 418
но сега си търся крем пак на Ла Рош и не зная какъв да си купя - с нормална към суха кожа съм, ще се радвам ако някой има впечатления и сподели.
    Хидрафаз XL  Peace

# 11
  • Мнения: 311
но сега си търся крем пак на Ла Рош и не зная какъв да си купя - с нормална към суха кожа съм, ще се радвам ако някой има впечатления и сподели.
    Хидрафаз XL  Peace

много добър крем   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 5 193
Хресвам Хидрафаз Лежер, Мицеларната вода, фон дьо тена, термалната вода. Ефаклар К е ОК, ама нищо особенно, нито матира много нито нищо, лек е.  Не ми допадна кремът за очи Хидрафаз. (за протокола, кожата ми е смесена, склонна към дехидратация и акне  hahaha).  Peace

# 13
  • Мнения: 5
И аз имам фон дьо тена - страхотен, най-хубавия от всички до сега. В момента ползвам едно хидратиращо кремче, което също е много добро. До тук това - бих пробвала с още продукти.  Peace

# 14
  • Мнения: 3 641
Дайте ,по-вече инфо за ФДТ-на. Покривност, има ли някакъв сатенен ефект, има ли разнообразие от цветове Hug

# 15
  • Мнения: 5
За ФДТ - достатъчно покривен е за мен (нямам много проблемчета за прикриване). Стои много хубаво на лицето, не е като маска, лесно се нанася с пръсти. Не тежи на лицето през деня. Дълготраен е. Предлага се 4 цвята (май  newsm78), така че е късмет ако ти пасне цвета. Аз все пак намерих своя, така че не се оплаквам.

# 16
  • Мнения: 891
За ФДТ - достатъчно покривен е за мен (нямам много проблемчета за прикриване). Стои много хубаво на лицето, не е като маска, лесно се нанася с пръсти. Не тежи на лицето през деня. Дълготраен е. Предлага се 4 цвята (май  newsm78), така че е късмет ако ти пасне цвета. Аз все пак намерих своя, така че не се оплаквам.


И аз съм най-доволна от ФДТ им  Peace

# 17
  • Мнения: 422
А колко горе долу струва този  ФТД?  Wink

# 18
  • Мнения: 5
На кутията на моя - 36.60 лв

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 12:11 от Koketka_sf

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Аз започнах първо с Ефаклар Дуо беше ми изписах от дерматолога ми, бе още нов продукт на пазара и съм страшно доволна изчисти ми лицето грейна, пък аз съм с комбинирана кожа лъсвам си е Т- зоната, после ми изписа и Ефаклар АЙ бе не е зле ама не е кой знай какво чак голям ефект както пише  Laughing и си взех физиологичен гел за комбинирана и нормална кога, добре почиства не се пени, но аз на това не държа, много приятно ми миришее на чистичко Simple Smile, а пробвала съм и почистващия им гел пак от серията ефаклар не е зле даже хич  Wink

# 20
  • Мнения: 35
Здравейте. Аз съм с комбинирана към мазна кожа и съм много доволна също от серията EFACLAR DUO. Препоръчвам, ако имате проблемна и мазна кожа! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 21 275
Здравейте. Аз съм с комбинирана към мазна кожа и съм много доволна също от серията EFACLAR DUO. Препоръчвам, ако имате проблемна и мазна кожа! Simple Smile
+1 Peace

# 22
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз също наскоро приключих една опаковка от кремчето. Peace
Чак сега седмица след като вече не го ползвам виждам какво всъщност е правил за кожата ми.
Дали го има някъде на промоция?

# 23
  • Мнения: 21 275
Аз също наскоро приключих една опаковка от кремчето. Peace
Чак сега седмица след като вече не го ползвам виждам какво всъщност е правил за кожата ми.
Дали го има някъде на промоция?
В гугъл излизат доста резултати.

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте, купих си крем hidraphase legere UV и много се радвах в началото, че съм намерила крем за комбинирана кожа с uv филтри. Обаче като си го сложих ужасно ми залютя на очите. На следващия ден внимавах и избегнах да намажа голяма площ около очите. Същия ефект - все едно има лют пипер в крема. Всеки път като го сложа трябва да си мия ръцете, но след това през деня като си пипна лицето и забравя и след това очите и гори като огън. Това е страшно разочароващо, защото кремът не беше от най-евтините и имах очаквания да е поне толкова добър, колкото предишните, които съм ползвала (пробвала съм козметика на vishi, bioderma, academie, както и разни кремове от супермаркета и препоръчани от козметички и все още търся префектния за мен). Все пак продължих да го ползвам един месец, защото го бях взела с мен на едно пътуване в чужбина (извън Европа) и нямах достъп до качествена козметика. Като се върнах мъжът ми направо ахна колко добре ми изглежда кожата, обикновено изгарям от слънце и ставам на лучнички и т.н. след пътуване. Наистина кремът се отразява добре на кожата (комбинирана), и се забелязва, обаче това с дразненето на очите е невероятно фрустриращо и затова пиша тук защото се ядосвам. Имали ли сте подобен проблем с La Roche? Нали са хипоалергични? Който и друг крем да съм ползвала не ми е лютял на очите освен нивея лосион против слънце, който е за тяло, а не за лице. Днес си купих крем с UV на avene и нарочно намазах за първи път близо до едното ми око, за да пробвам дали ще ме дразни. Перфектен е, изобщо не дразни очите, въпреки, че сложих близо до окото. Извод - проблемът е в крема на Ла Рош, а не в моите очи! Дали не е лоша партида просто?

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 21:43 от vipera

Общи условия

Активация на акаунт