Боя за коса - blond 17, разкошни руси коси!

  • 61 613
  • 721
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: X
Здравейте на всички блондинки , искам и аз да се присъединя към вас Simple Smile това е моя цвят .
http://uploadpic.org/view-pic.php?img=108292
Здравей, как постигаш този цвят? Платине?

# 526
  • Мнения: 17
Точно с палетето номер 100 скандинавско русо,се боядисах само веднъж и станах жълта като пате.А боядисах само корените,но и дължините ми пожълтяха.В нея има прахче и става много силна,едвам изчаках 3-4 дни и се боядисах пак,но повече палетето няма да го пробвам никога.Днес си взех пак Лонда професионална 12/8 да видим май съм се правила и преди с този номер,а и един балсам на престиж си взех ледена зора.




# 527
  • Мнения: 14 499
Peteto, с едно боядисване с Палете си постигнала такова изсветляване. Разликата отпреди и сега е голяма. И сега цветът много ми харесва!

ти направо ме разби ooooh! косата й е на петна, на кое петно цветът ти харесва?

# 528
  • Мнения: 121
И аз съм се правила с Палете 100 /само корен/, и ставаше като на кутията.
А някой пробвал ли е 219, много е хубав цвета? Предполагам, че и в него има прахче.


http://www.palette.bg/nashite-produkti/pnc-relaunch/permanent-na … -super-ash-blond/

# 529
  • Мнения: 3 675
Peteto, с едно боядисване с Палете си постигнала такова изсветляване. Разликата отпреди и сега е голяма. И сега цветът много ми харесва!

ти направо ме разби ooooh! косата й е на петна, на кое петно цветът ти харесва?
на всичките  Joy
съчетанието на петната е неповторимо  thumbsup

# 530
  • Мнения: 22 473
Е, хайде сега, на петна...) Момичето може така да се харесва...
Иначе....има към 4-5цвята....

# 531
  • Мнения: 18
Ами както казах, преди да се изруса бях на руси кичури и за това се получава така .  Smile

# 532
  • Мнения: 3 675
Ами както казах, преди да се изруса бях на руси кичури и за това се получава така .  Smile
Не мисля, че това е причината.
Според мен не си се намазала добре, а и при положение, че основата ти е тъмна, не може да чакаш корените ти да израстат три пръста.
Трябвало е много по-рано да се боядисаш и да се намажеш бързо и равномерно навсякъде.
Като не се справяш сама, то помоли някой да ти помогне или отиди на фризьор за да те намаже.
Косата ти изглежда ужасно суха и ако продължаваш в същия дух, то съвсем скоро ще трябва да се простиш с нея. Дори и да не я отрежеш, тя сама ще се накъса и падне.

# 533
  • Мнения: 794
Е, хайде по-полека! Чак пък 5-6 цвята! Аз виждам разлика корени дължини, защото е оставила корените много да израстат. И досега почти не съм видяла тук снимка, на която да няма поне три цвята!

B&C, както виждаш, не те забелязвам и не отговарям на провокациите ти! Отвърни със същото и си общувай с останалите момичета!

Последна редакция: нд, 31 окт 2010, 02:58 от asja

# 534
  • Мнения: 2 172
Е, хайде по-полека! Чак пък 5-6 цвята! Аз виждам разлика корени дължини, защото е оставила корените много да израстат. И досега почти не съм видяла тук снимка, на която да няма поне три цвята!



  Hands Thumbsup

# 535
  • Мнения: 3 419
Ей,някой може ли да ми каже точните пропорции на матирането с черна боя?Елфичке,ти беше написала,ама не мога да намеря  Whistling И ако може точно да ми кажете колко време се стои и т.н.

# 536
  • Мнения: 54
Че те повечето звезди умишлено имат по 4-5 нюанса от един цвят на главата .Според мен ако се тонираш, Peteto, ще се получи добре. А косата на Кристина Агилера, която е в снимките ти, изглежда доста по-зле и пресушена.

# 537
  • Мнения: 234
Ей,някой може ли да ми каже точните пропорции на матирането с черна боя?Елфичке,ти беше написала,ама не мога да намеря  Whistling И ако може точно да ми кажете колко време се стои и т.н.

Матирай се с 8.21 на Cramer, толкова жестоко матира изрусена коса за 5 мин, че чак тъмно сива става  hahaha

Това в кръга на шегата, макар че ми се реве  smile3511

Иначе вчера се подстригах, вече е по-добре. Някаква маска ми направи фризьорката за 1 час и леко падна сивото. Мисля днес да си направя маска с маслата и пак да се къпя, за да пада по-бързо. Но пък да не си пресуша косата с това миене  smile3506

# 538
  • Мнения: 2 172
Ей,някой може ли да ми каже точните пропорции на матирането с черна боя?Елфичке,ти беше написала,ама не мога да намеря  Whistling И ако може точно да ми кажете колко време се стои и т.н.

Малко черна боя/но не Рубела/ около 2-3 см изтискано се смесва с малко оксидант.Разбърква се добре,добавя се шампоан като за едно миене пак се бърка и се долива чашата с вода.
Трябва да се получи около 200-250 мл сивееща сапунена вода.Това се излива върху косата и се разпенва добре,все едно си миеш косата.
Гледаш се в огледалото и като започне леко да посивява или просто да си променя нюанса се измива.Държи се около минута.
Ако се направи по-концентрирано/с повече боя/ се държи по-малко време,но така има опасност да стане доста сива.
Най-добре с по-малко боя и да се държи повече.Така няма опасност от гаф  Peace

# 539
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Ей,някой може ли да ми каже точните пропорции на матирането с черна боя?Елфичке,ти беше написала,ама не мога да намеря  Whistling И ако може точно да ми кажете колко време се стои и т.н.

Малко черна боя/но не Рубела/ около 2-3 см изтискано се смесва с малко оксидант.Разбърква се добре,добавя се шампоан като за едно миене пак се бърка и се долива чашата с вода.
Трябва да се получи около 200-250 мл сивееща сапунена вода.Това се излива върху косата и се разпенва добре,все едно си миеш косата.
Гледаш се в огледалото и като започне леко да посивява или просто да си променя нюанса се измива.Държи се около минута.
Ако се направи по-концентрирано/с повече боя/ се държи по-малко време,но така има опасност да стане доста сива.
Най-добре с по-малко боя и да се държи повече.Така няма опасност от гаф  Peace



Не препоръчвам и Фара  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт