Отзиви детска ясла 18 Пловдив

  • 4 368
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Какви са отзивите ви за детска ясла 18 на Васил Априлов 120 А (до ВХВП)?Отношение на учителките,лели,база и т.н.Дочух някакви отзиви,че не се грижат добре за децата и не ги учат на нищо ново.Предстои ни тръгване във въпросната ясла през пролетта и искам да се информирам малко!Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 5
Ще следя темата с интерес, и ние на пролет започваме там. Моля ако има някой запознат с условията да се включи. Аз само мога да кажа, че готвят разнообразно (без риба), защото там ни е кухнята.

# 2
  • Мнения: 95
И на нас ни предстои точно напролет да тръгне.По принцип сме за началото на годината записани /така е казала директорката,че тогава ще ни приеме/,но мисля да го задържа вкъщи до пролетта,но да видим дали няма да искат да тръгне по-рано.
По принцип на вас какво ви обясниха за приема?По всяко време ли могат да се приемат деца?Пазят ли се местата ако тръгнат малко по-късно?

# 3
  • Мнения: 5
Ами мен директорката ме попита кога искам да започне и аз казах като навърши две години - значи Януари, но не съм се замисляла, че може да направят проблем ако я пусна по-късно.
Ох..., не че е толкова важно за няколко месеца, но...
Общо взето не съм запозната вобще с условията и май ще трябва да отида и да разпитам как стоят нещата, но ще говоря с лелите, че директорката ми се стори странна при записването, може и нещо да е била изнервена не зная. Ако разбера нещо ще пиша.

# 4
  • Мнения: 966
отзивите са ми от близко дете на приятелка,моето беше в ясла 30....
Тя ми казваше:Всички деца са сополиви и ги бършат с една и съща кърпа,много рядко ги извеждат навън.Нейното беше и злоядо,та все не ядеше нищо.Поне са му давали 2 чаши айрян за обяд....Накрая се разболя детето и два пъти от отит и тя повече не го заведе на ясла.

# 5
  • Мнения: 5
Аз да се включа с един съвсем пресен случаи: Онзи ден майка ми като взимала кухнята /тя е точно зад яслата/ една мама отивала да си вземе детето, че било за първи ден и искали да го вземе на обед, та иска си детето, а никоя от лелите не знае къде е, майката се побъркала /както се предполага/ та след дълго търсене го открили заспало от рев, суполиво и наакано под едно легло Shocked Маиката си взела детето и с викове излязла от яслата. Може и майка ми нещо да е преувеличила понеже е против да пускам малката на ясла, но колкото и малко истина да има в това е недопустимо. Ясно е, че първите дни мъниците ще имат нужда от повече внимание докато се адаптират, а те така ги гледат, че не знаят къде са-аз съм възмутена-ще търся друга ясля /въпреки, че вече е късно/ ако не направо на детска градина.

# 6
  • Мнения: 95
Ужас,как така незнаели къде е!Те явно изобщо не си гледат работата!Не е за вярване,нали все пак това са им задълженията!
Да не би пък майка ти да ти го е разказала наистина по цветущо,за да не пускаш малката на ясла? Shocked
Аз си пиша с една мама на лични!Нейното дете ходи от два месеца там и казва,че било много добре!
Явно си е и до дете де!И мен ме хвърлихте в размисъл дали да го пускам!Може би всичко си е и до детето,дали ще се приобщи бързо или ще му трябва повече време!

# 7
  • Мнения: 2
Здравейте!!!!
Кухнята в детски ясли е страхотна- едва ли ще намерите по-вкусна и хубава.
Синът ми от 3 месеца ходи на ясли - за мен няма по-хубаво местенце от ясли№18.Специални поздрави на г-жа Терзиева и
г-жа Желева,с тяхна помощ синът ми се адаптира бързо.
Грижат се много за дечицата - на по-злоядите помагат,на по-капризните обръщат повече внимание.
Дори когато му сменят помперса го мажат с крем против подсичане - по моя молба.
От три месеца почти не сме болудували-само веднъж сополки.
Омръзна ми от разглезени майки с много претенции.
Има дни на отворените врати-отидете и сами се обедете,че не бършат с една кърпичка сополите на всички деца и тем подобни глупости.
В яслата детето се социализира научава се на порядки и т.н......
Успех на всички.Не се отказвайте от яслите.

# 8
  • Мнения: 5
Здарвейте, тази тема е от преди 7 години, но понеже аз съм страшен фен на форумите и рвших да дам информация за онези които имат нужда от малко фиид бак.
Тази ясла е най- доброто, което можа да се случи на моята дъщеря. Учителки, възпитатели, сестри, помощен персонал , храна - са на изключително високо ниво. Смея да направя това изявление тъй като имам наблюдения от детски заведения в чужбина.
Госпожите са страшно търпеливи. Детето придоби навици , с радост отива на градина.
Естествено адаптивния период взе около седмица, но мисля че това е в реда на нещата.
Учат песнички, приказки, стихотворения. Имат ролеви игри. НЯМАТ телевизори. Възхитена съм от управлението. Базата е подновена. Чисто е. Храната явно е хубава, защото детето с охота се храни там. Дори за закуска бърза да “ам ам”.
Който избере “Вълшебно детство” няма да сбърка. Горещо препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт