Мразя да готвя целогодишно, но се налага спорадично :)

  • 24 276
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 511
Хей,момичета къде се загубихте,не готвите ли или има кой да ви сготви
Вчера правих месо с грах и една тортичка с мюсли
Днес една пилешка супа

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 11:25 от МИРО И ПОЛИ

# 691
  • София
  • Мнения: 2 132
Ние днес ще сме на пржени картофи и едни полуготови пръчици от пилешко.

# 692
  • Мнения: 320
Мен сестра ми днес ще ме учи как да правя качамак ^^ отделно съм готвила пиле със сметана и замсилям някакви картофки за гарнитура. Кремче на Др. Йоткер с котешки езичета за десерт. Айде стига толкова  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 3 326
Снощи - набързо месо с ориз и зеленчуци в тенджера, днес - нямам никаква идея newsm78 Имам още от месото, че беше голям пакета, ама ....с какво, по дяволите да го направя. Оня ден бяха картофи, снощи ориз, а ДНЕС?!?! Banghead Може да има и тиквеник, но не е много сигурно... времето ще покаже Laughing

# 694
  • София
  • Мнения: 2 132
LSD, печено с домати и лук.

# 695
  • Мнения: 420
Два дни човкахме пушено пиле с една голяма лютеница. Радост моя. Но днес ще трябва да се готви. Малкия си поръчва менюто от сутринта със задължителната супичка в него. Най ми е лесно да сложа едно месо във фурната с повечко картофки и лук и смятам да се отчета за събота и неделя.

# 696
  • Мнения: 12 692
Снощи - набързо месо с ориз и зеленчуци в тенджера, днес - нямам никаква идея newsm78 Имам още от месото, че беше голям пакета, ама ....с какво, по дяволите да го направя. Оня ден бяха картофи, снощи ориз, а ДНЕС?!?! Banghead Може да има и тиквеник, но не е много сигурно... времето ще покаже Laughing

Месо в тиква.  Не ме питай как, само на картинка съм го виждала.  Laughing

# 697
  • Мнения: 3 326
Аз съм го правила! Става невероятно, но това беше още в дните когато да готвя беше удоволствие...

Правих месо с бамя! Нещо не го догодих, малко е водно, но по важното е че паството го харесва. Е, по голямата част де Laughing

# 698
  • София
  • Мнения: 2 132
Някой ще подшушне ли много лесна рецепта за ястие с кайма  Praynig

# 699
  • Враца
  • Мнения: 2 735
кюфтета сос

# 700
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз за днес за вечеря ще правя мусака. Това е също вариант за кайма.
За сутринта и за обед - гофрети.

# 701
  • София
  • Мнения: 2 132
Мда и аз за мусака се сетих, ама тя и картофи иска, не, че нямам картифии... имам..и кисело мляко имам...уф. Ми има време до довечера де, ще измисля...
Сос не знам как се прави... ще потърся, ма мусакта по питателна так да се каже..

# 702
  • Мнения: 183
Да се запиша и аз в темата. Мога да готвя и смея да твърдя,че нещата ми се отдават ,обаче желание почти винаги липсва  Mr. Green Добре,че моя мъж не иска всеки ден различно нещо да яде  Flutter
Вчера и днес,а се надявам и утре ще сме на спагети и бисквитена торта

# 703
  • Мнения: 3 326
Мда и аз за мусака се сетих, ама тя и картофи иска, не, че нямам картифии... имам..и кисело мляко имам...уф. Ми има време до довечера де, ще измисля...
Сос не знам как се прави... ще потърся, ма мусакта по питателна так да се каже..

Правиш картофено пюре и смес за кюфтета, но без хляба. Редиш ред картофено, ред смес зя кюфтета, ред картофено и печеш до зачервяване. С киселото мляко - таратор...

# 704
  • Мнения: 2 510
Пиле с картофи, но го изядохме. За вечеря, незная.

Общи условия

Активация на акаунт