...пак за проблем със съседите

  • 2 220
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 575
Здравейте! Просто ен мога да не споделя възмущението си от току-що видяното- връщам се у дома и некролога на татко изваден от джоба и свален ан земята ,заедно с джоба/най-старателно отлепено тиксото,така,че да не залепват парченцата/....И всичко това,най-вероятно от някой,на когото съм правила забележка за силна музика/ходя да се разправям след 1.00ч/,друго за което да ми се изправят така не се сещам. В момента съм леко разтреперена,чувствам гавра с духа на татко ми заради мен....Не знам какво да правя,силно объркана съм....Да ме бяха били физически щеше да ми е по-добре!

# 1
  • Мнения: 562
Не си го слагай на сърце - ти не си виновна. Който е злонамерен - злонамереност намира. А на вас не може да ви навреди с нищо, щом не му позволявате.  Hug

# 2
  • Мнения: 1 844
Гамени и идиоти винаги ще се намерят,а на тях не им пука от нищо и няма нещо,с което да не са готови да се подиграят.

# 3
  • Мнения: 4 434
Е не се чувствай ти виновна, всякакви хора има вече та... Tired

# 4
  • Мнения: 575
Защо ,откъде толкова злоба ,бе!.....злия човек може да стигне и до крайности...явно е това

# 5
  • Мнения: 1 446
Съжалявам, че ще го кажа, но нямате ли табло някакво? Лоши хора има навсякъде за жалост и никой с никого не се съобразява.

Това не е крайност, дано не се стига до такива, че....

Не се разправяй, не бъди като тях.

# 6
  • Мнения: 575
какво табло?

# 7
  • Мнения: 4 434

Дето се мушкат разни бележки....за всички от блока. Thinking

# 8
  • Мнения: 1 788
Простакът си е простак и такъв си остава.
Обикновено Той няма страх и чувство за вина, неудобство и т.н., от нищо.
Залепи го отново и не се ядосвай.  Hug

П.П. Аз разбирам, че некрологът е бил на вратата на потребителката!

# 9
  • Мнения: 575
Простакът си е простак и такъв си остава.
Обикновено Той няма страх и чувство за вина, неудобство и т.н., от нищо.
Залепи го отново и не се ядосвай.  Hug

П.П. Аз разбирам, че некрологът е бил на вратата на потребителката!

да-некрологът си стои на вратата ми ,за да го виждам/и да съм си по-спокойна, по моему/.
Залепих го отново,но случилото се ме изправи на нокти/неизживявано до сега усещане за мен/

# 10
  • София
  • Мнения: 12 180
Може някое дете да го е дръпнало без да знае, че ще те нарани. Не влизай във филми- болката от загубата на близък и без това е непоносима. Когато някой си отиде никой не е виновен- такъв е живота. Поплачи си вместо да воюваш със света.

Приеми съболезнованията ми.  Flowers Rose Flowers Rose

# 11
  • Мнения: 22


да-некрологът си стои на вратата ми ,за да го виждам/и да съм си по-спокойна, по моему/.
Залепих го отново,но случилото се ме изправи на нокти/неизживявано до сега усещане за мен/

Доколкото знам не е хубаво да се залепва отново... Thinking

# 12
  • Мнения: 1 788
Е, хайде сега, а какво е хубаво - да го смачкаш и ихвърлиш?
Или да поръчаш напълно нов и него да лепиш? Или, може би е нужен някакъв още по-мистичен и специален ритуал?
Стига изтрещявахте, естествено, че ще го залепи отново. Същото щеше да направи и ако беше паднал/отлепил се случайно...

# 13
  • Мнения: 22
Н е знам подробности...баба така ми е казвала. Crossing Arms
Звучи тъпо...ама реших да споделя.

# 14
  • Мнения: 575
Н е знам подробности...баба така ми е казвала. Crossing Arms
Звучи тъпо...ама реших да споделя.

що да е тъпо-никак даже не е ...Проблемът ми е в отношението и злобата,породила това деяние....Явно много ги притеснявам със забележките си...Успешен ден,момичета !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт