Зелена Карта 2012

  • 78 946
  • 799
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 53
jp или някой който е спечелил я кажете какво попълнихте?Каква ли е тайната на успеха?  Simple Smile Дали наистина на случаен принцип ги теглят?Малко е странно това, но все пак Америка-страната на неограничените възможности.На мен ми се иска да одобрят всички мераклии и дори да дадат бонус на хората готови да летят през окена и да пуснат корен на тяхна земя.  Crossing Arms Да видиш как другите държави включително и нашата ще се стегне  Wink .И тогава корупция ли?!Някой ще злоупотребява с поста си ли?!Парашутисти ли?!

# 46
  • Мнения: 50
Участвах в лотарията ЗК през 2005 и спечелих.Документите ги пуснахме в едно бюро за преводи и легализации.Не сме правили нищо по-специално.Кандидатствах,защото съпругът ми настояваше.Сигурна съм,че е на случаен принцип Peace

# 47
  • Мнения: 2 483
jp или някой който е спечелил я кажете какво попълнихте?Каква ли е тайната на успеха? 
?!?
Попълваш това, което искат от теб да попълниш - полета с данни - рожденна дата и място, образование. Нямаш място за креативност, за какво блесване и каква тайна на успеха става въпрос изобщо??

Не смятам, че някой изобщо знае как се теглят, т.е. дали е на случаен принцип, или не, освен някои служители в КСС.

А нашата държава никога няма да се стегне  Tired

Сайтът е максимално натоварен в последните дни, а не в първите  Peace

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да се похваля, че към 19.20 снощи успяхме с приятеля ми да си пуснем кандидатурите, приеха ги, въпреки че в моята кандидатура снимката на детето е от рождения й ден с тортата пред нея Crazy Успех на всички Hug
Прочете ли изискванията за снимките?
http://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

# 49
  • Мнения: 4 771
jp или някой който е спечелил я кажете какво попълнихте?Каква ли е тайната на успеха?  Simple Smile Дали наистина на случаен принцип ги теглят?

Попълних каквото там се искаше - имена, рождени дати и т.н. Снимките ги направих с телефона си пред една жълта стена у нас. Въобще, от чиста скука и не твърде сериозно кандидатствах. Да, мисля, че наистина ги теглят на случаен признак.

# 50
  • Мнения: 6
Всъщност, най-вече на снимката трябва да се обърне внимание, там са големите изисквания! Ако нещо със снимката не ти е според изискванията - гориш!

# 51
  • София
  • Мнения: 819
Да се похваля, че към 19.20 снощи успяхме с приятеля ми да си пуснем кандидатурите, приеха ги, въпреки че в моята кандидатура снимката на детето е от рождения й ден с тортата пред нея Crazy Успех на всички Hug
Прочете ли изискванията за снимките?
http://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

Да, по-късно ще сканирам нейна снимка от личната карта за училище и ще пробвам пак Peace

# 52
  • Мнения: 50
Мисля,че не можеш да кандидатстваш два пъти.

# 53
  • Мнения: 3 405
Не може един и същи човек да кандидатства два пъти, директно го дисквалифицират.
Може да кандидатства мъжа ти, той да е титуляра в апликейшъна.
И си направете снимките във фотостудио с точните параметри. Снимката от личната карта не отговаря на изисканията. Снимките в апликейшъна са квадратни.

# 54
  • София
  • Мнения: 819
Благодаря ви за изчерпателната информация, момичета, моята снимка е точно каквато искат, а мъжа ми вече е бивш, не мога да знам дали ще подава документи тази година Peace

# 55
  • Мнения: 227
Към по-запознатите,един въпрос,преди да кандидатствам.
Мъжът ми не иска да излиза навън.Винаги го е повтарял.Затова и досега не съм се пробвала.Сега,ако аз попълня формуляра,евентуално спечеля зелена карта...и той не иска да тръгне,това означава ли,че аз и децата не можем също да тръгнем.Ако пък не попълня за него данни,това сигурно пак ще е проблем?И изобщо,мога ли при това положение да кандидатствам или няма смисъл,поне да не горя шанса на някой друг.

# 56
  • Мнения: 1 446
Все си мисля, че не теглят на случаен принцип.

# 57
  • Мнения: 50
Към по-запознатите,един въпрос,преди да кандидатствам.
Мъжът ми не иска да излиза навън.Винаги го е повтарял.Затова и досега не съм се пробвала.Сега,ако аз попълня формуляра,евентуално спечеля зелена карта...и той не иска да тръгне,това означава ли,че аз и децата не можем също да тръгнем.Ако пък не попълня за него данни,това сигурно пак ще е проблем?И изобщо,мога ли при това положение да кандидатствам или няма смисъл,поне да не горя шанса на някой друг.
Може да кандидатстваш само ти,обаче задължително трябва да попълниш данните на мъжа ти.Ако спечелиш(което искрено ти пожелавам),може би ще трябва декларация от съпруга ти,че ти разрешава да изведеш децата извън Бг.
Все си мисля, че не теглят на случаен принцип.
Не искам да се заяждам,но какъв е според теб принципа,ако не случаен?
Какво те кара да мислиш така?

# 58
  • Мнения: 6
Аз пък друго си мисля. Гледам, че за миналогодишната лотария са спечелили 900 и няколко души от България а предишните години, бройката винаги е била над 1000! Това значи ли, че все по-малко българи избират за разнообразяване на емигрантския поток?  newsm78 Ако е това, което си мисля - лошо!

За сметка на това пък бройката на Турция, осезаемо е нарастнала

# 59
  • БГ
  • Мнения: 735
Благодаря ви за изчерпателната информация, момичета, моята снимка е точно каквато искат, а мъжа ми вече е бивш, не мога да знам дали ще подава документи тази година Peace
и мен това ме вълнува, дали няма д аима проблем, че мъжа не е заминал със жената примерно,при положение че тя го е вписала в информацията за себе си?
за снимките- наш позната замина преди години със снимки правени от мъжо у нас на св.син фон, с цифров апарат .

Общи условия

Активация на акаунт