Весела седмичка 7-13.11

  • 2 321
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 242
Успех Доби Grinning мен ме чака първа инсеминация другия месец, ако не стане някое чудо.
Излязоха ми резултатите - и прогестеронът ми е в норма. Всичко уж наред, а...

# 46
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Лекси, дано да не се стигне, просто питанка едно момиче така пишеше в дир-а, всичко ок , а не става и не става и се оказа, че имат проблеми с антиспермални антитела.
Дано всичко да е ок

# 47
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Момичета, утре съм на изследвания при доц.Конова-пожелайте ми късмет.

# 48
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Успех Пета, аз ще ходя може би след 2 седмици тама, след като излязат и генетичните изследвания

# 49
  • Мнения: 1 951
Успех, Пета,

Доби, и на тебе стискам палци. Ние с теб сме явно сродни дуШи, и аz декември или януари Ще правя четвърта инсеминация и ако е неуспеШна - догодина инвитро.

# 50
  • Мнения: 1 029
Успех,Пета,успех и на Доби,Марински,Лекси и Ва!И на всички,които не изредих стискам палци! Hug
И аз ще ходя след две седмици за изследвания,при Конова.Хайде дано се случат чудеса,по Коледа! Hug 

# 51
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси, ...... проблеми с антиспермални антитела.
Ва, за да се установи това, морфологията при мъжа ми ли трябва да се изследва или нещо при мен newsm78. И хламидия не сме изслеидвали. Дали трябва и как става?
Данидан, присъединявам се към Коледните пожелания Wink
Пета, стискам ти палци всичко да е на ред Praynig

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
И хламидия не сме изслеидвали. Дали трябва и как става?..
Трябва да си изследвате хламидиите и на теб и на мъжкия фактор. С търсачката или в библиотека има теми...не ми се търси сега Blush Успех Лески и Ва и на всички момичета Hug

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси  bouquet

# 55
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Лекси, задължително тествайте за хламидия.
Ето нещо за антиспермалните, като предварително искам да кажа, да не се шашкаш, не исках да те плаша, защото предполагам това не е проблем, но вече знам, че нещата едно по едно трябва да се отхвърлят
та ето линка->http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=128

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Извинявай Ва...ама за тези тестове ли става въпрос
Имунологични тестове:
1. MAR (норма отрицателен)
2. Immunobead (норма отрицателен)

# 57
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Не сме правили Херка такива и не ги знам как се изписват точно

# 58
  • София
  • Мнения: 7 242
Ва, не ме шашкаш, а много ми помагаш   bouquet Още повече, че и двете са преодолими. Търся причина - специално за хламидия ще си направя изследвания на своя глава в Цибалаб.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Не сме правили Херка такива и не ги знам как се изписват точно
Аз вече взех да забравям Embarassed На нашите спермограми май са правени такива работи ама от де да помня...уф трябва да проверя.
Мерсаж все пак Ва Hug

Общи условия

Активация на акаунт