8-мо Тортено предизвикателство - Октомври 2010

  • 15 152
  • 169
  •   1
Отговори
# 30
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Абе аз да попитам все пак, че нали бебешките торти бяха предния път, но пък някак Невунка проходи и да съвместя акцията прохождане с торте...  Blush

# 31
  • у дома
  • Мнения: 1 581
на мен май ми дойде идея  Crazy

# 32
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
на мен май ми дойде идея  Crazy

Блазе ти ... аз още нямам такава ....

# 33
  • Мнения: 1 173
Хайде да ви побутна музите  Mr. Green . Това е от снощи , беше за благотворителност , имаше набиране на средства за фондацията за борба с рака на гърдата ...затова и ПАК розово  Laughing . Чак на мен взе да ми писва от този цвят , като успокоение на очите си сложих една много оранжева тортичка в хладилника  Mr. Green Laughing .

Не я запазих за Предизвикателството , защото изобщо не се получи това което аз исках . То верно че вчера беше 13 ти , обаче наистина не ми беше ден , все едно правих торта за първи път  Rolling Eyes .

# 34
  • Мнения: 1 329
Ууу, Райче,
страхотна е тортата. Много нежна и ефирна. Поздравления.
А понякога денят върви наобратно, от сутринта - до вечерта. Случват се такива неща.

# 35
  • Мнения: 1 092
Много свежа торта Рая.

# 36
  • Мнения: 1 173
colova получих снимки , но са само на тортата . Нямаш ли такива от изработката на детайлите и на тортата ?

# 37
  • Мнения: 3
Райче и тук да ти отговоря- за съжаление нямам, късно ме светнаха, че трябвало постъпкови снимки. Е квото стане, аз не че се натискам да участвам, но ще ми е полезно и някой да ме покритикува, стига само хвалби и ахкания.
Хайде успех на всички участващи!

# 38
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Готова съм! Утре ще я режем и тагова ще снимам и разреза, та тогава ще пусна снимките.

# 39
  • Мнения: 7 091
Рая, паролата на албума същата ли е, да кача снимките или да ти ги пращам? Големи са по размер и не искам да те товаря да се занимаваш ти, а наистина нямам време в момента да ги намалявам.  Embarassed
Аз с първата торта съм готова, но втората няма да успея преди 31-ви да ги пратя.  Peace

# 40
  • Мнения: 1 173
Ани да , не съм сменяла паролата . Качи ги ако искаш , и без друго още няма други готови освен colova .


Въпрос има ли правещи , ще има ли участващи в това Предизвикателство  Thinking . Досега само Тандури , Цолова и Марулка са казали че са готови .

# 41
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Въпрос има ли правещи , ще има ли участващи в това Предизвикателство  Thinking . Досега само Тандури , Цолова и Марулка са казали че са готови .

аз съм готова, днес оправях снимки   Blush  ако се появиш онлайн ще ти ги пратя по скайп, ако не - утре по e-mail. пак ще пратя малко снимки на готовата торта, а стъпка по стъпка и подробности ще си ги кача в моя албум и ще ги пусна в деня на обсъждането.  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 173
Блу на Скайп  Wink

# 43
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ама сега каква е процедурата със снимките, май съм пропуснала Rolling Eyes Blush. Трябва малко да се пращат, така ли? А другите в собствени албуми да кача, м?

# 44
  • Мнения: 7 091
Рая, качих ги, направих и колекция за албумите, ти като отвориш ще видиш.  Peace Втората торта след 30-ти!

Общи условия

Активация на акаунт