КИВИ+КОМ = КИС - 7

  • 25 263
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Видин
  • Мнения: 961
...както казва моя мъж в такива случаи "Време само за пижоци...голи..." Mr. Green
Ми кво сЪ чудиш тогаЗ Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 433
пижоци...голи

моля преведете да не си го измислям Embarassed Embarassed

Ели , да ти е жива и здрава щерката!Да те слуша, да те обича и радост в къщата ви да носи!Весел празник и от мен!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЮЛЕЕЕЕ ...СИСКА пак го  изпляска   hahaha hahaha
пижоци ...голи  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 33
  • Видин
  • Мнения: 961
...СИСКА пак го  изпляска   hahaha hahaha
пижоци голи... Joy


И изчезна...сигурно облича пижоците Joy
Сисооо, така ли е, мари? Mr. Green

Юле, за си го преведох като "пишоци" Blushтаковата... Blushмакар, че няма никаква логика hahaha

Айде време е да сложим масата, белким се появите Flutter Наздраве!



Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 18:53 от ღ Жаклин ღ

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЖАКИ чисти пишоци си са  Mr. Green Joy то друго няма какво да е newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Айде наздраве и от мене  cheers cheers cheers

# 35
  • Мнения: 2 433
сега се връщам аз.... то от пушаците по панаира едвам усетих бройлера на Жаки Mr. Green Mr. Green
Ходихме на панаир с Мама и Яни. Бе!!!тия хора акъл нямат. 3лв люлката. 3-4 деца се люлеят....кал и дъжд до ушите. миналата година по 2лв.бяха...сега щото е криза по 3. Купихме и бакуган от 6лв., същият...като тия дето ги продавам в книжарницата по 2,50 ooooh! ooooh!Ма кото ревна пред една сергия... ум да ти зайде.
И като казах ум да ти зайде... newsm08 newsm08 вчера пуснах по куриер поканите на гостите от другите градове. Първо се консултирали по между си Joy Joyи тогава ми звънаха да питат - ама вярно ли. Щели да паднат като видели поканите. Mr. Green
Отделно сега се връщаме от габрово. Ходихме с Галин и Яни да дадем лично пакана на наши колеги и приятели дета така се разкрещя мацката , че чак ме хвана яд че не си носех апарата да гледам реакции. Joy
Останаха само децата и родителите... почти се справихме значи! Joy
И така. Донесоха ми малките бутилки от утре почвам да ги украсявам. ако ме оставят де... щото систъра ми идва на панаир утре... а в неделя ще лепим тапети на свекъро! JoyЛУД умора НЕМА!!!

# 36
  • Мнения: 972
Сега се прибирам от Краище,бяхме за месО,и какво да видя...настанал смут заради пижоците... hahaha hahaha
Ами да ви преведа пижоци,по нашия край викат на охлювите...По дъждовно време излизат охлювите и хората ги събират и си ги готвят...Но тук голи пижоци ,в смисъл ,правилно се е сетила Жаки-пишоци... Та правете си изводите... Mr. Green

Юле, нИ сА вайкай...Така е -панаирските цени са по-високи от нормалните...Пък и децата си искат своето... Joy Joy

# 37
  • Мнения: 2 433
ЗНАЕХ СИ!!!!!ЗНАЕХ СИ ЧЕ СА ОХЛЮВИ..... smile3533
обаче след всички коментари че били пишоци...ме досрамя да го кажа....
А така!!!!!

# 38
  • Мнения: 2 433
ето я новата сватбена книга....тая по-бива...
естествено - декупаж - там ми е стихията явно! Mr. Green

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Di_Djina49 (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

ДЖИНА АЙДЕ ПРИ НАС МИЛА СКАЧАЙ ВЪВ ТЕМАТА НИ  Hug Hug Hug
ЮЛЕ оххх  hahaha hahaha hahahaсмях се от сърце с вас  Joy Joy Joy Голямо семейство сте бре филчето "Семейство Мейзга "ряпа да яде  Mr. Green Mr. Green Joy Joy hahaha hahaha
Книгата е страхотия значии Hug Hug Hug Hug

СИСКОУУУУУ АЙ СТИГА  SickОХЛЮВИ БИЛО newsm78 АЗ СЪЩО ЗА ПИШОЦИ ГО МИСЛЕХ ЧЕ Е Embarassed Embarassed Mr. Green

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 23:36 от ЗИЧЕ

# 40
  • Мнения: 398
Дзак.По нощите ама да ви нагледам.
Изкарахме си страхотно днес.Събрахме си всички приятелчета и беше много весело.И толкова подаръци събрахме, че ще купуваме още един куфар да си ги взимаме  Crazy

Алоууууу сватбарката.И аз искам да се женя пак.Такива красоти правиш-златни ти ръце.Направо си невероятна.Направо падам от смях само като си представя физиономиите  JoyШашнали сте хората.
Може ли да ме светнеш какво е бакуган newsm78

бягам да спя, че съм гроги, а утре празниците продължават с баби и дядовци Crazy

гушкам виииииииии

# 41
  • Мнения: 972
СИСКОУУУУУ АЙ СТИГА  SickОХЛЮВИ БИЛО newsm78 АЗ СЪЩО ЗА ПИШОЦИ ГО МИСЛЕХ ЧЕ Е Embarassed Embarassed Mr. Green
[/b][/color]

А бе пижоци по принцип е охлюви... Ама казаното от мъж ми е точно в смисъл ...пишоци... hahaha hahaha
Ох,карате ме още от рано да започна с лиготиите... Blush

Поне добро утро да ви кажа!
Днеска чакам важни гости от Плевен и съм много нетърпелива!
Ще минавам да ви проверявам от време на време! Peace
Чек да сервирам и по едно кафенце...

# 42
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен.
Сиско много ми е сладко да си вкуся от твоето кафенце.
Юле браво на вас трябваше да снимаш та да видим и ние реакцията.
Мале какви са тези охлюви за дето си говорите бе newsm78 newsm78 newsm78
Зиче как са Здравун и Вики да ги нагушкаш.
АДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ лек ви ден.
Жаки крачето по малко боли но ще мини.

# 43
  • Мнения: 972
Ели, ето това е Бакуган


играта е за момченца от 3-8годинки.Като го метнеш това топче,то се разтваря и заема заплашителни форми...И моят син ги харесва,но аз честно казано не откривам никакъв смисъл в тази игра...Ама телевизията какво ли не прави... ooooh!
Има и едно горнити ли са ,гормити ли са...С тях каква игра пада... ooooh!


Мони, Hug Hug

# 44
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро!



Пия кафето с вас и изчезвам.Дано не вали днес и утре, че колко работа имаме на село... Crazy
Другата събота и неделя е събора и трябва да доизчистим градината, да я изорем, в къщата всичко трябва да се пипне, абе с две думи няма да скучем Crazy

Мони, радвам се че ти минава Hug

Сис ни хвръли смут с тези пижоци, но поне ни развесели.Мина ми на мен мисълта за охлюв, защото съм чула баба да споменава нещо за пУжоци/тя пък така им вика/ама хайде няма значение вече Flutter
Приятно изкарване с гостите, Сис Peace

Ели, празнувайте сега ви е паднало да се видите с всички Peace
Ето Сис ти е обяснила за бакугана Grinning

Юле, и книгата е много хубава Peace
Само да питам, че пак не съм разбрала...всъщност това ви е първата сватба,нали?Не е повторение след 20 години или бъркам Thinking

Хайде оставям ви до довечера Hug

Общи условия

Активация на акаунт