Звездни компромати-79 част

  • 41 692
  • 709
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 435
Емануела е в Горещо, нали тука доста хора я харесват, затова го казвам, някой може да иска да гледа.


И да попитам- на онази снимка, на която й се вижда бельото, само на мен ли това не ми прилича на дамска превръзка? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 691
  • Мнения: 3 711
Някой не си е прал гащичките май....казах го. Mr. Green

# 692
  • Мнения: 2 487
Емануела е в Горещо, нали тука доста хора я харесват, затова го казвам, някой може да иска да гледа.


И да попитам- на онази снимка, на която й се вижда бельото, само на мен ли това не ми прилича на дамска превръзка? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

И на мен. Peace В статията пише, че може и да е бяло течение..

# 693
  • София
  • Мнения: 6 404
Емануела е в Горещо, нали тука доста хора я харесват, затова го казвам, някой може да иска да гледа.


И да попитам- на онази снимка, на която й се вижда бельото, само на мен ли това не ми прилича на дамска превръзка? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Тя не беше ли преди година в Горещо newsm78

На мен не ми прилича на дамска превръзка, нито на неправилно поставен тъмпон...прилича ми на сериозно бяло течение.
Ако беше превръзка, нямаше да е на толкова малко място, не мислите ли, аз такива превръзки не съм виждала.

# 694
  • Мнения: 943
Емануела е в Горещо, нали тука доста хора я харесват, затова го казвам, някой може да иска да гледа.


И да попитам- на онази снимка, на която й се вижда бельото, само на мен ли това не ми прилича на дамска превръзка? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

И на мен. Peace В статията пише, че може и да е бяло течение..

Да не е конец на тампон? Sunglasses

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
"И въпреки че както самата тя признава, не го харесвала в началото, в един момент 21-годишният Дени успява да накара Емануела да повярва в него и й дава това усещане за сигурност, че винаги ще е до нея, от което тя има нужда."

Пожелавам и го на момичето.
На колко години е Емануела?
А в подобен вид да ходи на участие... Май не си е пила хапчето.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 404
Детето й е на 8 години , забременяла е на 17, значи е на 25-26 някъде

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567

Оле тая Венета като почне с нейния кръстосан разпит, направо започва да ме дразни.
Ама и тия дето и дават отчет са луди!

# 698
  • Мнения: 4 435
 Joy Joy Joy  Каква ирония на съдбата.(за гащите говоря) Mr. Green

# 699
  • Мнения: 2
"Колко евтина трябва да си, за да тръгнеш по гащи?" Леле, на фона на най-новите и  снимки това изказване колко смешно звучи Whistling

# 700
  • софия
  • Мнения: 9 590
особено пък мръсни  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 599
И да попитам- на онази снимка, на която й се вижда бельото, само на мен ли това не ми прилича на дамска превръзка? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

На коя страница  сте пускали компромата, че не съм ви чела скоро и изпуснАх  Blush

# 702
  • София
  • Мнения: 2 483
ЧУДЕХ СЕ на кого ми прилича Антония Петрова, а то било на Боб от Туин Пийкс. Не мога да постна снимка, защото винаги ме е било страх...

# 703
  • Мнения: 4 435
И да попитам- на онази снимка, на която й се вижда бельото, само на мен ли това не ми прилича на дамска превръзка? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

На коя страница  сте пускали компромата, че не съм ви чела скоро и изпуснАх  Blush

Не знам страничката, но ето снимката  Blush- цък

# 704
  • Мнения: 2 070
Много гнусно, възможно ли е да е шопнато?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт