Отговори
# 45
  • Мнения: 143
Момичета, благодаря за пожеланията за баща ми.

Меги, Бейбу тиви предлагат Нет1 и Кейбъл тел. При нас много ни помогна тази програма, особено за яденето.

Виде, много ти е сладко коремчето! Hug

Деси, браво на Йони,дано няма никакви проблеми този път.

Направих "божествения тиквеник " на Селма - Миме мерси,че пусна линк към нейните рецепти преди година.

# 46
  • Мнения: 649
A само как обичам, о не направо обожавам тиквеник. Трябва да го погледна този на Селма какво е по-различен от моя.

Деси, как сте вие?

Виде и всеки път се чудя какво пропускам и сега се сетих, че пропуснах да отбележа колко добре изглеждаш.

# 47
# 48
  • Мнения: 360
OOO Десика, виж го на Селма тиквеника,наистина е божествен както и всичките и сладки неща Crazy

Маринче, да ти е жив и здрав таткото,много да го слушате и той вас Hug

като гледам коремчета и нещо се преобръща в мен,май пак ми се иска...но не ми стиска Mr. Greenще поизчакам някоя друга годинка,че да не взема да се бъгна Crazy

# 49
  • в гората
  • Мнения: 25
Яна, Честит Рожден Ден!!!Много здраве, любов и късмет!!!


пожелавам ти успешен сезон и много приятни моменти със семейството и любимия ти спорт!!!

 Момичета, много ме засрамихте  Embarassed Embarassed Embarassed.Благодаря ви за хубавите думи, аз нещо хич не се чувствам слаба - напротив мноого ми тежат килцата  Sad .

Цитат
като гледам коремчета и нещо се преобръща в мен,май пак ми се иска..
  Mr. Green Миме, нямаш угодия, преди месец друга песен пееше  Joy, сега шкембето ти било липсвало  hahaha

# 50
  • Мнения: 140
Яна, честит рожден ден!!! Нека да получваш от всичко най- хубаво в големи дози!


Марина, да е жив и здрав баща ти !Наздраве!

Ели, мн лоши работи са ви застигнали:( Дано сега само хубави да ви се случват Hug Бързо възстановяване на малката Габи и  Hug от нас!

Виде, изглеждаш страшно добре за бременна жена  и си мн елагантна! Laughing

Приятна вечер на всички!!!  love001

# 51
  • София
  • Мнения: 66
Яна, Честит Рожден Ден! Дано срещаш у хората същата доброта, която ти самата излъчваш!

Признавам, че не бях поглеждала по тоя начин на въпроса с бременните служителки.
Въпреки това не смятам, че въпроси от рода: семейно положение, деца, сексуална ориентация и недъзи имат място в едни бизнес отношения. Ако ще едноока бременна жена с 2 малки деца да е, ако има качества и мотивация не би трябвало да влияе. Да не говорим че обикновено онепрвадните хора имат по-голяма нужда да се докажат пред себе си, а от там - и пред началството...
Но ги има всякакви де - и работодатели, и работници.... въпрос на шанс  Peace

Туту,  Hug Горе-долу при вас като при нас, ама малко по-.... Бела вчера си цепнала устата  ooooh!... Иначе продължаваме с изследванията - предстои ни такова за прекарана инфекциозна мононуклеоза.
В гърления секрет пък има ентеробактер. Носният е чист.
Изтича й някакъв секрет от едното ухо, но не било гной каза УНГ-то....

Аз продължавам с гинекологичните проблеми-липсват ми лактобацилите и съответно микробиологиите ми са все "разнообразни" вкл. Кандида, а гинеколожката ми предписва 3-ти курс... даже 4-ти курс антибиотици /през всички възможни дупки/ вместо да ми предпише глобули с живи лактобацили.
Сега съм решила да си изкарам тоя курс, а после като ми мине М-то, да си купя сама въпросните глобулки и чак след това да ходя на изследване...
То тая като видя картата и реши че може да ми източи целия фонд сигурно.....

В работата няма нищо интересно, само чакам да намеря няколко часа свободни и ще си донапиша жалбичката, че много им станаха черните точки на другарките.

Виде, да не пропусна - все едно си скрила под блузата си топката на Тошето Simple Smile)) Така харесвам твоя тип бремеменни  Heart Eyes

Деси, успех на Йоан! Вярвам че този път всичко ще потръгне по-добре!!!

Как върви при останалите ново-ясленчета?
Петя, аз май съм пропуснала да те поздравя за успеха на Яна Simple Smile


П.П. Имам предложение за заглавие:  Joy Joy
Вече знае февруарското дете: "Не всичко с 2 бузи е лице"  Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 4
Мими, Честит рожден ден на патерица! Бъди много здрава, щастлива и все така щура!!!



Яна, Честит рожден ден! И на теб пожелавам много здраве, щастие и винаги за пазиш добротата и позитивизма си!



И накрая - и моят татко днес е рожденник, става на 55. Почерпка с любимото му питие.



По актуалните теми не мога да се включа адекватно, нямам време за нищо.

тутубуту, надявам се да ви е свършила черната серия. Много ми стана мъчно като видях красавицата с гипса. Дано бързо да се възстанови.

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Благодаря ви момичета, че ни мислите  Hug Добре е диването  Laughing Щурее така все едно не е гипсирана, продължава да се катери навсякъде. А ако знаете как бие по масата с гипсираната ръка и какви удари раздава  Joy И това ще мине, след 10 дена ще й махат гипса и ще видим ортопеда какво ще каже за яслата, че на нея там й хареса. Бързо свикна детето, раздаваше целувки на госпожите, а сутрин се е случвало само с една обувка да тръгне да влиза от мерак  Laughing Дано и другите ясленчета така бързо да свикнат и най-важното да са ни здрави всичките дечица  Praynig

# 54
  • Мнения: 24
Наде  smile3532 smile3532 smile3532

И моят татко днес е рожденник  Laughing



Туту  Hug от нас за Габи

# 55
  • Мнения: 1
ЯНА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си жива, здрава, щастлива и все така отзивчива, грижовна и добра!

Маринче, Теди, Креми, да са ви живи и здрави татковците!

Виде, много много сладка бременна си! Много ти отива и изобщо не си качила килца!  Heart Eyes

Туту,  Hug

# 56
  • Мнения: 2 829
Много ви благодаря на всички за милите думи!
Пак да си кажа, че като работодател никога не сме питали жените дали имат намерение да забременяват, дали са с малки деца и т.н. Мисля, че когато си коректен с хората те отговарят със същото. Жената, която беше бременна като я наехме работи съвестно при нас, ако пак поиска да работи ще я вземем. Просто, в нейната ситуация никой не би я наел ако трябва да спази закона 1:1- бременна в 3-тия месец, ще работи 5 месеца, излиза в майчинство, като се върне има право на 3 месеца платен отпуск, т.е. ще работи 5 месеца а трябва да и изплатим 8 месеца заплата. Все пак, ако е служител работил 1 година не би тежало толкова. Т.е. заради привилегиите, които имат бременните по КТ те струват доста повече на бюджета на предприятието- не само това че скоро ще излязат по майчинство. Работодателя лесно защитава интереса си- не наема бременни жени, но бременните жени страдат в случая- трудно намират работа. Ако, да речем държавата плаща отпуската за 2-те години по майчинство, и вместо да задължава работодателя го стимулира да държи такива служители би било по-лесно. Но декларацията дето са карали дамата да подписва си е абсурдна, за това спор няма. Понякога служителка, която има намерение да забременява или е бременна или пък има малко дете може да работи в пъти по-добре- глупаво е да се дискриминират!

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Уфф, че съм  ooooh!
Яна, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана и от тримата мъже вкъщи   bouquet
Марина, Теди, Креми, да са ви живи и здрави татковците!

# 58
  • Мнения: 46
Честито на всички празнуващи през последните дни   bouquet

Гея  Hug

Бързо оздравяване на всички болнички-малки и големи

# 59
  • Мнения: 1 021
Яна, Честит рожден ден, мила! Желая ти много здраве, щастие и дом изпълнен с любов.
Благодаря ти от мое и от името на Мира  Simple Smile за всички полезни съвети и насоки свързани с кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт