Коледно настроение!

  • 173 154
  • 792
  •   1
Отговори
# 525
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Зори, честито, формичките са бижу. Peace

voltage13, Margafuci, кой чете през пръсти темичката, а? Laughing

kali, само за домашна употреба са, ако искаш вярвай. Формите са моята страст и мания- някои се оливат с купуването на дрехи и обувки, аз- с форми hahaha. Всичко е купувано по различно време, събирам ги от 80-те години още (не че съм ного стара, тогава бях още почти дете, от тогава ми е манията Wink).

Глазурите на доктора и аз съм ползвала, даже и сега имам от 3-те вида. не са нищо особено, но стават ба много бързи сладкиши, при непредвидени гости, да се отсрамиш. Peace

# 526
  • Мнения: 7 106
И аз искам линк. За колко време ти пристигнаха?

bilqna_69 е пуснала линк вече, иначе комплекта пристигна за един ден  Peace.

# 527
  • Мнения: 1 313
Зори, а колко са големи формичките? За дребни или по-големи сладки? На твоята снимка изглежда още по хубав Crazy

# 528
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile Направих АКК, но сега видях, че има 7 седмици до Коледа, а трябва да се направи 6 седмици преди това...дали ще се развали, как мислите?

# 529
  • Мнения: 1 313
Няма да се развали Simple Smile Моя седя до февруари, защото не ни допадна много и нищо му нямаше, а по това време го правих.

# 530
  • Мнения: X
О, чудесно, много се радвам Simple Smile Аз го правя за 2ра година, и миналата страшно ни хареса Simple Smile А се бях наточила да правя и меденките, но за тях пък видях, че в началото на декември се правят и си дадох спирачки Simple Smile

# 531
  • Варна, България
  • Мнения: 730

voltage13, Margafuci, кой чете през пръсти темичката, а? Laughing
Джемма, толкова красоти и толкова линкове, че свят да ти се завие...  Crazy
Знам, че някъде ги бях виждала, но не ми се ровеше  Embarassed
А колкото до твоята колекция... мммм, благородно завид, завид  Laughing
Лошото при мен е, че обожавам сладко и не мога да му устоя, затова гледам много да не се спускам в подобни изкушения, че се боря с едни кг.  Crazy
сори за спама
 

# 532
  • София
  • Мнения: 436
УЖАСНИ СТЕ! Така да знаете!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
През обедната почивка ходих до Топ Шоп на Хр. Ботев, но там ги нямаше, което обаче не сме спря - отидох и на този на Витошка...  така ч е вече и аз съм горда собственичка на такива формички!   Laughing Laughing Laughing
Мисля, че не е здравословно за джоба ни да ви чета, да знаете!  Joy Hug

# 533
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За формичките - ще замълча, защото иначе...ще фалирам ooooh!.

Аз пък днес съвсем случайно се сдобих с хартиени капсули за мъфини - коледни, със сини, червени, зелени и оранжеви звездички. И ако знаете на каква цена  Whistling - 100 бр. за 1,15лв.

Награбих се с 4 опаковки от два размера Party. На касата ме изгледаха така  Shocked. А жената след мен попита за какво са - абе много залюпени хора има.

# 534
  • Русе
  • Мнения: 410
Мариета, от къде ги купи? И аз много искам да си купя, но в Русе няма.

# 535
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
От най-обикновен магазин за домашни потреби.

# 536
  • Мнения: 616
Мариета моляте кажи от къде,че да поръчам да ми купят и на мен ,че в "наше село "никъде ги няма даже и в Кауфланд Praynig

# 537
  • София
  • Мнения: 436
И аз, и аз искам да знам....  Mr. Green

# 538
  • Мнения: 27
Благодаря на всички за отговорите, остане ли време да готвп, ще досаждам с още въпроси Simple Smile
Сега ок за айсинга, ще търся из магазините, ама как го  нанасяте, с четка ли? Как става самото украсяване.

# 539
  • Мнения: 7 106
Зори, а колко са големи формичките? За дребни или по-големи сладки? На твоята снимка изглежда още по хубав Crazy

Те да ти кажа всичките са различна големина  newsm78, но ето снимах някои, които имам аналогични метални, за сравнение. Някои са почти еднакви, други са една идея по-малки :



А че на живо е много по-хубав от снимките е много вярно. Все очакмах да са много формички, ама те са наистина много  Laughing. Даже има и едно малко пошче, като спринцовка, за украса с айсинг, но най ме изкефиха формичките, които са с поставка отдолу и могат да стоят изправени.

Общи условия

Активация на акаунт