Търся метал/рок мама

  • 945
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Момичета, търся метал/рок мама да се водим на концерти. Мъжа ми не обича да ходи на концерти, много рядко се навива, сина ми за сега влиза с мен заради декларациите, но догодина навършва 18 г. и вече няма да му трябва придружител. Написах "влиза", защото аз обикновено търся място за сядане, а той тича да е на първия ред пред сцената. Разбира се, едва ли би отказал да влизаме заедно и след като навърши 18, но реших да си потърся някоя дружка като мен. Аз съм от София, що-годе нормална.  Laughing

# 1
  • Мнения: 5 370
Не знам дали ти отговарям на изискванията, аз си падам по хард рок, но по -твърдо от Металика не слушам. Laughing
Апропо, не знам как ти звучи идеята, но аз си търсех човек за концерта на ФСБ декември. Ако това ти звучи - свирни.

П.С. По принцип едвам навивам някого за концерти, и моят не си пада по стадиони.

# 2
  • Мнения: 7
И аз предпочитам по-мелодични групи.
Точно на ФСБ за сега не знам по чисто финансови причини, в момента може човек да се разори от концерти. Но ако не си съвпаднем за едно, може да си съвпаднем за друго.  Simple Smile
От "есенната реколта", освен отменения на Скорпиънс, сме се спряли на Eluveitie и Korpiklaani и Sabaton и Alestorm, зимата за сега планираме Helloween и Stratovarius.

# 3
  • Мнения: 1 765
Ха, Korpiklaani ги открих миналата година. Simple Smile Наресвам и симфоничен рок и бих слушала с удоволствие Stratovarius. О двете групи са идвали вече в БГ, но не съм ги слушала на живо. Но нямам финансова възможност. Успех в търсенето  на дружка и после след концертите да разказваш.  Wink

# 4
  • Мнения: 7
Morphea, радвам се да срещна фенка на Корпиклаани.  Simple Smile
Дано в един момент стане възможно да посетиш някой концерт.

# 5
  • Мнения: 2 401
Стратовариус пак ли ще идват?

Иначе и аз се разписвам тук, принципно предпочитам по-твърди изпълнения, но ходя и на таквиз като Стратото..  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7
Страто ще идват януари 2011:
http://www.katehizis.com/lives/livedet.php?id=1945

Зависи от по-твърдото. За Амон Амарт бих направила всичко възможно да ги видя, ама не идват.

# 7
  • Мнения: 1 765
Чакам отзиви за концерта на Корпиклаани. Някой бил ли е? Simple Smile
Че какво им има на Стратовариус - това е пауър метъл или спийд метъл. Аз съм голяма фенка на Соната Арктика, а те свирят в  същия стил. Ей сега съм си пуснала Black Diamond  - много си е добре даже. Wink
Виж ако беше някоя ревяща група в стил дед метъл и аз не мога да ги изтърпя.

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 17:57 от Morphea

# 8
  • Мнения: 7
Писах накратко в темата за концертите, ето и по-подробни впечатления от мен.

Изключително съм доволна - нещо, за което не можех да си мечтая до преди година - да видя на живо Korpiklaani през 3 месеца. Не бях на предния концерт с участието на Eluveitie, така че снощи ги чух на живо за пръв път. Въпреки преместването концерта беше добре организиран. Сигурно съм от малкото хор, които се зарадваха на този факт, защото знаех, че Блу Бокс ще се препълни, ще бъде тясно и задушно, а ако иска да седне човек, трябва да се качва чак на балкона, което е много далече от сцената. В Христо Ботев, като се постараят, се вади приличен звук. Снощи, въпреки че имаше какво още да се желае, нещата бяха съвсем приемливи. Хубавото беше, че имаше пространство да се скача и куфее прав, а ако се измориш да седнеш на място от където спокойно да се вижда всичко на сцената. Относно броя на хората, присъствали на концерта, никак не се очудих, че Христо Ботев се понапълни. Gondr.Universe леко ме отегчиха, но използвах част от времето да се помотая във фоаейто и да разгледам мърчандайза, където нещата бяха на приемливи цени. На Eluveitie предпочетох да остана на седалките и да ги изслушам по-кротко. Чудесно се представиха, смениха сума ти инструменти, изсвириха доста от хитовете си. На Korpiklaani краката ми буквално сами ме отведоха в гъсното на втори-трети ред пред сцената, където си откъснах главата от куфеене и припяване. В края на концерта бях като къпана с дрехите и дъжда отвън изобщо не ме впечатли, въпреки, че по принцип не обичам да ме вали. Ще си предъвквам приятния спомен до следващия концерт, защото Korpiklaani обещаха да правят концерт у нас всяка година.

Общи условия

Активация на акаунт